نتایج جستجو برای عبارت :

سقوط تعهدات

کتاب صوتی سقوط 79
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
دانلود کتاب سقوط 79 :: دانلود هر گونه کتاب ، پایان نامه ، سورس .bookstore.blog.ir › دانلود-کتاب-سقوط-79۱۸ مهر ۱۳۹۴ - کتاب سقوط 79 یکی از بهترین و عجب ترین و شاید بتوان گفت ژول ورن ترین کتاب قرن بیستم بشمار میرود که من خوندنش رو به همه دوستانی که مایل .
رمز گشایی سقوط 79 (امید حلالی/ بخشی از کتاب در دست .omidhalali.blogfa.com › postسقوط 79 ـ پل امیل اردمن / ترجمه دکتر حسین ابوترابیان /چاپ اول : دی ماه 57 / ناشر : امیرکبیر / 495 صفحه. سق
سقوط سال ۱۹۸۷: بزرگ‌ترین سقوط بازار بورس در جهان
در بحران مالی بزرگ دیگری که در آمریکا رخ داد و به سقوط سال ۱۹۸۷ معروف است، بازار بورس به‌یک‌باره و در یک روز (۱۹ اکتبر) ۵۰۸٫۳۲ واحد معادل ۲۲٫۶% سقوط کرد و زیانی برابر با ۵۰۰ میلیارد دلار برای سرمایه گذاران آمریکایی به بار آورد. این میزان سقوط و زیان طی یک روز در طول تاریخ هیچ‌گاه تکرار نشد و بزرگ‌ترین سقوط بازار در جهان به‌حساب می‌آید.
ادامه مطلب
دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه فارسی    
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه فارسی :: دانلود .download-book-ketab2.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-سقوط-یک-بهش.دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه فارسی(واپسین روزهای سلطنت پهلوی)The Fall of Heavenترجمه فارسی دانلود فایل .
دریافت فایل: دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه .df-documentfile54.selfa.ir › دریافت-فایل:-دانلود-رایگان-کتاب-سقو.مشخصات فایل مورد نظر در مورد دا
چند باری تا مرز پرتگاه می‌برد، حتی پایین دره را می‌بینی، می‌لرزی و برمی‌گردی! ریسمانی چنگ می‌زنی تا نیفتی. برده ای و از سقوط نجات یافتی. ناامید نمی‌شود، دوباره و دوباره سر فرصت، به بهانه‌های رنگارنگ، می‌کشاند و تا بیخ سقوط پرتگاه می‌برد. دره را می‌بینی، اما هیجان سقوط پخش می‌شود در سلول‌هایت. می‌پرد و می‌پری! می‌بازی و سقوط می‌کنی. درد مهلک ترس از سقوط قبل از تزریق هیجان، قلبت را می‌گیرد، به پایین هم که برسی و خار و بیابان بیابی، نگ
دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت the fall of heaven
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه فارسی :: دانلود .download-book-ketab2.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-سقوط-یک-بهش.دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه فارسی(واپسین روزهای سلطنت پهلوی)The Fall of Heavenترجمه فارسی دانلود فایل .
دریافت فایل: دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه .df-documentfile54.selfa.ir › دریافت-فایل:-دانلود-رایگان-کتاب-سقو.مشخصات فایل مورد نظر در مورد دانلود رایگان
دبیر شورای عالی امنیت ملی:کشورهای اروپایی اگر به تعهدات خود عمل نکنند، ایران گام پنجم کاهش تعهدات برجامی خود را خواهد برداشت.ولی. اینجور که معلومه گام به گام دیگه جواب نمیده، باید بدوین شاید جدیتون بگیرند.دوتا گام رو اصلا برنداری سنگین تره:1. گام لرزان2. گامی که طرف رو نلرزانه
دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال ترجمه فارسی pdf
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه فارسی :: دانلود .download-book-ketab2.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-سقوط-یک-بهش.دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه فارسی(واپسین روزهای سلطنت پهلوی)The Fall of Heavenترجمه فارسی دانلود فایل .
دریافت فایل: دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه .df-documentfile54.selfa.ir › دریافت-فایل:-دانلود-رایگان-کتاب-سقو.مشخصات
محیی
بهانه بر نوشت این مطلب، مشاهده کلیپ سقوط هواپیما اندونزیایی است که اکثر مسافران آن(لااقل) و به معنای أدق تمام مسافران آن مشغول ذکر در لحظات آخر هستند.
یک.
سقوط دو جنبه دارد که آنچه از برای ما مشهود است، سقوط مادی است و سقوط معنوی به علت کور بودن بصیرتمان قابل شهود نیست مگر برای اهل بصیرت و انسان سقوط مادی را که ببیند، دائماً متصل به سمت خداوند می‌شود.
دو.
در مراتب وجودی، هر مرتبه بالا، تمام کمالات مرتبه پایین‌تر را دارد ولی به نحو اتم و أ
مثل این می مونه که دارم سقوط می کنم. از بالای آسمون یک دنیا شروع به افتادن می کنم و به زمین می خورم اما ازش رد می شم و دوباره از یک آسمون دیگه سقوط می کنم و به زمین برخورد می کنم و از یک دنیای دیگه شروع به افتادن می کنم و . . دنیاها ، مکان ها، زمان ها  رد می شن اما سقوط همچنان ادامه داره.
دانلود کتاب سقوط یک بهشت اثر اندرو اسکات کوپر
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
از این، اثر دیگری را به نام پادشاهان نفت: . اندرو اسکات کوپر دانش‌آموخته رومه‌نگاری از دانشگاه کلمبیا در آمریکا، . آقای اسکات‌کوپر همچنین در سال ۲۰۱۳، یک دوره فرصت مطالعاتی را در دانشگاه المصطفی قم گذرانده‌است.
سقوط بهشت – اندرو اسکات کوپر | بوکی شاپ | فروشگاه .bookishop.ir › product › سقوط-بهشت-اندرو-اسکات-کو.در بخش دوم، نویسنده حوادث انقلاب و سقوط پادشاهی پهلوی را از
دانلود کتاب حقوق مدنی 3 دکتر شهیدی
 
دانلود کتاب
 
 
 
 
 
 
منابع کارشناسی ارشد - بانک حقوقhoghugh-sat.blogfa.com › categoryدکتر ناصر کاتوزیان - جزوه درسی حقوق مدنی (3) دکتر درودیان - کتاب سقوط تعهدات دکتر شهیدی 4) حقوق . 6) حقوق مدنی(6 و 7) دوره مقدماتی حقوق مدنی عقود معین (دو جلد).دانلود کتاب حقوق جزای عمومی 1 دکتر اردبیلی با فرمت پی دی .bookpdfdownload2.blog.ir › دانلود-کتاب-حقوق-جزای-عمومی-1-دکتر-اردب.خلاصه کتاب حقوق مدنی 3 – قواعد عمومی قراردادها دکتر سید حسین صفایی + ن
از آنجایی که اهداف اقتصادی ، نظامی و آمریکا در سراسر جهان به خطر افتاده است ، از آنجایی که با حمله به یک کشور (دارایی های سرزمینی و غیرسرزمینی) ، ارزش پول ان کشور به شدت سقوط می کند، احتمال سقوط شدید ارزش دلار وجود دارد.
از طرف دیگر به دلیل این که کشورهای زیادی رویه های پول ملی مستقل از دلار را در پیش گرفته اند، این کاهش ممکن است به صورت سقوط دفعه ای و نه تدریجی باشد.
ایلنا نوشت: ایران در راستای کاهش تعهدات برجامی خود، دومین گام خویشتن را برداشت و امروز، یکشنبه اعلام کرد که غنی سازی اورانیوم از سطح ۳.۶۷ درصد فراتر می جوی. تصمیم ایران برای اجرای کاهش تعهدات برجامی خویشتن مورد توجه رسانه های بین المللی صبر گفته است. آسوشیتدپرس در گزارشی به این غرض صیقلی. در این گزارش آمده است: ایران اعلام کرد که غنی سازی اورانیوم از امروز از سطح ۳.۶۷ درصد فراتر می رود. این درون حالی است که از دیروز فرانسه مجاهدت مضاعفی را بر
نمی‌دونم این روزها چمه! به گواه دو تا روانپزشک افسردگیه. بهم دارو دادن و من هیچ کدوم رو نخوردم. بقیه‌ی دوستانم که پزشکن تاکید کردند که تشخیص‌ها احتمالا اشتباهه و بهتره که دست نگه دارم. 
احساس سقوط می‌کنم. سقوط از همه چیز و همه کس. مغزم خسته است. عقل و احساسم قاطی شدند و خسته‌ام. سنگرهام یک به یک سقوط می‌کنند. چیزی برام باقی نمونده. می‌دونم که این روزها هم می‌گذرند و دوباره روزهای بهتر می‌آن. مگه میشه نیاد؟ مگه میشه تا همیشه در سیاهی و انتظا
صبح امروز در دیدار ائمه جمعه سراسر کشور: در قضایای بین ما و اروپاییها، علت اینکه مشکلات باقی میماند، تکبر آنهاست. به گفته وزیر خارجه ما که زحمت هم میکشد، اروپا ۱۱ تعهد داشته و به هیچکدام عمل نکرده. وزیر خارجه که ملاحظات دیپلماتیک دارد، بصراحت این را دارد میگوید.حالا که ما شروع کردیم به کاهش تعهدات، آنها می آیند جلو. خب پرروها! شما که به ۱۱ تعهدتان عمل نکردید؛ حالا ما تازه شروع کردیم به کم کردن تعهدات و این فرایند قطعا ادامه پیدا خواهد کرد.
می گویند وقتی که آدم دارد از بلندی سقوط می کند، عملکرد مغز خیلی سریع می شود. انگار که تخلیه ناگهانیِ انرژیِ جنبشی، نیرویی به ذهن آدم وارد می کند و چنان شتابی به آن می دهد که باعث می شود فکر کنی دنیای آن بیرون مثل فیلمی است که روی دور آهسته به نمایش درآمده است. 
 
 
از کتاب مردی به نام اُوِه نوشته فردریک بَکمن ترجمه فرشته افسری 
ادعای سقوط شهابسنگ در قائم‌شهر
شهاب‌سنگ البرز
"مناطقی در آوج، ابهر در استان زنجان و همچنین مجیدآباد و نظرآباد از برخورد شهاب‌سنگ با زمین دچار آسیب شده‌اند".
"سنگ نورانی در حوالی میدان آزادی تهران سقوط کرد".

شهاب‌سنگ‌ها قطعه جامدی از بقایای به جای مانده از جرم‌هایی مانند دنباله‌دارها، سیارک‌ها یا شهاب‌واره‌ها هستند که توانسته‌اند پس از گذر از اتمسفر و تحمل تأثیر آن، بر روی سطح زمین سقوط کنند. هنگامی که جرمی به جو وارد می‌شود، عو
دانلود آهنگ جدید سینا درخشنده سقوط
از موزیک من  ♫ دانلود اهنگ سقوط با صدای سینا درخشنده به همراه تکست و بهترین کیفیت ♫
شعر : علیرضا راشا | ملودی : علی تاجیک ، سینا درخشنده | تنظیم قطعه : امیر میلاد نیکزاد
 
متن آهنگ سقوط سینا درخشنده
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
ادامه مطلب
آفتاب نیوز: بخشی از لانگ آیلند B5 که هفته گذشته از آن چین بیرون آمد ، پس از یک مأموریت موفق به طور غیرقابل کنترل سقوط کرد و به سواحل موریتانی سقوط کرد. آب شروع به ریزش کرد.
این سواری در 55 مارس با وزن 849 تن ، 16 مارس از محل برگزاری ون چانگ در جزیره جنوبی هنان آغاز شد و هشت دقیقه بعد قایق کوچک ناشناس آن. در ارتفاع 8000 کیلومتری به سطح زمین برسیم.
رول 18 قسمت بسیار بزرگی از سنگ فضایی بزرگترین تعریف نشده در جو زمین در دهه گذشته است. بزرگترین موشک که تاکنون ب
                                                                    بسم الله الرحمن الرحیم
                                                                   إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
سانحه غم بار و تلخ سقوط هواپیمای مسافربری هواپیمایی اوکراین که منجر به جان باختن عده‌ای از هموطنان عزیز و اتباع خارجی شده است را به مردم عزیز ایران و خانواده‌های داغدار آنان تسلیت عرض نموده؛ از خداوند متعال برای درگذشتگان رحمت و م
نمایندگی های محترم مجاز شرکت ایران خودرو
1- با عنایت به بهبود شرایط تعهدات شرکت ایران خودرو و کاهش تعهدات معوق، امکان ویرایش تعهدات معوق و واگذاری خودرو به مشتریان نهائی که تمامی شرایط را بر اساس محدودیت اعلامی در بخشنامه های فروش شرکت ( منجمله عدم ثبت 18 ماه گذشته، دارای سن حداقل 18 سال وعدم کد ملی تکراری، اام به گواهی نامه ) را دارند با اولویت موعد تحویل میسر خواهد بود.
2-صدور سند تعهدات تکمیل وجه شده ویرایش شده از ابتدای آذرماه 98 آغاز شده و
دوباره سنگین می‌شوی. سقوط می‌کنی. آن‌قدر پایین که دوباره می‌توانی بشنوی: تیک تاک. عقربه‌ی ثانیه‌شمار با بی‌رحمی قدم برمی‌دارد و با هر قدم ثانیه‌ای می‌شکند. درست مثل شیشه‌ی امیدها و آرزوهایت. و در فاصله‌ی هر شکستن‌ای بیشتر سقوط می‌کنی. بیشتر و بیشتر. رهایی گاهی اوقات تباهی می‌آورد.
ادامه مطلب
ولی من مطمئنم بالاخره یه روزی از همین هبوط گاه با هم عروج می کنیم درست به زیر همون درختی که آدم و حوا ازش هبوط کردن به زمین. بهت قول می دم که خود خدا، سیب های اون درختو بهمون تعارف میکنه. اصلا از همین الآن گاز زدن ِ امنِ اون سیب های مصیبت بار رو بهت وعده میدم. میدونی ؟ من سخت به لحظه های آخر ِ این سقوط امیدوارم. به عروج ِ ته ِ این سقوط امیدوارم. حالا واستا و نگاه کن! 
ولی من مطمئنم بالاخره یه روزی از همین هبوط گاه با هم عروج می کنیم درست به زیر همون درختی که آدم و حوا ازش هبوط کردن به زمین. بهت قول می دم که خود خدا، سیب های اون درختو بهمون تعارف میکنه. اصلا از همین الآن گاز زدن ِ امنِ اون سیب های مصیبت بار رو بهت وعده میدم. میدونی ؟ من سخت به لحظه های آخر ِ این سقوط امیدوارم. به عروج ِ ته ِ این سقوط امیدوارم. حالا واستا و نگاه کن! 
به استحضار مشتریان محترم محصولات ایران خودرو می رساند پیرو درخواست برخی از مشتریان محترم و بروز تاخیر طولانی در تحویل برخی از خودروها ، امکان تبدیل به سایر خودروها تا دی ماه (تکمیل ظرفیت) مطابق جدول پیوست وجود دارد.
شرایط تبدیل تعهدات معوق، مطابق جدول ذیل ارائه شده است.
لذا لازم است دارندگان قراردادهای فوق جهت تعیین تکلیف تعهدات نسبت به تبدیل تعهدات به سایر خودروها مطابق جدول تبدیل و با توجه به نکات ذیل اقدام نمایند:

 
گزارش کار آزمایشگاه فیزیک پایه؛ سقوط آزاد فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: docxتعداد صفحات: 5حجم فایل: 26 کیلوبایت قیمت: 3800 تومان
توضیحات:گزارش کار آزمایشگاه فیزیک پایه (1) با موضوع سقوط آزاد، در قالب فایل word و در حجم 5 صفحه.بخشی از متن:متداول ترین مثال برای حرکت با شتاب ثابت (تقریبا) ثابت، سقوط یک جسم به طرف زمین است گالیله دریافت که اجسام با جرم های مختلف، با شتاب یکسان (g) سقوط می کنند. ولی به علت تاثیر مقاومت هوا در سقوط آزاد ، اجسام مختلف ب
بستن #تنگه_هرمز در آینده دور حتمی است و 
احتمال #جنگ با آمریکا را بالا می‌برد ولی حافظه تاریخی نشان می‌دهد که سقوط ابرقدرت شوروی بعد از اشتباه جنگ افغانستان رقم خورد، لذا آمریکای مقروض و متشتت
آینده‌ای جز همانند شوروی سابق ندارد.
البته با این تفاوت که  ایران امروز 7 کشور است
به وسعت غرب آسیا
کدام گوشی بادوام‌تر است؟ گلکسی اس 20 اولترا یا آیفون 11 پرو مکس؟
به گزارش کالاسودا، کانال یوتیوبی PhoneBuff با 1.18 میلیون فالوور، به طور هم زمان این دو گوشی را مورد تست سقوط قرار داده تابه ما بگوید کدام گوشی بادوام‌تر است.
در 4 راند این دو گوشی مورد مقایسه تست سقوط قرار گرفتند که در نهایت گلکسی اس 20 اولترا 37 امتیاز و آیفون 11 پرو مکس نیز 35 امتیاز دریافت کردند.
با هم ویدئو را می‌بینیم.
 
ادامه مطلب.
اینکه مامور لانه جاسوسی روباه پیر ، در یک اقدام بی سابقه در ایران و شاید جهان شخصا به میدان تجمع اعتراض آمیز آمده و عکس و فیلم تهیه می کرده، خیلی جای دقت نظر دارد. آرزوی دشمن بر هم زدن امنیت کشور و سوریه سازیِ ایران است و حرکت در این مسیر کمک به دشمن و خیانت به خون شهدا به ویژه خون پاک سردار سلیمانی است.
پشت پرده سقوط هواپیماداحتمالا جنگ الکترونیک تروریست های آمریکایی است که در آینده مشخص می شود.
آخرین خبر و فیلم از سقوط هواپیما / تمام سرنشینان ایرانی و .https://www.rokna.net › حوادثآخرین خبر و فیلم از سقوط هواپیما / تمام سرنشینان ایرانی و اوکراینی جان باختند · خانه · حوادث. کدخبر: 532933 ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ ۰۸:۲۶:۵۳. 0. حوادث رکنا: رئیس سازمان امداد و .آخرین اخبار از حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی - میزان | خبر .https://khabarfarsi.com › .۱ ساعت پیش - به گفته کولیوند به نظر می رسد بخش عمده ای از مسافران جان باخته اند با این حال . احتمال زنده بودن سرنشینان هواپیمای اوکر
✨﷽‌✨
امام صادق (علیه السلام) فرمودند:
وقتی آدمی وارد قبر و برزخ شد برزخیان به دیدار او می‌شتابند و اندکی او را آرام می‌گذارند تا به خود آید زیرا از هول بزرگی گذشته و گردنه خسته کننده قبر، سؤال و فشار را پشت سر نهاده است،
سپس به او نزدیک شده از حال دوستان و یاران پرس وجو می‌کنند.
اگر در پاسخ بگوید فلانی هنوز در دنیاست امیدوار می‌شوند که بعد از مرگ به آنان بپیوندد
و اگر گفت قبلاً در گذشته،
گویند: سقوط کرد (یعنی گرفتار عذاب الهی شد) واگرنه او
شاید ندونید اما میگم که بدونید
در پی سقوط این هواپیما و اختلال در خطوط پروازی ایران بسیاری از کاروبارها دچار خسارت شدند!
به عنوان مثال ما تا زمانی که خطوط پروازی به روال عادی خودش برنگرده نمیتونیم محصولاتمون رو به کانادا و امریکا و اروپا ارسال کنیم.
نگین حالا وسط عزا فکر کاری!
فقط خواستم بگم اون اشتباه پست قبلی چطور میتونه چه حجم و جه گستره ای از آدمها و نقش ها رو دچار خسارت کنه! چه جانی چه مالی چه معنوی و  
نمودار سیکل های تجاری یک منحنی است پر از fluctuation و ups and downs که اگر خط رگرسیونش را پیدا کنی شیب اش مثبت است. این آپس اند دنز در اصل شامل رونق و رکود میشوند که در طول زمان پشت سرهم و به صورت یک circulation اتفاق می‌افتند.
زندگی واقعی هم دقیقا همینطور هست. روزی در اوج هستی و یک دفعه به قعر یک پرتگاه سقوط میکنی. هنگام سقوط گیج و منگی. الآن در حال سقوطم. نمیدانم نجات پیدا کنم یا نه ولی بهرحال دارم سقوط میکنم. و ارتفاع انقدر زیاد است که اگر به زمین برخورد کنم ت
نمودار سیکل های تجاری یک منحنی است پر از fluctuation و ups and downs که اگر خط رگرسیونش را پیدا کنی شیب اش مثبت است. این آپس اند دنز در اصل شامل رونق و رکود میشوند که در طول زمان پشت سرهم و به صورت یک circulation اتفاق می‌افتند.
زندگی واقعی هم دقیقا همینطور هست. روزی در اوج هستی و یک دفعه به قعر یک پرتگاه سقوط میکنی. هنگام سقوط گیج و منگی. الآن در حال سقوطم. نمیدانم نجات پیدا کنم یا نه ولی بهرحال دارم سقوط میکنم. و ارتفاع انقدر زیاد است که اگر به زمین برخورد کنم ت
دانلود آهنگ جدید سینا درخشنده سقوط
Download New Music Sina Derakhshande – Soghoot
سینا درخشنده سقوط
 
دانلود آهنگ جدید سینا درخشنده سقوط با لینک مستقیم
 
متن آهنگ سقوط از سینا درخشنده
 
انقد فکر تو پیرم کرده که جونی نمونده تو تنمتو زندگی کن اونی که …
دنیام با تو یه دفعه چه جذاب شد واست مردن توی دل من باب شدعکس چشمات توی دل من قاب شد ای وای از دست تودوست دارم دلبر شیرینم حالم خوبه پیش تو که میشینمدل میگیره تورو که نمیبینم ای وای از دست تو
+++
ترانه جدید و زیبای سقوط
1) مهم ترین ویژگی بیمه های بازرگانی اختیاری بودن آن است. در حالیکه بیمه های اجتماعی اجباری است. 2) در بیمه های بازرگانی وضعیت هر بیمه گذار متناسب با نوع و پوشش بیمه ای و تعهدات خریداری شده حق بیمه متفاوت خواهد بود. اما در بیمه های اجتماعی نرخ و مزایای بیمه برای همه بیمه شدگان یکسان است و همه بیمه شدگان صرفنظر از موقعیت خود از تکلیف و حقوق یکسانی را در مقابل بیمه گر خود برخوردارند. 3) در بیمه های بازرگانی تعهد بیمه گر در مقابل پرداخت حق بیمه، به بی
ده اتفاق مهم در روز معامله قرن را مرور کنیم:
سقوط هواپیمای نظامی آمریکا در عراق. (اسپوتنیک به نقل از الفرات نیوز)
حمله حوثی های یمن به عربستان و از بین رفتن 17 تیپ و 20 گردان عربستان سعودی! تأیید حمله به آرامکو توسط عربستان!
نابودی 2 جنگنده آمریکایی در افغانستان: سقوط هواپیمای نظامی آمریکا و به هلاکت رسیدن آیت الله مایک/ سقوط هلیکوپتر آمریکا با شلیک مستقیم نیروهای طالبان (فیلم آن در فضای مجازی موجود است.)
آزادی خانتومان در سوریه پس از خیانت سازما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها