نتایج جستجو برای عبارت :

کلینیک جراحی عمومی

به گزارش بدانید ها آب مروارید، كدر شدن عدسی چشم است كه منجر به مشكلات بینایی می‌شود. در مراحل اولیه، استفاده از نور قوی و عینك، مشكلات بینایی ناشی از آب مروارید را كمتر می‌كند. اما در مراحل بعدی بیماری، انجام جراحي برای بهبود بینایی ضروری است. امروزه عمل جراحي آب مروارید كم خطر و […]
نوشته آشنایی با بیماری آب مروارید اولین بار در بدانید ها. پدیدار شد.
به گزارش بدانید ها آب مروارید، كدر شدن عدسی چشم است كه منجر به مشكلات بینایی می‌شود. در مراحل اولیه، استفاده از نور قوی و عینك، مشكلات بینایی ناشی از آب مروارید را كمتر می‌كند. اما در مراحل بعدی بیماری، انجام جراحي برای بهبود بینایی ضروری است. امروزه عمل جراحي آب مروارید كم خطر و …
نوشته آشنایی با بیماری آب مروارید اولین بار در بدانید ها. پدیدار شد.
نحوه ی گرافت در جراحي بینی
نحوه ی گرافت در جراحي بینی شما به شرایط فردی و نیازهای شما بستگی دارد. بیشتر جراحي های بینی که همراه با گرافت انجام می شود تحت بیهوشی عمومي است چون این نوع جراحي ها بسیار پیچیده و طولانی است. برای جراحي بینی معمولا بین ۱-۳ ساعت زمان لازم است اما اگر جراحي درخواستی شما پیچیده باشد ممکن است بیشتر هم طول بکشد.
ادامه مطلب
متخصص ایمپلنت کیست ؟

 متخصص ایمپلنت دندان باید دارای چه خصوصیاتی در امر جراحي ایمپلنت و کاشت دندان باشد . این عامل علاوه بر اینکه به تجربه و سواد متخصص ایمپلنت بستگی دارد به تجهیز بود کلينيک ایمپلنت به دستگاه های به روز در زمینه جراحي ایمپلنت دندان نیز بستگی دارد .
دندانپزشکان بعد از پشت سر گذاشتن دوره تحصیلی دندانپزشکی عمومي میتوانند ایمپلنت بکارند اماشخصی متخصص ایمپلنت دندان است که چند سال تحصیلات تخصصی در امر جراحي ایمپلنت و پیوند است
کلينيک دامپزشکی نیاوران با مدیریت آقای دکتر زینالی متخصص بیماری داخلی حیوانات خانگی و فوق تخصص بیماری های عفونی از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را برای درمان و ویزیت حیوانات خانگی و اگزوتیک (پرندگان، جوندگان و خزندگان) به صورت شبانه روزی آغاز نموده است؛ این کلينيک دارای بخش های داخلی؛ جراحي ؛ عفونی؛ دندان پزشکی؛ آزمایشگاه، اصلاح و شستشو، مشاوره (تربیتی و خرید و فروش) و پت شاپ است.در بخش داخلی؛ کلیه خدمات درمانی اعم از واکسیناسیون، معاینات تخصصی
جراحي بینی از نوع بیهوشی و بی حسیبی حسی موضعی
آرام بخش وریدی
و بیهوشی عمومي
هر کدام از موارد مزایا و مضراتی دارد مانند تنوع در قیمت ، میزان هوشیاری ، میزان امنیت و عوارض جانبی. از آنجایی که جراحي بینی یک نوع جراحي انتخابی و غیر اورژانسی می باشد ، قبل از عمل، تست هایی برای تعیین مناسب ترین نوع بیهوشی انجام می شود.
ادامه مطلب
کلينيک  دامپزشکی آلفا با مجهزترین دستگاه های رادیولوژی دیجیتال و سونوگرافی دوبعدی و سه بعدی و چهار بعدی و جراحي و داخلی تخصصی و پت شاپ مجهز به همراه کادری مجرب و دانشگاهی خدمات تخصصی به کلیه  مراجعه کنندگان محترم ارایه می نماید.
 
عوارض و مشکلات ناشی از جراحي های زیبایی بینی
زمانی که صحبت از جراحي های زیبایی می شود ، بسیار مهم است که خطرات مربوط به جراحي را شناسایی کنیم . جراحي زیبایی
یکی از مهم ترین نوع جراحي ها است . در بین جراحي های زیبایی نیز جراحي رینوپلاستی یا همان جراحي بینی بیش از همه طرفدار دارد.
ادامه مطلب
تقدیر از همکاران خانم کلينيک التیام به مناسبت روز زنبه گزارش روایط عمومي کلينيک تخصصی دیابت التیام به مناسبت روز زن هم زمان با زادروز حضرت فاطمه (س) از همکاران خانم این مجموعه تقدیر شد .در این نشست صمیمانه سرکار خانم دکتر رسولی مدیریت کلينيک ضمن برشمردن اهمیت نقش همکاران در رسیدگی به بیماران و کاستن از مشکلات بیماری ایشان از زحمات این عزیزان تقدیر نمود.پایان پیامروابط عمومي کلينيک تخصصی دیابت التیام 
این ترم بعد از کلاس های جهانی تابش و بعد از بازدید از کلينيک تقریبا گزینه هایم برای فیلد ارشد را انتخاب کرده ام. کلينيک که رفته بودیم اتاق بازی درمانی پر بود. من اتفاقی کنار اتاق ایستاده بودم و به حرف های مسئول کلينيک گوش می دادم. اما بعد توجهم رفت به حرف های کودک و درمانگر داخل اتاق. هر چند نمی توانم برای -تقریبا- هیچ بچه ای غش و ضعف بروم اما شناختی و بالینی کودک از گزینه های روی میز من است. پرونده بالینی و عمومي بسته شده است و بالینی خانواده و ص
عمل جراحي بینی بر خلاف آن چه خیلی ها تصور می کنند که یک عمل ساده و بدون نیاز به تخصص است، یک جراحي بسیار مهم بوده و در صورتی که توسط پزشک متخصص و مجرب انجام نشود در سلامت فرد نیز می تواند تاثیرات به شدت منفی بگذارد.
اصلا هم مهم نیست که جراحي بینی در تهران انجام شود یا در شهرستان.
زیرا پزشک متخصص و کلينيک و بیمارستان مجهز و مناسب هم در تهران وجود دارد و هم در بسیاری از شهرستان ها.
جراحي بینی می تواند با تغییر اندازه بینی (استاندارد صورت) به چهره فر
بهبودی جراحي چال ‌گونه
دوره نقاهت پس از عمل زیاد نیست. این عمل
به صورت سرپایی در مرکز کلينيک خصوصی انجام می‌گیرد. کمی ورم طبیعی است و
با اعمال آیس پک روی موضع، کاهش می‌یابد. ورم معمولا طی چند روز از بین
می‌رود.

ادامه مطلب
ضوابط عمومي معافیتهای کفالت1- شروط اصلی برای بهره‌مندی از معافیت‌های كفالت كدامند؟جواب: الف) رسیدن به سن 18 سال تمام درهنگام طرح پرونده در هیئت رسیدگی ب) نداشتن غیبت ج)یگانه مراقب یا نگهدارنده (سرپرست) بودن .2ـ منظور از نداشتن غیبت چیست؟جواب : كلیه افراد ذكوری كه طی ماهی که به سن 18 سال تمام می‌رسند می‌بایست وضعیت خدمت وظیفه عمومي خود را روشن كنند. در صورت عدم معرفی یا عدم حضور در زمانهایی كه وظیفه عمومي تعیین می‌كند فرد وارد غیبت می
از مسئولین کم نشنیده‌ایم که اصلاح مملکت نیازمند جراحي است! مثلا جراحي اقتصادی! و شنیده‌ایم که این جراحي دردناک است! وقتی مسئولین در رسانه‌ها از درد این جراحي می‌گویند، به مردم اشاره دارند. نظر آنها این است که این جراحيِ لازم، برای مردم دردناک است. من با جراحي دردناک موافقم امّا
ادامه مطلب
گرافت گذاری در جراحي بینی
برای اینکه اسکلت استخوانی و غضروفی بینی از استحکام بیشتری در جراحي بینی برخورداری باشد ، جراح بینی از گرافت گذاری در جراحي بینی استفاده می کند در این مقاله قصد داریم به موضوع گرافت گذاری در جراحي بینی بپردازیم.
افرادی که قصد جراحي زیبایی بینی دارند این سوال در ذهن شانن ایجاد می شود که چه زمانی گرافت گذاری در جراحي بینی کاربرد دارد؟
ادامه مطلب
جراحي زیبایی سینهعمل جراحي کاهش خطرات مشابه دیگری مانند خونریزی , عفونت و واکنش مع به بی‌هوشی دارد . سایر خطرات احتمالی عبارتند از : کوفتگی , که معمولا ً حذف یا از دست دادن احساس در نوک ‌های و پوست اطراف نوک ‌های شما است , که ممکن است منجر به جراحي بیشتر شود . ترتیبی بدهید که کسی شما را بعد از جراحي و یا وقتی که بیمارستان را ترک می‌کنید , به خانه ببرید .
آنچه که شما می‌توانید انتظار داشته باشید , جراحي کاهش معمولا ً ت
دندانپزشکی ارزان غرب تهراندندانپزشکی نکو✅ ایمپلنت  ✅ زیبایی  ✅ جراحي  ✅ ارتودنسی✅ کامپوزیت ونیر  ✅ جرم گیری دندان  ✅ عصب کشی دندان
بهره مندی از دندانپزشکان عمومي و متخصصتیم خدماتی مجرب در کنار تجهیزات مدرن و به روزبهترین خدمات در حوزه سلامت دهان و دندان به مراجعین خدمات متنوع ارائه شده در این مرکز به شرح زیر می باشد:
بخش عمومي:عصب کشی ترمیم کشیدن و جراحي پروتز ثابت و متحرک
بخش تخصصی:جراحي ارتودنسی اطفال زیبایی ایمپلنت جراحي لثه
راه ه
 
بهترین خدمات پوست، مو و لیزر در کلينيک تخصصی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران
در حال حاضر این مرکز کلينيک پوست و مو  به عنوان زیرمجموعه مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران با حضور شش متخصص پوست و مو دارای بورد تخصصی و عضو هیات علمی به ارائه کلیه خدمات درمانی، جراحي و لیزر در این حوزه می پردازد.
این مرکز خدمات تخصصی پوست، مو و لیزر جهاد دانشگاهی فعالیت خود را به صورت محدود از سال 1380 آغاز کرده است و اکنون با اختیار د
روش ها جراحي بینی
1- جراحي بینی بسته
2- جراحي بینی باز
انتخاب نوع جراحي بینی بر اساس نوع بینی فرد توسط پزشک انجام می شود و پزشکان باید همه جوانب را در نظر بگیرند و به نتیجه برسند که کدام نوع را انتخاب کنند بهتر است و کدام نوع جراحي به نتیجه بهتری منجر می شود. در صورتی که قصد جراحي زیبایی بینی خود را دارید وقت زیادی را صرف پیدا کردن یک پزشک با تجربه و مجرب بگذارید.
آمادگی قبل از جراحي بینی
با تشکیل پرونده و مشخص شدن زمان جراحي ، منشی مطب برخی از مراقبت های قبل از جراحي را به بیمار اعلام خواهد کرد که برخی از این موارد را در ذیل توضیح خواهیم داد.
 
عدم مصرف داروهای التهاب زا و یا اسپرینعدم استعمال سیگار و دخانیات تا حداقل 2 هفته قبل جراحي
ادامه مطلب
شما پزشکان، مدیران کلينيک و بیمارستان ها می توانید برای مجموعه، کلينيک یا بیمارستانی که در آن فعالیت دارید، وب سایتی راه اندازی نمایید که از این طریق می توانید خدمات خود را به صورت اینترنتی در اختیار کاربران قرار دهید. این کار علاوه بر اعتماد بیماران و رضایتمندی بیشتر، اتوماسیون اداری شما را نیز منظم تر می کند.
طراحی سایت پزشکی که توسط شرکت طراحی سایت راد وب انجام می شود با نیاز سنجی از پزشکان و بر اساس آخرین استانداردهای طراحی سایت دنیا
جهان جای عجیبیه، من دیشب تا خود صبح برای احتمال از دست دادن گریه کرده ام، امروز نشستم چای و نون خامه ای خوردم و برای اندیکاسیون جراحي بعد از متاستاز ذوق کردم و به زنده موندن سه ساله ی مریض مردم گفتم فوق العاده.
پروردگارا، من از کار کلينيک، پاراکلينيک، حتی تو حیاط بیمارستان! متنفرم، متنفرم، متنفرم
من از آدم های کار کننده در کلينيک و پاراکلينيک هم متنفرم
پروردگارا، نپسند که درد مردم دست مایه ی شوخی سر میز نون خامه ایمون باشه
پروردگارا، نپسن
هزینه جراحي زیبایی ترمیمی بینیآیا هزینه عمل ترمیمی بیشتر از عمل بار اول است؟
 
گاهی نتیجه مورد نظر در جراحي بینی حاصل نمی شود و نیاز به جراحي مجدد است. در صورت نیاز به جراحي مجدد توصیه می شود حداقل یک سال بعد جراحي دوم انجام شود. معمولا هزینه جراحي ترمیمی از جراحي زیبایی بینی برای بار اول بیشتر است.
ادامه مطلب
هزینه جراحي زیبایی ترمیمی بینیآیا هزینه عمل ترمیمی بیشتر از عمل بار اول است؟
 
گاهی نتیجه مورد نظر در جراحي بینی حاصل نمی شود و نیاز به جراحي مجدد است. در صورت نیاز به جراحي مجدد توصیه می شود حداقل یک سال بعد جراحي دوم انجام شود. معمولا هزینه جراحي ترمیمی از جراحي زیبایی بینی برای بار اول بیشتر است.
ادامه مطلب
هزینه عمل ترمیمی بیشتر از عمل بار اول است؟
 
گاهی نتیجه مورد نظر در جراحي بینی حاصل نمی شود و نیاز به جراحي مجدد است. در صورت نیاز به جراحي مجدد توصیه می شود حداقل یک سال بعد جراحي دوم انجام شود. معمولا هزینه جراحي ترمیمی از جراحي زیبایی بینی برای بار اول بیشتر است.
ادامه مطلب
چرا نیاز به جراحي سینوس یا آندوسکوپی سینوس  پیدا میکنید
جراحي سینوس راهکار آخری است که به رهایی از شر سینوزیت کمک می کند. جراحي سینوس در مواقعی تجویز می شود که تخلیه عفونت های تجمع شده در سینوس ها بدلیل تورم زیاد سینوس امکانپذیر نیست. در این شرایط اگر درمان دارویی موجب بهبود نگردد جراحي سینوس پیشنهاد می شود. در این جراحي بسته به تشخیص و نظر پزشک سینوس ها جراحي شده و عفونت های باقیمانده در سینوس ها تخلیه می گردد. امروزه جراحي آندوسکوپی سین
عمل جراحي بینی به چند روش صورت می‌پذیرد؟
 
برای عمل جراحي بینی دو روش کلی وجود دارد: روش بسته و روش باز. در روش بسته هیچ‌گونه برش جراحي از خارج بینی داده نمی‌شود و کلیه بر‌ش‌های جراحي از داخل بینی است، در نتیجه جای هیچ بخیه‌ای در ظاهر بینی نخواهیم داشت.
در روش باز، برش جراحي از روی پوست جلو بینی داده می‌شود. چه در روش باز و چه در روش بسته پس از انجام برش‌های جراحي پوست بینی از سطح استخوان‌ها و غضروف‌های بینی جدا می‌شود تا جراح بتواند تغیی
معیارهای عمل بینی (جراحي بینی) خوب و موفقافرادی که برای انجام جراحي بینی پا پیش می گذارند با فکر زیباتر شدن و تغییر واضح در چهره شان زیر تیغ جراحي می روند واگر نتیجه عکس انتظارشان باشد به طبع حال خوبی نخواهند داشت. جراحي بینی در ایران با امار روبه رشدی همراه است و همین باعث شده تا جراحان زیبایی ایران
ادامه مطلب
تفاوت جراحي بینی باز و بسته
در حالت کلی اولین انتخاب جراحان بینی برای جراحي زیبایی بینی ، جراحي بینی به روش باز می باشد.در جراحي بینی به روش باز ، تسلط جراح روی بینی بیشتر بوده و امکان اعمال تغییرات پیچیده روی بینی وجود دارد.در جراحي بینی باز ، به دلیل  بلند کردن کامل پوست بینی از اسکلت زیر آن ، میزان تورم و کبودی بیشتر است.در جراحي بینی بسته ، جراح بینی دسترسی محدودی به بینی به ویژه به نوک بینی دارد.
ادامه مطلب
جراحان چه نوع جراحي بینی را مشکل می دانند؟
مشکل بسیاری از جراحان بینی، عدم توانایی پیشبینی دشواری جراحي و درصد موفقیت آن است. آنها اغلب قبل از جراحي نمی دانند که جراحي سخت یا آسانی پیش رو دارند و یا اینکه آیا جراحي نتیجه مطلوبی به دست خواهد داد یا خیر؟
در حالی که برخی جراحان بینی تمام جراحي ها را ساده و دارای نتایج مطلوب تصور می کنند، دیگران اکثر جراحي ها را چالش برانگیز، پیچیده و غیر قابل پیشبینی در نظر می گیرند. در اینجا دو نظریه کلی وجود دا
جراحان چه نوع جراحي بینی را مشکل می دانند؟
مشکل بسیاری از جراحان بینی، عدم توانایی پیشبینی دشواری جراحي و درصد موفقیت آن است. آنها اغلب قبل از جراحي نمی دانند که جراحي سخت یا آسانی پیش رو دارند و یا اینکه آیا جراحي نتیجه مطلوبی به دست خواهد داد یا خیر؟
در حالی که برخی جراحان بینی تمام جراحي ها را ساده و دارای نتایج مطلوب تصور می کنند، دیگران اکثر جراحي ها را چالش برانگیز، پیچیده و غیر قابل پیشبینی در نظر می گیرند. در اینجا دو نظریه کلی وجود دا
معرفی متخصص دندانپزشکی در شرق تهران و جراحي
معرفی متخصص دندانپزشکی در شرق تهران و جراحي از جمله مشاغلی است که هر فردی که می خواهد وارد آن شود به دو صورت می تواند فعالیت داشته باشد.
این موضوع به این دلیل است که معرفی متخصص دندانپزشکی در شرق تهران و جراحي در صورتی که سرمایه ی خرید یک مطب و تجهیزات مورد نیاز کارش را نداشت بتواند در یک کلينيک مشغول شود.
در این صورت هر معرفی متخصص دندانپزشکی در شرق تهران و جراحي که مدرک خود را بگیرد دیگر مانند بعضی
واحدهای فعال کلينيک تخصصی دیابت التیام به شرح زیر است : 
مرکز بیمار یابی کلينيک دیابت التیام مرکز تخصصی زخم کلينيک دیابت التیام باهدف درمان قطعی زخم پای دیابتی و پیشگیری از قطع پا» در بیماران دیابتی با درمان های جدیدواحد برگزاری دوره های آموزشی و همایش های کلينيک دیابت التیامواحد کنترل دیابت بارداری کلينيک دیابت التیاممرکز مشاوره تغذیه کلينيک تخصصی دیابت التیام واحد طب سنتی کلينيک دیابت التیام
اگر دیابت دارید یا ما تماس بگیر
چرا جراحي ترمیمی بینی
جراحي ترمیمی بینی زمانی منجر میشود که فرد از بینی جراحي شده خود ناراضی بوده و جهت عمل بینی مجدد مراجعه میکند تا نواقص هر چند جزیی آن بر طرف گردد.
از عمده دلایل مراجعه افراد جهت ترمیم بینی افتادگی و یا برگشت پذیری بینی میباشد یا نا متقارن بودن سوراخ های بینی یا باقی ماندن انحراف و کجی بینی بعد از جراحي زیبایی انجام شده و یا از همه مهمتر مشکلات تنفسی بعد از جراحي بینی که فرد را درگیر و زندگی او را مختل خواهد کرد.
ادامه مطلب
از نظر روان شناسی هم به اثبات رسیده که افرادی که جراحي زیبایی بینی داشته اند اعتماد به نفس بیشتری در زندگی به دست آورده اند.
از این رو برای جراحي بینی در تهران و شهرستان های دیگر باید حتماً به کلينيک های معتبر مراجعه کرده و از تجربه و تخصص پزشکان خوش نام و معتبر استفاده نمود.
باید بدانید مصرف دخانیات مخصوصا سیگار بعد از عمل بینی٬ روند ترمیم زخم را به شدت کند می کند.
همچنین بعد از عمل جراحي زیبایی بینی عموما لب و بینی تورم می کند.
لذا بهتر است تا

جراحي زیبایی بزرگ کردن -قسمت دوم
   
 
جراحي زیبایی بزرگ کردن -قسمت اول
 
عمل جراحي جاگذاری پروتز چگونه انجام می شود؟
الف: اقدامات قبل از عمل
علاوه براین کلیات تعیین سایز و نوع پروتز از مهمترین موضوعاتی است که باید پیش از عمل مدنظر قرار گیرد. بجز این موارد، موضوعات دیگری نیز وجود دارند که در ادامه به آنها اشاره می شود.
ب: بیهوشی مورد استفاده و طول مدت عمل جراحي بزرگ کردن سینه کدامند؟
معمولا عمل جراحي بزرگ کردن سینه تحت  بیهوشی عم
مزایای جراحي بینی به روش بسته
جراحي بینی به روش بسته به خاطر برخی مزایایی که دارد در برخی از عمل های جراحي زیبایی بینی انتخاب اول جراحان بینی می باشد .
 
مزایای جراحي بینی بسته عبارتند از :
کاهش مدت زمان جراحي بینیعدم ایجاد برش در ناحیه کلوملاتورم کم نوک بینی و در نتیجه برطرف شدن ورم در مدت زمان بسیار کوتاه
ادامه مطلب
از همه شما عزیزانی که وبلاگ رشت کلينيک را بازدید می کنید و وقت ارزشمند خود را برای مطالعه مطالب این وبلاگ صرف می نمائید سپاسگذار بوده و امید است با انتشار مطالب غنی قدر دان شما باشیم.همانطور که در معرفی صفحه آمد در رشت کلينيک ما قصد برسی کلينيک های زیبایی واقع در استان گیلان و کیفیت خدمات ارائه شده توسط آنها خواهیم پرداخت که شما نیز با در میان گذاشتن تجربیات خوب یا بد خود در آنها می توانید کمک شایانی به ما کرده تا هر شخصی با مراجعه به این صفحه
بهتر است در یک سال اخیر ، هیچ گونه جراحي بینی انجام نداده باشید و بهتر است یک سال از انجام جراحي بینی گذشته باشد.برای جراحي بینی ترمیمی عجله نداشته باشید و برای نتیجه بهتر به توصیه جراح بینی برای عمل مجدد بینی گوش دهید.
در هربار عمل مجدد بینی ، پیچیدگی جراحي بینی به نسبت جراحي بینی قبلی بیشتر می شود.
ادامه مطلب
لیست قیمت جراحي زیبایی شکم و پهلو
 لیپوماتیک شکم پهلو - ابدومینوپلاستی و قوس کمر بسیار
زیبا  در سه ساعت و تزریق به باسن توسط تیم تخصصی جراحان / بدون بستری -
پرطرفدارترین روش جراحي زیبایی شکم جهت از بین بردن چربی های اضافی اطراف
شکم ، لیپولیز ، لیپوساکشن ، کلينيک تخصصی لاغری شکم و پهلو
-آبدومینوپلاستی به همراه کشیدن پوست شکم . مدل ساعت شنی کردن زیبایی شکم و
پهلو
در روش لابیاپلاستی با
لیزر بدون بستری میباشد / میتوان بیان کرد که انجام عمل لاب
جراحي و کشیدن دندان عقل نهفته: عوارض، هزینه و تسکین درد آن
سومین دندان آسیا یا همان دندان عقل بین سن 17 تا 21 سالگی درمی‌آید. دهان یک فرد معمولی به راحتی 28 دندان از 32
دندان را در خود جای می‌دهد. از آنجایی که دندان عقل آخرین دندانی است که درمی‌آید، غالباً فضای اندکی برای دربرگرفتن
دندان وآناتومی آن وجود دارد. برخی از ما با دندان‌های عقل خود مشکلی نداریم، اما عده‌ای دچار ناراحتی‌های دردناکی
می‌شوند که چاره‌ای جز کشیدن سریع دندان عقل باقی ن
چه کسانی به جراحي ترمیمی بینی نیاز دارند؟جراحي بینی از هر دو جنبه ی زیبایی و کارایی ، جراحي پیچیده و ظریفی به شمار می آید و ممکن است سال ها طول بکشد که تجربه به اندازه ای زیاد شود که جراح کاملا مهارت پیدا کند .به همین دلیل متاسفانه نرخ جراحي ترمیمی بینی نیز بالاست.در اینجا به مشکلاتی که ممکن است بعد از جراحي اولیه توسط یک جراح کم تجربه به وجود می آید و نیاز به جراحي ترمیمی بینی داشته باشد اشاره می شود.هر مشکل به نوبه ی خود نیاز به درمان خاصی دار
جراحي زیبایی
اغلب جراحي زیبایی برالی کاهش نواقص بدن و زیباتر شدن اندام ها
انجام می شود.
کلينيک آریا ایران نوین با انجام انواع جراحي زیبایی با بالاترین
کیفیت و بهره گیری از مجرب ترین پزشکان و پیشرفته ترین دستگاه های جراحي ، آماده
انجام خدمات جراحي زیبایی می باشد.
جراحي زیبایی به چند دسته کلی تقسیم می شود که در اینجا به آنها
اشاره می کنیم:
جراحي بینی : برای رفع نواقص و کوچک کردن بینی های گوشتی و استخوانی
که شکل نامناسبی دارند از این چراحی زیبای
رتبه جراحي بینی ایران در جهان
طبق آمارهای اعلام شده، شایع ترین عمل جراحي زیبایی در ایران جراحي بینی است و بر همین اساس ایران رتبه اول را در این زمینه دارد. همچنین از نظر تعداد اعمال جراحي پلاستیک کشور ما جزو پنج کشور اول دنیاست.رییس پنجمین کنگره بین المللی انجمن راینولوژی ایران علت شیوع زیاد جراحي پلاستیک در ایران را شکل آناتومی خاص بینی ایرانی ها
ادامه مطلب
جراحي بینی در هنگام بارداری
گاهی اوقات زمان بندی به تنهایی کار ساز نیست. خانم هایی که برای جراحي بینی زمان بندی کرده و متوجه شده اند که باردار هستند تنظیم وقت برای ایشان واقعا ناامید کننده است. هر نوع عمل جراحي انتخابی در طول یارداری ممنوع است از جمله جراحي بینی.
 
هرچند عمل جراحي بینی هیچ ربطی به رحم شما نخواهد داشت. آرام بخش ها و داروهایی که استفاده خواهید کرد می تواند برای جنین در حال رشد شما مضر باشد. خیلی خطرناک است که سلامت کودک خود را بخ
مرگ پسر جوان بعد از جراحي صورت
پسر جوان که در تصادف رانندگی صورتش آسیب دیده بود وقتی برای ترمیم چهره اش خود را به تیغ جراح سپرد بر اثر سهل انگاری کادر درمان جان خود را از دست داد. جراحي صورت
حدود سه سال قبل میثم» در سانحه رانندگی از ناحیه صورت بشدت مجروح شد. جراحات وارده به صورت پسر جوان به حدی شدید بود که به تشخیص پزشکان نیاز به جراحي سنگین ترمیمی داشت.
جراحي با حضور تیم متخصص فک و صورت و زیبایی انجام شد و میثم» به بخش مراقبت های ویژه انتقال
جراحي بینی و بارداری:
به گفته ی پزشک جراحي پلاستیک انجام جراحي بینی دو ماه بعد از زایمان بلامانع است و یک ماه بعد از جراحي زیبایی هم می توان اقدام به بارداری کرد ولی بهتر است فاصله بیشتر بوده تا عوارضی که به دلیل ضعف بدنی ایجاد می شود بروز نکند.
 مشاوره یک جراح پلاستیک برای کسانی که قصد انجام عمل زیبایی بینی دارند
ادامه مطلب
هزینه جراحي بینی
با انجام جراحي زیبایی بینی ، علاوه بر اصلاح عملکرد بینی، مشکلات ظاهری بینی نیز اصلاح می گردد. زمانی که فرد برای عمل جراحي بینی اقدام می کند، بیمار باید برای پرداخت هزینه های آن آمادگی لازم را داشته باشد. هزینه جراحي بینی در بخش ها و زمان های مختلف،متفاوت است.
ادامه مطلب
درمان بواسیر با لیزر یک راه جدید درمان بواسیر یا همورئید است کلينيک سامان با بهترین دکتر کمتر از نیم ساعت شما را از شر بواسیر برای همیشه خلاص می کند. ما در مرکز جراحي بواسیر با لیزر کلينيک سامان برای راحتی بیماران از پزشک آقا برای آقایان محترم و از پزشک خانم برای بانوان محترم استفاده می کنیم.
http://counterstrikecheat.forumcrea.com/viewtopic.php?pid=105235#p105235
برای رفع مشکل کمبود موهای ابرو بدنبال بهترین مرکز کلينيک کاشت ابرو هستید؟
کلينيک کاشت ابرو آوا بیوتی واقع در عباس آباد تهران پیشنهاد می کنم سری به کلينيک آوا بیوتی بزنید.
تمام خدمات زیبایی در این مرکز با مناسب ترین قیمت ها و بهترین کیفیت ارائه می گردد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات کاشت ابرو آوا بیوتی مقاله "کلينيک کاشت ابرو | هزینه کاشت ابرو" را مطالعه نمایید.
جراحي دیسک کمر و بایدها و نبایدها در رابطه با انجام یا عدم انجام جراحي دیسک کمر
جراحي دیسک کمر ازجمله مواردی است که برخی افراد پیشنهاد می کنند اما معمولا 99 درصد موارد دیسک کمر نیاز به عمل جراحي ندارد.
 
 
برای مشاهده متن کامل مقاله جراحي دیسک کمر روی لینک جراحي دیسک کمر کلیک کنید.
ادامه مطلب
کتر محمد نظری  در آستانه پنجمین سال فعالیت کلينيک فوق تخصصی واریس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران گفت: درمان واریس به صورت سنتی در ایران با عمل جراحي صورت می گرفت که لازمه آن برش های جراحي و خارج نمودن رگ های آسیب دیده است که منجر به روند طولانی مرحله نقاهت بیماران می شود.
نظری افزود: مشکلات ناشی از عمل های جراحي که مستم بستری شدن بیمار است باعث شد تا پژوهشگران جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران تحقیقات خود را به سمت خدمات کم تهاجمی برای درمان
رینوپلاستی یا معمولاً به عنوان جراحي بینی شناخته می شود، نه تنها به دلایل زیبایی انجام می شود، بلکه مشکلات تنفسی را نیز بهبود می بخشد و مشکلاتی را که ممکن است پس از تصادف ایجاد شود، برطرف می کند.
با توجه به رشد جراحي پلاستیک به خصوص جراحي بینی در سرتاسر جهان، بسیاری از افراد برای جراحي خود به کشورهای دیگر سفر می کنند، در این مقاله قصد داریم دلایل آن را بررسی کرده و در مورد اینکه چرا ایران بهترین کشور برای جراحي بینی است صحبت کنیم. 
ادامه مطلب
بهترین کلينيک کاشت مو
کلينيک تخصصی پوست و مو نیک آفرید با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مدرن ترین و مجهزترین تکنولوژی و آخرین متدهای روز دنیا و با بهره گیری از مجرب ترین و برجسته ترین متخصصین و کادر پزشکی در حوزه کاشت مو ، جوانسازی و لیزر ، تناسب اندام ، جراحي زیبایی ، به عنوان کلينيکی شاخص و معتبر در شرق تهران فعالیت میکند. کلينيک نیک آفرید ،با انتخاب کاربران به عنوان بهترین مرکز کاشت مو تهران در این سایت به شما معرفی می
بهترین کلينيک کاشت مو
کلينيک تخصصی پوست و مو نیک آفرید با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مدرن ترین و مجهزترین تکنولوژی و آخرین متدهای روز دنیا و با بهره گیری از مجرب ترین و برجسته ترین متخصصین و کادر پزشکی در حوزه کاشت مو ، جوانسازی و لیزر ، تناسب اندام ، جراحي زیبایی ، به عنوان کلينيکی شاخص و معتبر در شرق تهران فعالیت میکند. کلينيک نیک آفرید ،با انتخاب کاربران به عنوان بهترین مرکز کاشت مو تهران در این سایت به شما معرفی می
بهترین جراح پلاستیک باید ویژگی های خاصی داشته باشد و بتواند مشکلات پوستی مردم را تا حد امکان حل کند و به همین دلیل باید در انتخاب آن دقت و وسواس زیادی را به خرج دهید؛ در واقع در ادامه متن ویژگی های خاص بهترین دکتر جراح پلاستیک را برای شما نام خواهیم برد:
داشتن مدرک و تخصص کافی : در واقع باید بهترین دکتر جراح پلاستیک مدرک معتبری را از دانشگاه بسیار معتبری دریافت کند؛ چون زمانی که دکتر در دانشگاه بسیار معتبری درس خوانده باشد می تواند مشکلات ر
 لیست کلينيک های کاشت مو شیراز
کاشت مو شیراز - کلينيک کاشت مو در شیراز - روش ها و هزینه و قیمت کاشت مو در شیراز - خدمات زیبایی پوست و مو شیراز ، جوانسازی و لیزر در شیراز - 
اگر بدنبال بهترین کلينيک و مراکز کاشت مو هستید سایت پی جو بعنوان مرجع کاشت مو در شیراز را مشاهده و نمونه کار کلينيک کاشت مو در شیراز را مشاهده نمایید
نکاتی در مورد جراحي بینی فانتزی
جراحي بینی فانتزی توسط یک جراح مجرب در زمینه جراحي بینی های فانتزیبرخورداری بینی از بافت و غضروف مستحکم و همچنین دارا بودن پوستی نازک از مومات جراحي بینی فانتزی می باشد.افرادی که بینی استخوانی دارند و اعضای صورت آن ها کوچک است ، کاندیدای مناسبی برای جراحي یینی فانتزی می باشند.جراح بینی فانتزی باید سلامت فرد را در اولویت کار خود قرار دهد.
ادامه مطلب
جراحي باز و بسته بینی
۱.جراحي به روش باز : در جراحي باز برشی وجود دارد در منطقه کلوملا که امتداد آن به داخل سوراخ های بینی است و پس از برش پوست بینی برگرداننده میشود و جراح کار خود را با دید کامل انجام میدهد در روش جراحي باز به علت اینکه پوست کاملا از استخوان و غضروف بینی جدا میشود تورم ، کبودی و درد بیشتری نسبت به جراحي با روش بسته دارد.
۲. جراحي به روش بسته : در جراحي به روش بسته هیچ برشی در قسمت کلوملا وجود ندارد و فقط برش در قسمت داخلی سوراخ بی
نکات مراقبتی بعد از انجام جراحي بینی ۱ :
_ شش ساعت بعد از عمل جراحي بینی میتوانید مرخص شوید مگر در موارد خاص که نیاز است شخص یک شب در بیمارستان بستری بماند.
_ در مدت حضور در بیمارستان یا کلينيک ضمن اقدامات پرستاری از کمپرس سرد هر ۱۵ الی ۲۰ دقیقه به مدت ۵ دقیقه استفاده کنید این عمل را تا ۴۸ ساعت پس از انجام عمل بینی تکرار کنید.
_ کمپرس سرد تا دو روز پس از عمل بینی در کاهش ورم و کبودی کمک کرده .
_ در صورت ایجاد کبودی در اطراف چشم از روز سوم تا روز هفتم ا
پلاسماجت | لیفت پلک با پلاسماجت | بلفاروپلاستی بدون جراحى | پلاسما تراپى
کلينيک زیبایی دکتر هنرور در راستای تکمیل بخش های خدمات زیبایی خود اقدام به راه اندازی بخش پلاسماجت نموده است. پلاسماجت در عموم به نام های پلاسماتراپی ، پلاسماپن و پلکسر نیز شناخته می شود. پلاسما جت یکی از به روزترین روش های موجود برای جوانسازی پوست است. در این روش نقاط ریزی روی به فاصله کم در کنار در سطح پوست توسط پلاسما جت سوزانده می شود. این سوزانده شدن توسط پلاسماپن ه
به طور خلاصه،به کسی که به کمک تکنیک‌های جراحي، به لاغر شدن بیماران دچار چاقی مفرط کمک می‌کنند متخصص لاغری گفته می‌شود. جراح لاغری به افرادی که با روش‌های دیگر موفق به کاهش وزن نشده‌اند کمک می‌کند تا در یک مدت زمان کوتاه‌تر، به هدف خود یعنی لاغری برسند. البته جراح لاغری واژه مناسبی برای این جراحان نیست. از آنجایی که این پزشکان راه‌کار جراحي برای افراد چاق ارائه می‌دهند، بهتر است آن‌ها را جراح چاقی خطاب کرد نه لاغری
 
 
 
از جمله بهترین
جراحي بواسیر
 
 

خون ریزی و عفونت از عوارض جراحي بواسیر است
 
اغلب بواسیرها بدون نیاز به درمان و به طور خود به خود بعد از یک یا دو هفته بهبود میابند. اما اگر بهبود نیافت بنابر نظر پزشک معالج و نیز شرایط بیمار، نیاز به مداخله ی جراحي مطرح خواهد شد. توجه داشته باشید هیچ اقدام درمانی ( اعم از دارویی و جراحي ) نمی تواند از عود مجدد بواسیر جلوگیری کند مگر اینکه تغییرات مورد نظر را در رژیم غذایی خود بدهید ، ورزش منظم را فراموش نکنید، در صورت داشتن اضا
کلينيک تخصصی زیبایی ایران پلاستیک 
کلينيک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست یکی از بهترین و معتبر ترین مراکز زیبایی پوست و مو می باشد که انواع خدمات زیبایی از جمله کاشت مو، بوتاکس و تزریق چربی و انواع جراحي های زیبایی مانند رینوپلاستی، جراحي شکم، پلک و چانه انجام می شود.
کلينيک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست یکی از مجهزترین مراکز تخصصی پوست و کاشت مو در کشور عزیزمان ایران می باشد که با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان ، در زمینه خدمات زیبایی از قبیل
تنفس پس از جراحي بینی
یکی از نگرانی های افراد برای جراحي، امکان بروز مشکلات تنفسی پس از جراحي بینی می باشد ، که اگر در هنگام عمل بینی اصولی از قبیل رفع پولیپ بینی وضایعه ها، اصلاح صحیح توربین وشاخک ها و… با دقت و صحیح رعایت شود، میتوان این اطمینان را داشت حتی اگر بینی کوچک شده باشد با هیچ گونه مشکلی برای تنفس پس از جراحي بینی مواجه نخواهید شد.
ادامه مطلب
پلاسماجت | لیفت پلک با پلاسماجت | بلفاروپلاستی بدون جراحى | پلاسما تراپى
کلينيک زیبایی دکتر هنرور در راستای تکمیل بخش های خدمات زیبایی خود اقدام به راه اندازی بخش پلاسماجت نموده است. پلاسماجت در عموم به نام های پلاسماتراپی ، پلاسماپن و پلکسر نیز شناخته می شود. پلاسما جت یکی از به روزترین روش های موجود برای جوانسازی پوست است. در این روش نقاط ریزی روی به فاصله کم در کنار در سطح پوست توسط پلاسما جت سوزانده می شود. این سوزانده شدن توسط پلاسماپن ه
بهترین و بدترین راه پیدا کردن متخصص کاشت مو خوب
به‌طور کلی بهترین راه برای پیدا کردن یک متخصص کاشت مو خوب مراجعه به یک متخصص پوست، پزشک عمومي یا سایر تخصص‌های مرتبط با پوست و مو است. و شاید بدترین راه برای پیدا کردن این متخصص و بهترین کلينيک کاشت مو در شهرتان، توجه به تبلیغات گسترده در فضای اینترنت یا تبلیغات تلوزیونی، تبلیغات محیطی در شهر‌ها و بازاریابی‌های امروزی  باشد. قبل از به دام افتادن در دام بازاریابان باید به یک نکته مهم توجه کن
می دانیم شلی و کاهش قوام در بافت نرم صورت باعث آویزان شدن بافتها می شود و همین امر باعث عمیق شدن خطها و چینهای صورت می شود.درواقع  هدف از لیفت صورت همان جا به جایی بافهای شل و آویزان است و از آنجاییکه تغییرات افزایش سن فقط به پوست محدود نمی باشد، پس کشیدن پوست می تواند به صورت موقت باعث لیفت صورت شود  و نتیجه طولانی ندارد اما مزیتی که مرکز جراحي زیبایی لیمون نسبت به دیگر کلينيک ها دارد و درواقع تنها مرکزی در ایران است که علاوه بر کشیدن پوست ،
دکتر رضا امیرزرگر، متخصص جراحي فک و صورت، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهراناعمال جراحي شامل: جراحي پلاستیک صورت و بینی، بازسازی نواقص فک و صورت، جراحي سرطانهای ناحیه فک و صورت، جراحي شکستگی های ناحیه فک و صورت و نواحی اطراف چشم، جراحي نقایص اسکلتال فک و صورت( جراحي ارتوگناتیک)، ایمپلنت های دندانیعضو #هیئت_علمی دانشگاه علوم پزشکی تهرانdramirzagraomfs.com09126998139#جراحيزیبایی #جراحيفک #جراحيپلاستیکبینی #جراحيپلاستیکصورت #جراحيزیباییبینی #جراح
تورم بعد از جراحي بینی را چگونه از بین ببریم
کبودی و تورم بعد از جراحي بینی در بینی و اطراف چشم ها دیده می شود. میزان تورم بعد از جراحي بینی
به عوامل متعددی از جمله، روش جراحي (جراحي باز و یا بسته)، میزان آسیب و
یا شکستگی بینی، نوع پوست و تعداد جراحي های انجام شده بر روی بینی بستگی
دارد.

در جراحي بینی به روش باز، به دلیل شکستگی بینی و
انجام بیش از یک جراحي بر روی فرد، میزان تورم بیشتر خواهد بود. با گذشت
دو هفته از جراحي، میزان تورم کمتر می شود.
در کاشت مو به روش SUT دیگر نیازی به تیغ جراحي , بیهوشی , به جا ماندن اسکار , برش نبوده و عارضه ها محدودی داشته ; مامی توانیم , بوسیله , دستگاه های تمام اتومات تحت نظر متخصص های متبحر کلينيک آریامن , برداشت و پیوند مو را تا 14000 هزار تار مو حقیقی , که 3 برابر نسبت به روشهای سابق هست را انجام دهیم . در‌این تکنیک تازه شما شاهد خط رشد بسیار طبیعی و تراکم فراوان بالا میباشید , به گونه ای کسی متوجه پیوند موی طبیعی و زنده شما نمی شود . دیگر نظیر روش های کاشت FIT و
ویژگی های یک کلينيک دندانپزشکی با کیفیت
دندانپزشکی یکی از مراکزی می باشد که تمامی افراد جامعه با آن سر و کار دارند و حداقل سالیانه یک بار به این مراکز کلينيکی مراجعه می نمایند. در راستای پیشرفت های روز افزون علم دندانپزشکی در سطح جهانی، کلينيک های موجود در کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و همزمان با پیشرفت های جهانی بایستی تجهیزات و تخصص خود را به روز کنند.
یکی از نگرانی های بیماران مراجعه کننده جهت جراحي،افتادگی بینی است که نوک بینی پایین تر از پشت بینی می باشد و به نواحی لب نزدیکتر میشود . این پدیده در بیمارانی به وجود میاید که فرآیند استحکام سازی نوک بینی به درستی انحام نشود. همانطور که میدانید جراحي بینی با جا به جا کردن غضروف ها و تراشیدن استخوان ها انجام میشود پس بایستی جراح باید از قوی ترین غضروف خود بینی در نوک بینی استفاده کند تا بینی دچار پدیده افتادگی نشود. البته افتادگی جزئی بینی و ش
انواع روش دبریدمان زخم
۴. دبریدمان  مکانیکی با استفاده از روش‌های آبیاری ، hydrotherapy ، مرطوب و خشک و یک تکنیک خراشیده شده‌است . این روش مقرون‌به‌صرفه است ، می‌تواند به بافت سالم آسیب برساند و معمولا ً دردآور است . لباس‌های مرطوب به خشک در وضعیت مراقبت طولانی‌مدت توسط ارزیابان این ایالت ، به خاطر گزینه‌های موجود در لباس مراقبت از زخم پیشرفته ، اخم می‌کنند . این نوع آرایش برای از بین بردن بافت زه‌کشی و مرده از زخم‌ها استفاده می‌شود . لباس
آیا عمل جراحي دیسک کمر خطرناک است؟

عمل جراحي دیسک کمر نوعی از جراحي است که برای درمان اعصاب تحت فشار در ستون فقرات کمر مورد استفاده قرار می گیرد.
عمل جراحي دیسک کمر  تنها زمانی توصیه می
شود که درمان های غیر جراحي کمکی به بهبودی فرد نکند. هدف از عمل جراحي
دیسک کمر بهبود علائمی مانند درد مداوم و بی حسی پاها ناشی از فشار در
اعصاب  ستون فقرات است. معمولا در این موارد پس از جراحي، مشکلات فرد تا
حدودی برطرف می شود.
ادامه م
درد بعد از جراحي
جراحي بینی یکی از قدرتمند ترین راه های بهبود چهره و صورت فرد می باشد . همان گونه که این جراحي به تغییرات زیادی در استخوان بینی و غضروف می پردازند ، به همین دلیل درد بسیار زیادی با آن همراه است.
خوشبختانه این درد و ناراحتی معمولا در حالت حداقلی است و بیشتر بیماران می توانند با داروهای مسکن از پس این دردها بربیایند .
ادامه مطلب
جراحي بینی طبیعی یعنی چه؟
جراحي بینی یا رینوپلاستی یکی از جراحي های رایجی است که هر ساله در داخل و خارج کشور ما انجام می شود. شکل و ظاهر بینی بسیار مهم است تا جایی که شکل و سایز بینی برخی از افراد ممکن است به صورت ناخود آگاه به شخصیت و کیفیت آن فرد نیز ربط پیدا کند.
ادامه مطلب
جراحي بینی طبیعی یعنی چه؟
جراحي بینی یا رینوپلاستی یکی از جراحي های رایجی است که هر ساله در داخل و خارج کشور ما انجام می شود. شکل و ظاهر بینی بسیار مهم است تا جایی که شکل و سایز بینی برخی از افراد ممکن است به صورت ناخود آگاه به شخصیت و کیفیت آن فرد نیز ربط پیدا کند.
ادامه مطلب
جراحي زیبایی بینی در سنین بالا
یکی از جراحي های زیبایی که در بین عموم افراد جامعه شیوع بسیاری پیدا
کرده است جراحي زیبایی بینی می باشد . بینی جزء مهمترین اعضای صورت است که
تاثیر بسزایی در زیبایی چهره افراد دارد . اما جراحي زیبایی بینی در سنین بالا امکان پذیر است؟ بهترین سن جراحي زیبایی بینی چه زمانی است ؟
جراحي زیبایی بینی
ادامه مطلب
 
فرصتی دست داد که با یکی از متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی استان البرز مصاحبه ای داشته باشیم. دکتر سینا یثربی مدیر مجهزترین کلينيک  طب فیزیکی و توانبخشی در استان البرز طی گفتگویی به ذکر اهمیت طب فیزیکی و توانبخشی در میان رشته های مختلف علوم پزشکی پرداخت و از امکانات و توانمندی های خدماتی مجموعه تحت مدیریت خود اشاره کرد که ماحصل آن در ذیل می آید.
تعریف شما به عنوان یک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی از این علم چیست؟ 
رشته های پزشکی اصولا بر اساس ر
هزینه جراحي بینی
یکی از مسائل مهم عمل بینی که ذهن متقاضیان جراحي زیبایی بینی را درگیر می کند هزینه جراحي بینی است. گاهی هزینه ها بیش از اندازه بالاست و گاهی بسیار پایین است. اما آیا قیمت بالا تضمین کیفیت مناسب عمل بینی است؟
ادامه مطلب
هزینه جراحي بینی
یکی از مسائل مهم عمل بینی که ذهن متقاضیان جراحي زیبایی بینی را درگیر می کند هزینه جراحي بینی است. گاهی هزینه ها بیش از اندازه بالاست و گاهی بسیار پایین است. اما آیا قیمت بالا تضمین کیفیت مناسب عمل بینی است؟
ادامه مطلب
ردیف
نام دندانپزشک
تخصص دندانپزشک
آدرس دندانپزشکان ایلام
شماره تماس

1
دکتر محسن رستمی
جراحي لثه ، ایمپلنت
ایلام، خیابان خرمشهر، جنب دفتر اسناد رسمی فرهت
084-33332875

2
دکتر فرشاد داوری
جراحي دندانپزشک
ایلام، خیابان سعدی جنوبی، کوچه صابر، جنب حوزه علمیه
084-33362664

3
دکتر سمیه قمری
جراح و متخصصریشه دندان
ایلام، خیابان سعدی جنوبی، بالاتر از سینما سابق،جنب موسسه اعتباری ملل.
084-33361891

4
دکتر مهین صفری
متخصص دندانپزشک
ایلام، خیابان سعدی جنوبی، جنب مو
رابطه ی عمل زیبایی و اعتماد به نفس
مردم به دلایل متفاوتی زیر تیغ جراحي های زیبایی می روند.
برخی از این جراحي ها علت های پزشکی دارند مانند: عمل برداشتن پف چشم که برای بهبود بینایی بیمار انجام می شود.

بقیه ی جراحي های زیبایی اغلب هدفی جز زیبایی ندارند.
در
این میان برخی بیماران به علت کمبود اعتماد به نفس داوطلب جراحي های
زیبایی از جمله جراحي بینی می شوند و به دنبال افزایش اعتماد به نفس خود
هستند.
ادامه مطلب
لاپاراسکوپی چیست ؟ - لاپاراسکوپی - متخصص ن
عمل لاپاراسکوپی تکنیکی از جراحي های کم تهاجم است به این معنا که برای اجرای عمل جراحي برش های کوچیکتری نیاز است و این موجب می شود زخم شما .
تعریف جراحي لاپاراسکوپی - دکتر پیمان علی بیگی
در جراحي لاپاراسکوپی از طریق چند سوراخ کوچک در جدار شکم و از طریق ویدئواندوسکوپ های بسیار دقیق و با کیفیت بالا ورود به شکم و بدون برخورد احشا داخل شکم با .
 
چه کسانی باید سراغ عمل جراحي لاپاراسکوپی بروند؟ - YJC
مزایای جراحي بینی به روش باز
جراحي تحت دید مستقیم صورت می پذیرد بنابراین احتمال ناقرینگی کاهش می یابد .گذاشتن پروتز یا گرفتهای استخوانی وغضروفی راحت تر انجام می شود .جراح بینی قدرت مانور بیشتری دارد و فضای کار مناسب تر است .در بینی های بدفرم نتیجه حاصل از جراحي به روش باز با رضایتمندی بیشتری همراه است .
ادامه مطلب
فلوشیپ جراحي عمومي، یکی ازمهم‌ترین نشانه‌های بیماری دستگاه گوارش را خونریزی دانست و گفت: خونریزی گوارشی هشداری جدی برای سلامتی است که نباید در تمامی موارد با هموروئید اشتباه گرفته شود.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، شمس السادات انارکی، افزود: جراحي عمومي، برخلاف نامش، تخصص جراحي است که بر اندام‌های شکمی (مانند روده‌ها) تمرکز دارد، که شامل بیماری‌های مربوط به ، مری، معده، روده باریک، روده بزرگ، کبد، لوزالمعده، کیسه
جراحي بینی های بزرگ چگونه است؟
 
اندازه بینی همه ی مردم ایده آل نیست و بسیاری از افراد، از اندازه و سایز بینی خود راضی نیستند. بینی های خیلی بزرگ توجه بیننده را به خود جلب می کنند زیرا به نظر می رسد که این نوع بینی ها فضای زیادی از صورت را به خود اختصاص می دهند. بیمارانی که برای کوچک کردن بینی بزرگ خود به کلينيک مراجعه می کنند، از عدم تناسب میان بینی و سایر اجزای صورت و کمبود اعتماد به نفس شکایت دارند.
اگر بینی شما از بدو تولد بزرگ بوده است یا گذ
جراحي لیفت صورت چه انتظاراتی را نمیتواند برآورده کند؟به عنوان یک عمل جراحي ترمیمی ، جراحي لیفت صورت تغییر شکل اساسی در صورت شما نمی دهد و نمی تواند روند پیری را متوقف کند.
لیفت صورت فقط با جراحي قابل انجام است. درمان های غیر تهاجمی نمی توانند به همان نتایج دست یابند ، اما ممکن است در به تأخیرافتادن روند پیری کمک کنند.
چه کسی کاندید مناسبی برای جراحي لیفت صورت است؟به طور کلی ، کاندیداهای جراحي لیفت صورت دارای ویژگی های زیر هستند:
افرادی که سا
نکات مهم و مراقبت های بعد از عمل جراحي زیبایی بینی:
طی روزهای اول پس از عمل از هرگونه ضربه به بینی باید پرهیز شود. به عنوان مثال هنگام خواب باید طاق باز خوابید.
استفاده از کیسه یخ مخصوص روی چشم ها که بعد از جراحي بینی به فرد داده می شود تا 24 ساعت بعد از جراحي برای کاهش تورم اامی است.
ادامه مطلب
تجهیزات پزشکی کلينيک زیبایی
برای تاسیس یک کلينيک زیبایی پوست، نیاز به تجهیزات و تکنولوژی‌های مدرن و حرفه‌ای دارید. برخی از تجهیزات مورد نیاز برای تاسیس کلينيک زیبایی پوست عبارتند از:
1. لیزرهای پوست: انواع لیزرهای مختلف برای درمان مشکلات پوستی مانند لک، جوش، جوشکاری، پیری پوست و غیره استفاده می‌شود.
2. دستگاه‌های روشنایی پوست: این دستگاه‌ها برای درمان مشکلات پوستی نظیر لک، پیری، جوش و غیره با استفاده از نور مناسب استفاده می‌شود.
3. دستگ
جراحي بینی در افراد دیابتی
یکی از مسائل مهم در هنگام جراحي میزان قند خون است، به دلیل مشکلاتی که  پس از جراحي برای بیماران دیابتی می تواند ایجاد شود  بسیاری از این بیماران از انجام عمل می هراسند. و این سوال برای آنها پیش می آید که آیا آنها می توانند عمل بینی انجام دهند یا خیر
در صورت رعایت این موارد افراد دیابتی هم می توانند جراحي کنند:
ادامه مطلب
مطمئنا بسیاری از خانم‌ها برای داشتن لب‌هایی ضخیم و برجسته به سراغ گزینه‌های جراحي یا تزریق ژل می‌روند. اما همان‌طور که می‌دانید جراحي و تزریق محدودیت‌های خودشان را دارند. خانواده کارداشیان و جنر به ما نشان دادند که با استفاده مناسب و حرفه‌ای از کانتور، چگونه می‌توان بدون جراحي‌ و دردسرهای آن، ظاهری جذاب و کاملا متحول شده داشت. در این مقاله قصد داریم ترفندهایی برای بزرگ کردن لب و افزایش حجم لب بدون نیاز به هیچگونه جراحي و روش‌های آسی
پیکرتراشی چیست؟
پیکرتراشی روشی است که می توان با استفاده از آن به لاغری و تناسب اندام دست یافت.
به مجموعه کارهایی که برای حذف چربی های بدن انجام می شود پیکرتراشی می گویند.
کلينيک ها و مراکز تخصصی پزشکی زیادی وجود دارند که با روش های ایده آل عمل پیکرتراشی را انجام می دهند.
روش های پیکرتراشی شامل لیپوماتیک و لیپولیز و لیپوساکشن و بادی جت است.
هر کدام از روش های پیکرتراشی فواید و عوارضی دارند و با توجه به نیاز فرد و شرایط بیمار توصیه می شوند.
مراحل جراحي بینی
یکی از رایج ترین جراحي های زیبایی، جراحي
رینوپلاستی و یا همان عمل بینی می باشد که امروزه بالاترین آمار را به خود
اختصاص داده است . اما چه نکاتی باید بعد از جراحي بینی رعایت شود ؟ هزینه جراحي بینی چقدر است ؟
جراحي بینی
رینوپلاستی
ادامه مطلب
کتاب MRI ازفیزیک تا کلينيک حمیدرضا غیاسی
 
 
 
 
دانلودفایل
 
 
 
 
دانلود کتاب MRI از فیزیک تا کلينيک اثر حمیدرضا غیاسیketabnak.com › book › MRI-از-فیزیک-تا-کلينيکTranslate this pageRating: 4.3 - ‎15 votesMay 17, 2013 - تکنیک های تصویر برداری MRI مشتمل بر 15 فصل. - فصل 1 دنباله ها - فصل 2 مواد کنتراست در MRI - فصل 3 هموراژ - فصل 4 مغز - فصل 5 ستون .You visited this page on 3/26/20.
کتاب MRI ازفیزیک تا کلينيک حمیدرضا غیاسی :: فروش فایل .fillekade.blog.ir › کتاب-MRI-ازفیزیک-تا-کلینی.Translate this pageدانلود کتاب MRI از فیزیک
کیس ریپورت ویدیویی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان یکی از پنج مقاله برتر ژورنال معتبر جراحي چاقی (Obesity Surgery) انتخاب شد.
 
دکتر محمد کرمان ساروی، فلوشیپ‌ فوق تخصصی لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحي چاقی(جراحي درون بین) و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: در این کیس ریپورت ویدیویی سومین مورد عارضه نادر فتق فضای پترسون در افراد تحت جراحي مینی بای پس(تک آناستوموزی) در دنیا گزارش شده است.
 
وی خاطرنشان کرد: عمل مینی بای پس، یکی
جراحي بینی یکی از پرطرفدارترین عمل های جراحي بینی است و امروزه هم در سراسر جهان هم بین مردان و هم ن متقاضی برای این عمل زیاد است. چرا که بینی یکی از برجسته ترین و مهم ترین عناصر صورت است. ظاهر بینی شما مستقیما تاثیر زیادی در چهره و زیبایی شما دارد. بعلاوه بینی عملکرد حیاتی در ارتباط با عبور هوا و تنفس و تنظیم دمای هوا دارد.
ادامه مطلب
هموروئیدکتومی به جراحي خارج کردن هموروئیدهای خارجی و داخلی گفته می شود که بسیار گسترده و وسیع است . جراحي هموروئیدکتومی یکی از تاثیرگزارترین درمان های هموروئید است و می تواند بزرگ ترین میزان پیچیدگی ها و مشکلات را داشته باشد.
هموروئیدکتومی یا همان عمل جراحي بواسیر با لیزر در صورت وجود شرایط زیر انجام می شود :
علائم درجه 3 ، درجه 5 یا هموروئیدهای داخلی و خارجی
زمانی که وضعیت های آنورکتال به جراحي نیاز دارند.
ناشناخته بودن هموروئیدهای داخل
کتاب MRI ازفیزیک تا کلينيک حمیدرضا غیاسیpdf
 
 
 
 
دانلودفایل
 
 
 
 
 
دانلود کتاب MRI از فیزیک تا کلينيک اثر حمیدرضا غیاسیketabnak.com › book › MRI-از-فیزیک-تا-کلينيکTranslate this pageRating: 4.3 - ‎15 votesMay 17, 2013 - تکنیک های تصویر برداری MRI مشتمل بر 15 فصل. - فصل 1 دنباله ها - فصل 2 مواد کنتراست در MRI - فصل 3 هموراژ - فصل 4 مغز - فصل 5 ستون .You visited this page on 3/26/20.
کتاب MRI ازفیزیک تا کلينيک حمیدرضا غیاسی :: فروش فایل .fillekade.blog.ir › کتاب-MRI-ازفیزیک-تا-کلینی.Translate this pageدانلود کتاب MRI از فی
در برخی مواقع فرد برای جراحي بینی شبیه به یک عکس دارای بینی گوشتی بوده و عکس یک بینی استخوانی را نشان می دهد و خواهان جراحي بینی به آن صورت است.
 
جراحي بینی شبیه به یک عکس :
در جلسه مشاوره جراح بینی خوب علاوه بر بررسی بینی و تشخیص نوع بینی بیمار ، مدل بینی پیشنهادی فرد را آنالیز می کند و در صورتی که با نوع بینی و چهره فرد تناسب نداشته باشد سعی در متقاعد کردن فرد می کند.
ادامه مطلب
جراحي زیبایی گوش یا اتوپلاستی

اگر گوش شما براق باشد یا بد شکل باشد , و یا اگر کودکتان به شکل ناهنجار یا برآمده باشد , جراحي زیبایی می‌تواند یک گزینه باشد .
جراحي که پزشکان به آن زنگ می‌زنند , اغلب در سنین کودکی تا پایان عمر انجام می‌شود . با این حال هرگز خیلی دیر نشده است که تغییری ایجاد شود و بزرگسالان این عمل جراحي را انجام دهند . لاله گوش می‌تواند شرایط گوش مانند گوش بیرون‌زده , بخش‌های گوش بزرگ گوش , گوش میانی ( که در آن به بالا و روند رو به
تاثیر الکل و سیگار بر نتیجه جراحي بینی
آیا درباره ی تاثیر الکل و سیگار بر نتیجه جراحي بینی چیزی می دانید؟
اگر قصد انجام جراحي بینی را دارید، باید آگاهی لازم را درباره تاثیر الکل و سیگار بر نتیجه جراحي بینی داشته باشید و  مصرف این دو  را ترک کنید. پاسخ چرایی این امر را در زیر می خوانید:
 
تنگ شدن رگ های خونی
ادامه مطلب
در این نوشته سعی شده است که سیستم نوبت دهی ، پذیرش اینترنتی و تلفنی دی کلينيک ابوریحان به شما آموزش داده شود.
دی کلينيک ابوریحان وابسته به اداره کل درمان تامین اجتماعی واقع در مرکز شهر تهران در راستای التیام و آلام بیماران و ارتقاء سطح سلامت جامعه می باشد.
این کلينيک با دارا بودن نیروهای متعهد، مجرب و با انگیزه، خدمات تشخیصی درمانی ایمن و اثر بخش را در حداقل زمان بر مبنای استانداردهای درمانی ارائه می نماید.
اجرای صحیح تکریم ارباب رجوع و حفظ
ن معمولا در طی دوره یائسگی ریزش مو را با کاهش تراکم موهای معمولی در وسط پوست سر از بین می برد. موها اغلب به دلیل فاز تلگودر استراحت طولانی تر، کوچک می شوند. ریزش مو به آرامی در موهای صورت صورت می گیرد.
خبر خوب برای ن، ریزش موی نه می تواند به صورت موفقیت آمیز پزشکی یا جراحي درمان شود. این واقعیت توسط تحقیقات اخیر توسط انجمن بین المللی جراحي پیوند مو تایید شده است.
در اینجا قبل از رفتن به جراحي پیوند مو، نکات کلیدی را در نظر می گیرید: +
چی

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها