محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

نتایج آزمون کی مشخص میشود؟

پس از برگزاری آزمون دکتری 99 شرکت کنندگان منتظر دریافت نتايج اولیه این آزمون خواهند بود تا از وضعیت مجاز به انتخاب رشته و وضعیت علمی خود مطلع شوند . زمان اعلام نتايج اولیه آزمون دکتری 99 احتمالا در تیر ماه خواهد بود .
سازمان سنجش بعد از برگزاری آزمون دکتری 99 ، به بررسی پاسخنامه های داوطلبان این آزمون می پردازد و نتايج اولیه را در قالب یک کارنامه برای همه داوطلبان دکتری سراسری و دانشگاه آزاد بر روی سایت خود به آدرس sanjesh.org منتشر می کند . از این رو
آزمون MBTI پرسشنامه ای است که اگر به آن در سایت مربوطه پاسخ دهید، ابعاد شخصیت شما مشخص می شود. این آزمون شخصیت انسان را در چهار فاکتور ارائه می دهد که هر فاکتور یک دوقطبی است. در نهایت 16 حالت مجزا قابل تصور است. هر حالت یک تیپ شخصیتی است. 16 تیپ شخصیتی متصور هستند که هر کدام شغل مربوطه را دارند. با این آزمون می توانید خودتان را بشناسید. این آزمون را در سایت باید پاسخ دهید. یکي از این سایت ها
https://www.16personalities.com/fa
است.
از آن جا که هر سال پس از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان دانش
آموزان و خانواده های آنان با استرس و بی صبرانه منتظر مشخص شدن نتايج
آزمون ورودی مدارس تیزهوشان هستند. از این رو تصمیم گرفتیم قبل از زمان
برگزاری آزمون تیزهوشان، جهت کاهش استرش دانش آموزان به زمان اعلام نتايج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 و همچنین زمان اعلام نتايج آزمون تیزهوشان نهم به دهم بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.
ادامه مطلب
نتايج آزمون دکتری تو سه مرحله اعلام میشه . داوطلبایی که تو مرحله اول اعلام نتايج آزمون دکترا مجاز به انتخاب رشته بشن ، می تونن تو زمان مشخص شده فرم انتخاب رشتشون رو پر کنن و منتظر اعلام نتايج انتخاب رشتشون باشن .
 
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
 
www.tahsilico.com/web/articles/view/950/اعلام-نتايج-آزمون-دکتری.html
سازمان مقررات ملی ساختمان نتايج آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸ را منتشر کرد. داوطلبان آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸ برای مشاهده نتايج آزمون خود می‌توانند به سامانه آزمون‌های ورود به حرفه قابل مراجعه نمایند. 


سرویس آموزش و آزمون برق نیوز، سازمان مقررات ملی ساختمان نتايج آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸ را منتشر کرد. داوطلبان آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸ برای مشاهده نتايج آزمون خود می‌توانند به سامانه آزمون‌های ورود به حرفه قابل مراجعه نمایند یا ازلینک زیر ن
پیرو اطلاعیه‌های قبلی در مورد برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسی مهرماه ۹۸ بدینوسیله به آگاهی کلیه شرکت کنندگان محترم آزمون‌ها می‌رساند، نتايج قطعی آزمون‌های یاد شده مشخص گردیده و با توجه به اطلاعیه‌های قبلی، داوطلبان محترم می‌توانند از عصر امروز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۰ با مراجعه به سامانه آزمون‌ها به آدرس الکترونیکي http://www.inbr.ir نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند.
ضمناً چنانچه قبلاً نیز اعلام شده است، در اجرای مفاد مندرج در
زمان اعلام نتايج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 
مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی از انتشار نتايج ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در اردیبهشت ماه خبر داد.
در حال حاضر اطلاعات مربوط به پاسخنامه ها قرائت شده است و نتايج آزمون ماه آینده اعلام می شود. برخی متقاضیان پس از ثبت نام اقدام به رفع نقایص اطلاعات در باجه های رفع نقص کردند بنابراین برای اعلام نتايج در انتظار تاییدیه برخی مراجع در باره اطلاعات متقاضایان هستیم.
دانلود آزمون 1 آذر 98 قلمچی
آزمون 1 اذر قلم چی 98 سوال و کلید
 
 
 همانطور که میدانید در روز جمعه آزمون 1 آذر 98 دو آزمون پر طرفدار با هم برگزار میشود که تنها شما میتوانید یکي از این آزمون ها شرکت کنید و به آزمون دیگری نخواهید رسید. در سایت نمره برتر شما میتوانید دو آزمون قلمچی و سنجش را به صورت کامل دریافت کنید و حداکثر استفاده را از انها ببرید.
 
 با توجه به وضعیت فعلی اینترنت دسترسی به سوالات بسیار مشکل شده و امیدوارم که فایل های آین آزمون هم مثل
فوری
♨️زمان اعلام نتايج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 
ضمن آرزوی موفقیت برای کاربران شرکت کننده در ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی به اطلاع میرسانیم،مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی از انتشار نتايج ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در اردیبهشت ماه خبر داد.
در حال حاضر اطلاعات مربوط به پاسخنامه ها قرائت شده است و نتايج آزمون ماه آینده اعلام می شود. 
برخی متقاضیان پس از ثبت نام اقدام به رفع نقایص اطلا
دانش آموزان شرکت کننده در آزمون مدرسه البرز باید از زمان اعلام نتايج آزمون دبیرستان ماندگار البرز اطلاع داشته باشند تا در صورت قبول نشدن در این مدرسه تصمیم درستی برای ثبت نام در سایر مدارس خوب بتوانند داشته باشند به گفته سایت هیوا زمان اعلام نتايج آزمون دبیرستان ماندگار البرز احتمالا یک ماه و نیم بعد از برگزاری این آزمون باشد . 
برای مطالعه متن کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
 
www.heyvagroup.com/shownews/4522/زمان-اعلام-نتايج-آزمون-دبیرستان-
به اطلاع شرکت کنندگان آزمون های ورود به حرفه مهندسان رشته معماری (طراحی) بهمن‌ماه ۹۷ می‌رساند، پس از اتمام مهلت ارسال اعتراضات آزمون رشته معماری (طراحی) و همچنین بازنگری آنها توسط کمیته تخصصی مقررات ملّی ساختمان، موارد در کارنامه شرکت کنندگان آزمون اعمال گردیده است.
متقاضیان ‌می‌توانند برای اطلاع از نتیجه آزمون خود از طریق سامانه ثبت نام آزمون ها اقدام نمایند. بدیهی است با توجه به دقت انجام شده در بررسی اعتراضات، نتايج اعلام شده قطعی ا
پس از کش و قوس های فراوان بالاخره ویروس کرونا آزمون نظام مهندسی را لغو کرد!
http://inbr.ir/?p=4537
البته معاونت مسکن و ساختمان هنوز تاریخ بعدی آزمون را مشخص نکرده است. آزمون دکترا به 28 بهمن منتقل شد و از 6 اردیبهشت نیز ماه مبارک رمضان شروع می شود. آزمون کارشناس رسمی دادگستری نیز که قرار بود در خرداد ماه برگزار شود در پیش است و تحربه نشان داده این آزمون نسبت به آزمون نظام مهندسی معمولاً با فاصله زمانی برگزار می شود. باید دید نهایتا چه تاریخی برای آزمون ان
زمان دقیق اعلام نتايج آزمون نظام مهندسی بهمن 97
نتايج آزمون های ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ساختمان و معماران تجربی #نظام_مهندسی بهمن 97 از روز پنجشنبه 26 اردیبهشت ماه منتشر می شود، با در دست داشتن رسید ثبت نام به کافی نت فرزاد مراجعه کنید.
ثبت نام آزمون تیزهوشان سمپاد همه ساله به منظور شناخت دانش آموزان مستعد برگزار می شود . ثبت نام آزمون تیزهوشان سمپاد مستم شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان می باشد. دانش آموزانی که قصد ورود به مدارس تیزهوشان یا مدارس استعداد درخشان سمپاد را دارند می بایست ابتدا شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان را داشته باشند تا بتوانند در آزمون شرکت کنند.شرایط ثبت نام در سایت رسمی سمپاد azmoon.medu.ir موجود است بعلاوه  کلیه امور ثبت نام آزمون تیزهوشان سمپاد
به اطلاع شرکت کنندگان آزمون های ورود به حرفه مهندسان رشته معماری (طراحی) اردیبهشت‌ماه ۹۷ می‌رساند، پس از اتمام مهلت ارسال اعتراضات آزمون رشته معماری (طراحی) و همچنین بازنگری آنها توسط کمیته تخصصی مقررات ملّی ساختمان، موارد در کارنامه شرکت کنندگان آزمون اعمال گردیده است.
متقاضیان ‌می‌توانند برای اطلاع از نتیجه آزمون خود از طریق سامانه ثبت نام آزمون ها اقدام نمایند. بدیهی است با توجه به دقت انجام شده در بررسی اعتراضات، نتايج اعلام شده قط
زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم 99 - 1400 طبق دفترچه ثبت نام تیزهوشان تو اوایل اردیبهشت ماه بود . اما به  دلیل وضعیت پیش اومده و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا این آزمون با یک ماه تاخیر و در خرداد ماه برگزار می شه .
به دلیل امکانات ویژه و کادر علمی ماهر مدارس تیزهوشان ، هر ساله دانش آموزای زیادی داوطلب شرکت تو آزمون مدارس تیزهوشان هستن . داوطلبایی که تو زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 99 - 1400 با مراجعه به سایت ثبت نام تیزهوشان ثبت نام خ
مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده نتايج هفتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در دهه اول دی ماه منتشر می‌شود.
حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکي باشگاه خبرنگاران جوان،گفت: برای شرکت در هفتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی ۵۲۱ هزار و ۹۷۳ داوطلب کارت صادر شد که از این تعداد ۳۲۰ هزار و ۱۴ نفر زن و ۱۹۱ هزار و ۹۵۹ نفر مردم می‌باشند
با سلام خدمت مخاطبان این بخش از وب سایت که به بروزترین اخبار و
اطلاعیه های استخدام سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور پرداخته می شود
و متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی سازمان جنگل ها و مراتع می توانند از
اطلاعیه های آزمون استخدامی این سازمان مطلع شوند. تیم ما جهت آماد سازی
داوطلبان آزمون سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور یکي از جامع ترین
بسته های مطالعاتی را برای رشته های استخدامی این سازمان تدارک دیده اند که
برای مشاهده و دریاف
با استناد به سایت آزمون های حقوقی دینا در راستای اجرای آیین نامه قانون حمایت از خانواده مصوب 1393 هر ساله آزمونی تحت عنوان آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده برگزار می شود . از جمله شرایط اساسی برای ثبت نام در این آزمون متاهل بودن و داشتن شرایط سنی مشخص همراه با سابقه کار مرتبط می باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده بر روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
www.heyvalaw.com/web/articles/view/1885/ثبت-نام-آزمون-اخذ-پروانه-مشاوره
نتايج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم به صورت اینترنتی و از طریق سایت نمونه دولتی azmoon.medu.ir و همچنین سامانه همگام مدارس hamgam.medu.ir اعلام می شود . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا نتايج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ احتمالا همچون سال گذشته حدودا 4 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون ورودی ، همزمان با نتايج آزمون تیزهوشان در تمام کشور اعلام خواهد شد . برای کسب اطلاعات بشتر روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
 
 
www.heyvagroup.com/shownews/1448/اعلام-نتايج-آزمون-مدارس-تیزهوش
پیرو اطلاعیه قبلی مبنی بر اعلام نتايج آزمون های ورود به حرفه مهندسان، بهمن ۱۳۹۷ بدینوسیله به اطلاع می رساند:
نتايج آزمون های موصوف استخراج گردیده و از روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۰۲/۲۶ بر روی سامانه آزمون های ورود به حرفه قابل مشاهده می باشد. لذا این عزیزان می توانند از همین طریق نسبت به دریافت کارنامه اقدام نمایند.
شرکت‌کنندگانی که موفق به حدنصاب قبولی در آزمون‌ها نشده اند چنانچه درخواست بازنگری نسبت به نتیجه آزمون داشته باشند می‌توانند درخواس
لیست رشته های با آزمون کاردانی به کارشناسی 98
لیست رشته های کاردانی به کارشناسی 98 امسال شامل 66 رشته می باشد که در بین آنها:

16 رشته با آزمون
50 رشته بر اساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون

می باشد که زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی 98 تاریخ 10 تا 16 اردیبهشت ماه سال 1398 می باشد در این مقاله سعی داریم لیست رشته های با آزمون و بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته را همراه با جدول توضیح داده و همچنین نحوه و شرایط ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 98 و ثبت نام کاردا
لیست رشته های با آزمون کاردانی به کارشناسی 98
لیست رشته های کاردانی به کارشناسی 98 امسال شامل 66 رشته می باشد که در بین آنها:

16 رشته با آزمون
50 رشته بر اساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون

می باشد که زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی 98 تاریخ 10 تا 16 اردیبهشت ماه سال 1398 می باشد در این مقاله سعی داریم لیست رشته های با آزمون و بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته را همراه با جدول توضیح داده و همچنین نحوه و شرایط ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 98 و ثبت نام کاردا
پس از به اتمام رسیدن مرحله مصاحبه نوبت به زمان اعلام نتايج نهایی آزمون دکتری می رسد و داوطلبانی که در مصاحبه دکتری سراسری سال 99 شرکت کرده اند می توانند در دهه اول شهریور ماه برای مشاهده نتیجه خود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند .
پس از آن که داوطلبان بر اساس اعلام نتايج اولیه آزمون دکتری 99 اقدام به انتخاب رشته محل های سراسری کردند و بر اساس کارنامه انتخاب رشته جهت مصاحبه به دانشگاه های دعوت شده رفتند ، تنها یک مرحله تا اتمام
نتايج آزمون نظام مهندسی 98 معمولاً دو یا سه ماه پس از برگزاری آزمون نظام مهندسی اعلام می‌گردد. دریافت و مشاهده نتايج به صورت الکترونیک امکان‌پذیر می‌باشد و داوطلبان در هیچ یک از مراحل ثبت نام و … نیازی به مراجعه حضوری نخواهند داشت. متقاضیان لازم است در زمان اعلام نتايج آزمون نظام مهندسی 98 ، به سامانه ایران تحصیل برای مشاهده نتايج خود، مراجعه نمایند.
خوشبختانه راه‌های پیش بینی شده برای دریافت نتايج بر اساس مدارک هویتی نیز امکان‌پذیر
اطلاعیه جزئیات اعلام نتايج و مرحله بعدی آزمون استخدامی سال 1398 دیوان محاسبات کشور منتشر شده است . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا پذیرفته شدگان این مرحله از آزمون استخدامی دیوان محاسبات سال 98 می بایست طبق مندرجات این اطلاعیه برای مرحله بعد اقدام کنند و مدارک مندرج در این اطلاعیه را برای آدرس مشخص شده ارسال کنند تا پس از راستی آزمایی مدارک وارد مرحله مصاحبه شوند .
برای مطالعه متن کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
 
https://www.heyvagroup.com/shownew
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید تحصیلی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات تحصیلی کمک کند .
اعلام نتايج نهایی دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد
سایتی در مورد نتايج نهایی
سایتی در مورد دکتری بدون آزمون
اطلاعاتی در مورد اعلام نتايج بدون آزمون
سایتی در مورد بدون آزمون دانشگاه ازاد
نتايج دعوت به مصاحبه دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد
اعلام نتايج اولیه دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد
سایتی در مورد اعلام نتای
زمان، مکان و تعداد رقابت کنندگان آزمون های سمپاد و نمونه دولتی متوسطه اول و دوم شهرستان  زرند مشخص شد 
آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در پایه هفتم فردا پنجشنبه 30 خرداد ساعت 8:00  صبح برگزار می‌شود که در این آزمون  669 نفر در چهار حوزه به رقابت می‌پردازند. 
حسین عربزاده مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش در گفتگو با خبرنگار #ندای_زرند گفت : از این تعداد 190 پسر در دبیرستان شهید محلاتی و 140 نفر در دبیرستان امام خمینی و نیز دختران 200 نفر در سالن خ
آزمون ارشاد که مهمترین آزمون قرآنی کشور می باشد در بهمن ماه سال 98 در رشته های زیر برگزار خواهد شد:
 
#رشته_های_آزمون_ملی_ارشاد
⭐️ قرآن آموزان عزیز با کمک والدین محترم می توانند با مراجعه به سایت آزمون http://www.quranedu.ir و با مطالعه راهنمای ثبت نام در آزمون ها شرکت نمایند. شرکت در آزمون برای همه مردم قرآن دوست با نام جامعه القرآن واحد برادران همدان» مقدور می باشد.⭐️نکته مهم : به منظور پیگیری نتايج و گواهینامه ها حتما در انتخاب موسسه جامعه القرآن
اطلاعیه اعلام نتايج آزمون استخدامی شهریور ماه ۱۳۹۸
.
ضمن آرزوی توفیق برای تمامی داوطلبان گرامی، به اطلاع می‌رساند؛ داوطلبان محترم آزمون استخدامی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، می‌توانند برای مشاهده نتايج آزمون استخدامی از ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۵ مهر ۱۳۹۸ به سایت اینترنتی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به آدرس www.qmb.ir مراجعه نمایند.
به استناد سایت آزمون های حقوقی دینا مرکز وکلا ، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه اطلاعیه ای در خصوص تعیین تکلیف داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه آزمون وکالت 98 منتشر کرده و در آن وضعیت داوطلبان ، مصاحبه علمی ، سهمیه ایثارگری ، نحوه و زمان اعتراض به نتايج را مشخص کرد . برای مشاهده اطلاعیه مرکز وکلا در خصوص تعیین تکلیف داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه آزمون وکالت می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :
 
www.heyvalaw.com/web/news/view/62/اطلاعیه-
شنبه۹۸/۱۰/۷  آزمون قرآن برگزار میگردد( روخوانی و واژگان مانند : قُل : بگو )
 
هدیه : برای آمادگی بیش تر برای آزمون دی ماه، دروس ۱تا ۸ خوانده شود ؛پرسش می شود.
 
علوم:دروس ۱،۲،۳،۶ خوانده شده،  پرسش می شود.
ریاضی: نمونه های موجود در کانال حل شده و سوالاتی که اشکال دارند،مشخص کرده تا رفع اشکال شود.
نتايج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400 هر ساله به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز استعداد های درخشان و همچنین سامانه همگام مدارس جهت ورود به دو پایه هفتم و پایه دهم اعلام می شود . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا متقاضیان می توانند پس از مشاهده اعلام نتايج آزمون آزمون تیزهوشان خود در صورت قبولی با مراجعه حضوری به مدرسه پذیرفته شده و ارائه مدارک لازم برای ثبت نام نهایی اقدام نمایند . 
 
 
 
www.heyvagroup.com/shownews/1497/اعلام-نتايج-آزمون-مدارس-نمونه-دولتی.htm
شبیه ساز واقعی تافل-1
شبیه سازی آزمون تافل- آزمون 2
شبیه سازی آزمون تافل- آزمون 3
شبیه سازی آزمون تافل- آزمون 4
شبیه سازی آزمون تافل- آزمون 5
شبیه سازی آزمون تافل- آزمون 6
شبیه سازی آزمون تافل- آزمون 7
شبیه سازی آزمون تافل- آزمون 8
شبیه سازی آزمون تافل- آزمون 9
شبیه سازی آزمون تافل- آزمون 10
شبیه سازی آزمون تافل- آزمون 11
شبیه سازی آزمون تافل- آزمون 12
شبیه سازی آزمون تافل- آزمون 13
شبیه سازی آزمون تافل- آزمون 14
شبیه سازی آزمون تافل- آزمون 15
شبیه سازی آزمون
اعلام نتايج اولیه آزمون دکتری ۹۸ تا آخر فروردین
کارنامه اولیه داوطلبان آزمون دکتری هفته آخر فرودین ماه ۹۸ منتشر خواهد شد و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده در نیمه اول اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ می‌توانند نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.
محل انتخاب رشته :کافی نت فرزاد
دانلود مصاحبه بالینی اوتمر رایگان
 
 


این فایل تا 3 روز آینده رایگان می باشد.
مصاحبه بالینی اوتمر
اصول مصاحبه بالینی اوتمر

خلاصه کتاب اصول مصاحبه بالینی اوتمر
اصول مصاحبه
بالینی بر مبنای DSM-IV-IR - جلد اول : اصول
اساسی ~اکهارت اوتمر، زیگلینده اوتمر - نشر ارجمند - بزرگترین
فروشگاه اینترنتی کتاب در ایران - خرید و .
خرید کتاب اصول
مصاحبه بالینی بر مبنای DSM.IV
اصول مصاحبه
بالینی بر مبنای DSM.IV ~اکهارت اوتمر،
زیگلینده اوتمر، حسین آرومندی (مترجم)، محسن
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

صرفه جویی در مصرف آب،کم آبی و مشکلاتش Franceparisgallery اموزشکده کانال دوازدهم انسانی ، کانال رشته انسانی سریال وان انیمه مدیا مشاوران کسب و کار آریایی فروشگاه اینترنتی قهوه ای درباره ی الی 0