محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

کانون فرزندان شاهد اردبیل

مدیرکل دفتر تشکل‌های شاهد و ایثارگر بنیاد شهید:
۱۱۰ تشکل شاهد و ایثارگر در سطح کشور فعالیت می‌کنند

مدیرکل دفتر تشکل‌های شاهد و ایثارگر بنیاد شهید از فعالیت ۱۱۰ تشکل شاهد و ایثارگر در سطح کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی انجمن اسلامی همسران و فرزندان شاهد استان اردبيل، عادل مهری پیش از ظهر جمعه در همایش فرزندان شهدای استان اردبيل عنوان کرد: تشکل‌های شاهد و ایثار گر در سطح کشور ۱۱۰ مورد هستند که در طول سال اقدامات ارزشمندی را برای پیاده
نشست صمیمی دکتر فیضی نماینده مردم اردبيل در مجلس شورای اسلامی با اعضای انجمن اسلامی همسران و فرزندان شاهد استان اردبيل امروز سه شنبه مورخ 98.4.11 ساعت 18 عصر برگزار شد.
در این نشست آقای عیسی زاده دبیر انجمن ضمن خوش آمد گویی به آقای دکتر فیضی به بیان برخی از مشکلات از جمله:
1- عدم اجرای ماده 16 فوق العاده ایثارگری در بعضی از احکام فرزندان شاهد شاغل در ادارات و سازمانها.
2- عدم اجرای بخشنامه شماره 133923.1.2 مورخ 92.11.19 وزیر محترم کشور در مورد تصدی پست های م
نشست صمیمی دکتر فیضی نماینده مردم اردبيل در مجلس شورای اسلامی با اعضای انجمن اسلامی همسران و فرزندان شاهد استان اردبيل امروز سه شنبه مورخ 98.4.11 ساعت 18 عصر برگزار شد.
در این نشست آقای عیسی زاده دبیر انجمن ضمن خوش آمد گویی به آقای دکتر فیضی به بیان برخی از مشکلات از جمله:
1- عدم اجرای ماده 16 فوق العاده ایثارگری در بعضی از احکام فرزندان شاهد شاغل در ادارات و سازمانها.
2- عدم اجرای بخشنامه شماره 133923.1.2 مورخ 92.11.19 وزیر محترم کشور در مورد تصدی پست های م
نخستین همایش فرزندان شهدا با حضور آیت اله عاملی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبيل، عادل مهری مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر، مدیران ارشد استان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران پنجشنبه 21 آذرماه 98 در سالن ولایت اردبيل برگزار شد.
 

به گزارش ایثار» مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر در این همایش با اشاره به توانایی‌ها و استعدادهای برتر فرزندان شاهد و ایثارگر گفت: هر سال به تعداد نخبگان و سرآمدان جامعه ایث
آیین‌نامه اجرایی ماده (۶۷) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگرانماده ۱ – در این آیین‌نامه اصطلاحات زیر در معانی مشروح مربوط به کار می‌روند: الف- بنیاد: بنیاد شهید و امور ایثارگران.ب- مشمولین: دانش آموزان و دانشجویان شامل همسر و فرزندان شاهد، جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان و آزادگان و همسر و فرزندان آنان. پ- مشمولین طرح شاهد: دانش آموزان، دانشجویان و طلاب شامل همسر و فرزندان شاهد، جانبازان پنجاه درصد و بالاتر و همسر و
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا متقاضیان ثبت نام مدارس شاهد 98 برای تحصیل در مقاطع ابتدایی ، متوسطه اول ( پایه هفتم ) و متوسطه دوم ( پایه دهم ) می بایست پیش ثبت نام خود را در سامانه سجا امور شاهد و ایثارگران انجام دهند . سامانه سجا مربوط به جامع امور شاهد و اثارگران در سازمان آموزش و پرورش است که اقدام به ثبت نام دانش آموزان شاهد ( فرزندان شهدا ، فرزندان آزادگان ، فرزندان جانبازان 50 % و بالاتر ) به صورت قطعی و دانش آموزان غیر شاهد با شرایط خاص می
رئیس انجمن خانواده‌های شاهد استان اردبيل گفت: طرح ایثارگرانه خانواده‌های شاهد برای کمک به نیازمندان در اردبيل اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری حیات،
ایرج حامدی بعد از ظهر امروز در دیدار با خانواده‌های شاهد اردبيل اظهار
داشت: خانواده‌های شاهد اردبيل همانند نیروی کمکی بنیاد استان، برای ترویج
فرهنگ ایثار و شهادت اقدام به تهیه و اهدای بسته‌های غذایی به نیازمندان
می‌کنند.
وی اظهار کرد: این انجمن با حضور بیش از 50 خانواده شاهد
استان اردبی
ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران همراه با اصلاحات بعدی :کلیه دستگاههای موضوع ماده (۲) این قانون مکلفند حداقل بیست و پنج درصد (۲۵%) از نیازهای استخدامی و تأمین نیروهای مورد نیاز خود را اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی، شرکتی که وفق ضوابط و مجوزهای مربوط و جایگزینی نیروهای خروجی خود اخذ می‌نماید به خانواده‌های شاهد، جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهدا و جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر، فرزندان و همسران آزادگان یک‌سال و با
به گزارش کانون فرهنگی هنری عمار مسجد پنج تن آل عبا کوی آیت الله غفاری : کارگاه آموزش عکاسی با موبایل ، ویژه کانون های فرهنگی هنری بندرعباس با موضوع محرم برگزار میگردد. این کارگاه با همکاری سازمان فضای سراج ، کانون فرهنگی هنری عمار ، و دبیرخانه کانون های مساجد استان برگزار میگردد.این کارگاه با حضور بیش از ۷۰ نفر از مسئولین فضای مجازی و رسانه ی کانون های فرهنگی هنری شهرستان بندرعباس با محوریت کانون شاخص فضای مجازی رسانه (کانون فرهنگی هنری عما
با وقوع در کشور آذربایجان؛
زله برخی از شهرهای شمالی استان اردبيل را لرزاند

اردبيل -
زله ۳.۹ ریشتری در منطقه ماسالی کشور جمهوری آذربایجان و در نزدیکی مرز
کشورمان، بخش‌هایی از شمال استان اردبيل را لرزاند.


به گزارش خبرنگار مهر،
این زمین لرزه ساعت ۱۶.۵۴ دقیقه در جنوب کشور جمهوری آذربایجان رخ داده که
به دلیل نزدیکی کانون زله به نوار مرزی، بخش هایی از شهرهای شمالی استان
ارد
اولین جلسه علاقمندان و داوطلبان عضویت در کانون های علمی مدرسه امام حسن مجتبی علیه السلام روز دوشنبه 13 اسفند 1397 در حسنیه مدرسه برگزار شد.
در اسن جلسه معاون محترم پژوهش، حجت الاسلام مینایی ، ضمن تبیین فعالیت کانون ها و بیان فواید شرکت در آن، از طلاب خواست در حد توان و علاقه خود در کانون ها شرکت نمایند. در کانون ها ضمن انجام کار گروهی و ظهور نبوغ و استعداد و خودباوری، سابقه پژوهشی فراه شده و از منافع معنوی و مادی آن بهره مند خواهند شد.
همچنین،
رئیس کل دادگستری اردبيل
در دیدار از خانواده های معظم شهدا گفت :بی شک فرهنگ ایثار و شهادت طلبی
جوانان غیور این مرز و بوم سد محکمی در برابر زیاده خواهی و توطئه های
دشمنان است .


به
گزارش روابط عمومی انجمن اسلامی همسران و فرزندان شاهداستان اردبيل» ، به مناسبت آغاز هفته قوه قضائیه رئیس کل
دادگستری و مسئولان تشکیلات قضائی اردبيل با همراهی مدیرکل و رئیس دفتر و
روابط عمومی بنیاد استان و رئیس اداره بنیاد شهرستان اردبيل پنج شن
خانواده مجموعه ای متشکل از زن، شوهر، فرزندان و در برخی مواقع مادربزرگ ها و پدر بزرگ ها است. اگر اعضای یک خانواده بخواهند که خودشکوفا و با اعتماد به نفس بوده، همچنین بتوانند در خارج از محیط خانه در اجتماع نیز موفق باشند، لازم است، هنر همزیستی، مهارت های برقراری ارتباط با یکدیگر را یاد بگیرند.کانون اصلی خانواده را مرد و زن  تشکیل می دهد، مهم ترین وظیفه در هدایت خانواده به سمت و سوی موفقیت را دارند. پس زن و شوهر باید مهارت های برقراری ارتباط هم
امروز صبح پدر تماس گرفتن با فرزندان .قرارشد که بعداز ظهر ساعت چهار بعدازظهر دوازده شهریور سال 1397به کارخانه شالیکوبی روستای صلحدارکلا بندپی غرب بابل برویم .به هرکدام صدکیلو برنج داد .پدرم حاجی مسلم حاجی آقا تبار انشاءالله سالهای سال سایه ات بالای سرمان باشد .وچودت پیوند دهنده کانون خانواده و نگهدارنده حجب و حیا و احترام بین فرزندان استپایدار باشی پدر
نحوه ثبت نام مدارس شاهد اصفهان 98
از جمله با کیفیت ترین مدارس سطح کشور، مدارس شاهد هستند و در پایه های ابتدایی؛ راهنمایی (اول متوسطه) و دبیرستان (دوم متوسطه) از دانش آموزان ثبت نام به عمل خواهند آورد، ما در این مقاله سعی داریم به سوالات و ابهامات دانش آموزان و اولیاء برای نحوه ثبت نام مدارس شاهد اصفهان 98 اصفهان و شرایط و نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98 بپردازیم، لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.
مراحل نحوه ثبت نام در سایت ثبت نام دانش آمو
به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اردبيل مراسم بزرگداشت شهدای والامقام قیام ۱۵ خرداد و یادواره شهدای گرانقدر فصل بهار اردبيل برگزار می‌شود.


به
گزارش روابط عمومی انجمن اسلامی همسران و فرزندان شاهد استان اردبيل»، به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اردبيل و با مشارکت ستاد برگزاری یادواره شهدا، و گرامی داشت یاد
و خاطره شهیدان والامقام واقعه قیام 15 خردادماه سال 1342 و شهدای گرانقدر فصل
بهار اردبيل روز چ
سرپرست محترم معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان از کانون بازدید بعمل آورد. در این بازدید ، مدیر کانون گزارشی از روند فعالیتها ارائه و در ادامه ، از کلاس آموزش رایانه و همچنین گروه سرود کانون که در حال تمرین و آماده سازی سرود جهت اجرا در مراسم یوم الله 22 بهمن بودند نیز بازدید بعمل آمد.
کانون علمی کلام و عقاید اسلامی مدرسه روز دوشنبه ۲۰ اسفند 1397 در حسینیه مدرسه برگزار شد.
استاد حجت الاسلام والمسلمین غزلاوی، راهنمای کانون و آقای مرادپور بعنوان دبیر تعیین شد. مقرر شد برای جلسه آینده اعضا ضمن ارائه طرح و برنامه، نسبت به رشد کمّی و کیفی کانون پیشنهاد ارائه و تلاش نمایند.
دریافت
 
جلسه هم اندیشی و کارگاه آموزشی ویژه اعضای شورای اجرایی
کانون های هلال احمر دانشگاه های استان قم با عنوان حلقه اولی ها» و با
حضور کارشناس کانون دانشجویی، دبیر مجمع دانشجویی و افراد باسابقه قدیمی
کانون دانشجویی در مرکز امور جوانان هلال احمر برگزار شد.
ادامه مطلب
کانون در روز سه شنبه 24 تیرماه 98 میزبان کارشناسان معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی بود. در این بازدید که معاون پرورشی و تربیت بدنی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش طبس و کارشناس حوزه پرورشی این معاونت نیز حضور داشتند ، مدیر کانون گزارشی از روند فعالیتهای جاری کانون بویژه طرح غنی سازی اوقات فراغت ارائه داد. کارشناسان استانی ، در ادامه از بخشهای مختلف کانون بازدید بعمل آوردند.
در پی کسب مقام اول نشریه بانگ سحر از کانون شاه خراسان روستای زیارت دشتستان در جشنواره کشوری خبرآباد،طی مراسمی از کانون شاه خراسان تقدیر شد.
نخستین جشنواره ملی نشریات و رسانه های مجازی روستا های کشور به میزبانی استان مرکزی با معرفی و تقدیر از کانون های برتر در حضور :
استاندار محترم استان مرکزی
دکتر جندقیان معاون محترم دهیاری های سازمان دهیاری های کشور 
حجت الاسلام دکتر ارزانی مشاور محترم وزیر فرهنگ و ارشاد و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی
نحوه استفاده ایثارگران از خدمات مشاوره و مددکاری در کشور چگونه است؟هریک از ایثارگران تحت پوشش بنیاد شهید و امورایثارگران ؛ شامل : همسران ، فرزندان و والدین شهید ، جانبازان ، همسران و فرزندان آنان و آزادگان ، همسران و فرزندان آنان می توانند با تماس تلفنی وگرفتن وقت قبلی از مرکز مشاوره شاهد و ایثارگر شهرستانی که پرونده شان تحت پوشش آنجاست بصورت حضوری یا تلفنی از انواع خدمات مشاوره (خانواده ، تحصیلی ، ازدواج ، شغلی ، روان درمانی و روانپزشکی )
رضا صفاری سامانی» امروز (یکشنبه ۲۳ تیر) به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد گفت: ایستگاه های مشاوره و کاروان های کرامت با حضور مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و کودکان، نوجوانان و جوانان به همت اعضای کانون در شهر سامان برگزار شد.

 
مسئول کانون فرهنگی هنری نور مسجد جامع سامان در ادامه افزود: ایستگاه های فرهنگی مانند غرفه کودک و نوجوان، ایستگاه های صلواتی و پذیرایی و نمایشگاه‌های فرهنگی از دیگر برنامه های ایستگاه کریمانه» در
دفترچه پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 کی منتشر خواهد شد؟
زمان انتشار دفترچه پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 هر کدام از مقاطع باهم متفاوت است از این رو اولین مقطع ثبت نام پایه اول ابتدایی می باشد که یکم تا سوم خرداد ماه 98 زمان شروع پیش ثبت نام می باشد و برای دو ایه دیگر نیمه دوم خرداد ماه و اول تیر ماه خواهد بود.
دانلود دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 98-99
ثبت نام مدارس شاهد از اوایل خرداد آغاز خواهد شد و تمامی مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی است و از طریق سامانه س
کتاب غذای روح بشر است . امام علی (ع)
با فرا رسیدن هفته ی کتاب و کتابخوانی ، دینی کانون نمایشگاهی از کتاب های علمی – داستانی و مذهبی مورخ 24 / 8 / 89 در سالن کانون بر پا نموده و به همین مناسبت به ثبت نامه از دانش آموزان مدارس همجوار جهت عضویت در کتابخانه کانون پرداخته و مورد استقبال قرار گرفت .
کانون علمی کلام و عقاید اسلامی مدرسه روز دوشنبه ۲۰ اسفند 1397 در حسینیه مدرسه برگزار شد.
استاد حجت الاسلام والمسلمین غزلاوی، راهنمای کانون و آقای مرادپور بعنوان دبیر تعیین شد. مقرر شد برای جلسه آینده اعضا ضمن ارائه طرح و برنامه، نسبت به رشد کمّی و کیفی کانون پیشنهاد ارائه و تلاش نمایند.
رئیس انجمن اسلامی همسران و فرزندان شاهد استان اردبيل
گفت: حضور خانواده‌های شهدا و ایثارگران در جشن‌های انقلاب عامل تویت
روحیه مردم در مقابله با دشمن است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبيل،
هفتمین جلسه کمیته انجمن اسلامی همسران و فرزندان شاهد استان اردبيل با
حضور اعضای انجمن و خانواده‌های شهدا در مهدیه اردبيل برگزار و تصمیماتی
درباره انجام مراسم‌های مناسبت‌های تاریخی پیش رو توسط اعضای انجمن گرفته
شد.
رئیس انجمن اسلامی همسران و فر
با همکاری مسئول کتابخانه و مدیریت محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان خنداب   و اولیائ دانش آموزان  دبیرستان دخترانه فضیلت در کتابخانه ادیب الممالک کار گاه آموزشی مبارزه با آسیب های اجتماعی  ( تربیت فرزندان  ) برگزار شد. در ابتدای کارگاه مزبور آقای ابراهیمی بیان نمودند که وظایف اولیاء در برابرفرزندان خود بسیار سنگین  میباشد و ریشه تربیت سالم  و درست در خانواده سالم می باشد.
ایشان ادامه دادند، خداوند به ما فرزندان  سالم می دهد ولی صالح بود
چنانچه فرزندان صغیر پدرشان فوت کرده باشد، مادران ولو اینکه حضانت فرزندان را برعهده داشته باشند، نمی توانند در اموال فرزندان مداخله کنند و هرگونه مداخله آنان در اموال فرزندان غیرقابل قبول و معامله آنان فضولی محسوب می شود.ولی اگر پدری فوت کند و فرزندان صغیر داشته باشد، اگر پدر متوفی زنده باشد، او وظایف پدر را انجام می دهد ولی اگر صغیر، ولی خاص نداشته باشد همه معاملات قیم یعنی مادر باید با اجازه اداره سرپرستی باشد تا زمانی که فرزندان خود به
رضا صفاری سامانی»به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد گفت: نشست فرهنگی با محوریت تشکیلاتی و کادرسازی بچه های مسجد» و به منظور جذب حداکثری کودکان، نوجوانان و جوانان در مسجد جامع شهر سامان برگزار شد.
 
مسئول کانون فرهنگی هنری نور مسجد جامع شهر سامان افزود: اجرای برنامه های مختلف و حضور نوجوانان و جوانان در مسجد نیازمند عزم جدی است که این مهم در کانون فرهنگی هنری نور سامان به خوبی در حال انجام است.
 
وی به سامانه بچه های مسجد» اشاره و ابراز
همزمان با سراسر کشور راهپیمایی ۲۲ بهمن در اردبيل نیز
آغاز شد و مردم ولایتمدار اردبيل اوج اقتدار و عظمت ملت ایران به نمایش
گذاشتند.
امروز راهپیمایی باشکوه 22 بهمن ماه همزمان با سراسر کشور در اردبيل آغاز
شد و مردم ولایتمدار اردبيل اوج عظمت و اقتدار ملت ایران را به نمایش
گذاشتند.
مردم اردبيل از اول صبح خود را به راهپیمایی رسانده بودند تا انسجام و وحدت ملت ایران را به دنیا ثابت کنند.
امروز
خیابان‌های اردبيل از ایستگاه سرعین گرفته تا سرچشمه و
مدیران محترم کانون
باسلام وتبریک دهه کرامت
باستحضار می رساند با توجه به حمایت ستاد عالی از ویژه برنامه های اوقات فراغت کانون شما از طریق رصد سامانه سجا شایسته است در اسرع وقت نسبت به ثبت برنامه ها ، کلاسها و کارگاههای پیش بینی شده در ایام تابستان 98 در راستای طرح غنی سازی اوقات فراغت بچه های مسجد اقدام نمایید.
ضمنا با اطلاع می رساند کانونهایی که فاقد کامپیوتر و اینترنت می باشد از ساعت 8 صبح لغایت 8 شب جهت ثبت برنامه ها به دفتر کانون معین واقع
بیانیه انجمن اسلامی همسران و فرزندان شاهد استان اردبيل به مناسبت فرارسیدن 13 آبان
انجمن اسلامی همسران و فرزندان شاهد استان اردبيل با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرارسیدن سیزدهم آبان "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی"، بر این موضوع که یوم الله 13 آبان و وقایع آن از جمله نقاط عطف استکبارستیزی و مبارزه همیشگی ملت ایران با آمریکاست، تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی انجمن اسلامی، همسران و فرزندان شهدا استان اردبيل به مناسب فرارسیدن روز 13 آبان "روز م
ورود مستقیم به سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98-99
از پرتکرارترین سوالاتی که داوطلبان واجد شرایط ثبت نام مدارس پایه هفتم شاهد 98-99 از مشاوران درخت دانش پرسیده اند از نحوه ورود به سایت ثبت نام مدارس شاهد saja بوده است و اینکه نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98-99 در سامانه سجا به چه صورت است در ادامه مقاله هر آنچه در مورد سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98-99 باید داوطلبان بدانند را توضیح داده ایم که لینک ورود مستقیم را در زیر قرار داده ایم که با اطلاعات بالا وارد سای
✅جلسه فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با حجت الاسلام و المسلمین شهیدی ریاست محترم بنیادشهید وامورایثارگران و اعضای محترم فراکسیون ایثارگران برگزار گردید. موضوعات مطرح شده توسط سیدقاسم جاسمی نماینده مردم شریف کرمانشاه : ✅تخفیف سی درصد شهریه رایگان جانبازان زیر ۲۵ درصد و همسر و فرزندان و رزمندگان و همسر و فرزندان ✅استخدام فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد ✅پرداخت کمک معیشت به جانبازان فاقد شغل و درآمد ✅مخالفت با لایحه کاهش
✅جلسه فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با حجت الاسلام و المسلمین شهیدی ریاست محترم بنیادشهید وامورایثارگران و اعضای محترم فراکسیون ایثارگران برگزار گردید. موضوعات مطرح شده توسط سیدقاسم جاسمی نماینده مردم شریف کرمانشاه : ✅تخفیف سی درصد شهریه رایگان جانبازان زیر ۲۵ درصد و همسر و فرزندان و رزمندگان و همسر و فرزندان ✅استخدام فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد ✅پرداخت کمک معیشت به جانبازان فاقد شغل و درآمد ✅مخالفت با لایحه کاهش
به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، رضا صفاری سامانی»  در حاشیه اعزام این کاروان زیارتی در شهر سامان گفت: ۴۴ نفر از اعضای فعال کانون فرهنگی هنری نور مسجد جامع شهر سامان در اردویی یک هفته ای  با همکاری پایگاه بسیج شهید بهشتی سامان به مشهد مقدس اعزام شدند.
 
 
 
 
مسئول کانون فرهنگی هنری نور مسجد جامع شهر سامان افزود: این افراد از اعضای فعال کانون هستند که در همه برنامه ها و فعالیت های کانون به ویژه در طرح اوقات فراغت بچه های مسجد» حضور فعال
یکی از اتهامات به کانون وکلا این بوده که این نهاد مدنی انحصارطلب بوده و در تعیین تعداد کارآموز وکالت بخل ورزیده است، چنانکه همین ادعا مبنای تشکیل مرکز امور مشاورین حقوقی قوه قضاییه نیز بود.
چندی پیش نیز رییس کانون وکلای مرکز بیان کرده بودند که " انحصار جذب وکلا و گرفتن حق الوکاله های نجومی دو رمز تخریب کانون‌ها بوده است". 
ادامه مطلب
دست و دلم به درس
خوندن نمی‌ره و هر چی می‌خوام خودم رو متقاعد کنم که باید درس بخونم، نمی‌تونم. چه
کار کنم»؟ این جمله را ممکن است شمار قابل ملاحظه‌ای از داوطلبان در طی دوره
آمادگی برای کنکور بگویند. نداشتن انگیزه ممکن است که از همان ابتدا، یک داوطلب را
از مطالعه بازدارد یا در طی دوران آمادگی و به دلایل مختلفی پیش آید و او را از
ادامه مسیر ناامید سازد. به دلیل اینکه نداشتن انگیزه به صورت کوتاه مدت، از چند
دقیقه گرفته تا چند روز و حتی چند ماه، ب
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
گروه هنری هاشور قیمت ترجمه مقاله تدبر در قرآن یوسف خواجه پسر شجاع کافه موزیک - موزیک های ایرانی و خارجی ثبت برند آنفولانزا و آلودگی هوا دکتر خطیبی