نتایج جستجو برای عبارت :

سقوط اضطراری عشق

کتاب صوتی سقوط 79
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
دانلود کتاب سقوط 79 :: دانلود هر گونه کتاب ، پایان نامه ، سورس .bookstore.blog.ir › دانلود-کتاب-سقوط-79۱۸ مهر ۱۳۹۴ - کتاب سقوط 79 یکی از بهترین و عجب ترین و شاید بتوان گفت ژول ورن ترین کتاب قرن بیستم بشمار میرود که من خوندنش رو به همه دوستانی که مایل .
رمز گشایی سقوط 79 (امید حلالی/ بخشی از کتاب در دست .omidhalali.blogfa.com › postسقوط 79 ـ پل امیل اردمن / ترجمه دکتر حسین ابوترابیان /چاپ اول : دی ماه 57 / ناشر : امیرکبیر / 495 صفحه. سق
سقوط سال ۱۹۸۷: بزرگ‌ترین سقوط بازار بورس در جهان
در بحران مالی بزرگ دیگری که در آمریکا رخ داد و به سقوط سال ۱۹۸۷ معروف است، بازار بورس به‌یک‌باره و در یک روز (۱۹ اکتبر) ۵۰۸٫۳۲ واحد معادل ۲۲٫۶% سقوط کرد و زیانی برابر با ۵۰۰ میلیارد دلار برای سرمایه گذاران آمریکایی به بار آورد. این میزان سقوط و زیان طی یک روز در طول تاریخ هیچ‌گاه تکرار نشد و بزرگ‌ترین سقوط بازار در جهان به‌حساب می‌آید.
ادامه مطلب
دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه فارسی    
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه فارسی :: دانلود .download-book-ketab2.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-سقوط-یک-بهش.دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه فارسی(واپسین روزهای سلطنت پهلوی)The Fall of Heavenترجمه فارسی دانلود فایل .
دریافت فایل: دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه .df-documentfile54.selfa.ir › دریافت-فایل:-دانلود-رایگان-کتاب-سقو.مشخصات فایل مورد نظر در مورد دا
چند باری تا مرز پرتگاه می‌برد، حتی پایین دره را می‌بینی، می‌لرزی و برمی‌گردی! ریسمانی چنگ می‌زنی تا نیفتی. برده ای و از سقوط نجات یافتی. ناامید نمی‌شود، دوباره و دوباره سر فرصت، به بهانه‌های رنگارنگ، می‌کشاند و تا بیخ سقوط پرتگاه می‌برد. دره را می‌بینی، اما هیجان سقوط پخش می‌شود در سلول‌هایت. می‌پرد و می‌پری! می‌بازی و سقوط می‌کنی. درد مهلک ترس از سقوط قبل از تزریق هیجان، قلبت را می‌گیرد، به پایین هم که برسی و خار و بیابان بیابی، نگ
دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت the fall of heaven
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه فارسی :: دانلود .download-book-ketab2.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-سقوط-یک-بهش.دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه فارسی(واپسین روزهای سلطنت پهلوی)The Fall of Heavenترجمه فارسی دانلود فایل .
دریافت فایل: دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه .df-documentfile54.selfa.ir › دریافت-فایل:-دانلود-رایگان-کتاب-سقو.مشخصات فایل مورد نظر در مورد دانلود رایگان
دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال ترجمه فارسی pdf
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه فارسی :: دانلود .download-book-ketab2.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-سقوط-یک-بهش.دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه فارسی(واپسین روزهای سلطنت پهلوی)The Fall of Heavenترجمه فارسی دانلود فایل .
دریافت فایل: دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه .df-documentfile54.selfa.ir › دریافت-فایل:-دانلود-رایگان-کتاب-سقو.مشخصات
محیی
بهانه بر نوشت این مطلب، مشاهده کلیپ سقوط هواپیما اندونزیایی است که اکثر مسافران آن(لااقل) و به معنای أدق تمام مسافران آن مشغول ذکر در لحظات آخر هستند.
یک.
سقوط دو جنبه دارد که آنچه از برای ما مشهود است، سقوط مادی است و سقوط معنوی به علت کور بودن بصیرتمان قابل شهود نیست مگر برای اهل بصیرت و انسان سقوط مادی را که ببیند، دائماً متصل به سمت خداوند می‌شود.
دو.
در مراتب وجودی، هر مرتبه بالا، تمام کمالات مرتبه پایین‌تر را دارد ولی به نحو اتم و أ
مثل این می مونه که دارم سقوط می کنم. از بالای آسمون یک دنیا شروع به افتادن می کنم و به زمین می خورم اما ازش رد می شم و دوباره از یک آسمون دیگه سقوط می کنم و به زمین برخورد می کنم و از یک دنیای دیگه شروع به افتادن می کنم و . . دنیاها ، مکان ها، زمان ها  رد می شن اما سقوط همچنان ادامه داره.
دانلود کتاب سقوط یک بهشت اثر اندرو اسکات کوپر
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
از این، اثر دیگری را به نام پادشاهان نفت: . اندرو اسکات کوپر دانش‌آموخته رومه‌نگاری از دانشگاه کلمبیا در آمریکا، . آقای اسکات‌کوپر همچنین در سال ۲۰۱۳، یک دوره فرصت مطالعاتی را در دانشگاه المصطفی قم گذرانده‌است.
سقوط بهشت – اندرو اسکات کوپر | بوکی شاپ | فروشگاه .bookishop.ir › product › سقوط-بهشت-اندرو-اسکات-کو.در بخش دوم، نویسنده حوادث انقلاب و سقوط پادشاهی پهلوی را از
از آنجایی که اهداف اقتصادی ، نظامی و آمریکا در سراسر جهان به خطر افتاده است ، از آنجایی که با حمله به یک کشور (دارایی های سرزمینی و غیرسرزمینی) ، ارزش پول ان کشور به شدت سقوط می کند، احتمال سقوط شدید ارزش دلار وجود دارد.
از طرف دیگر به دلیل این که کشورهای زیادی رویه های پول ملی مستقل از دلار را در پیش گرفته اند، این کاهش ممکن است به صورت سقوط دفعه ای و نه تدریجی باشد.
 ابداع سیستمی که از سقوط هواپیماها جلوگیری می‌کند
سرویس جدید شرکت "گارمین" که در زمینه ساخت و تولید دستگاه‌های موقعیت‌یاب جهانی(جی.پی. اِس) فعالیت دارد، با استفاده از یک نرم‌افزار، به کنترل هواپیماهای کوچک و هدایت آن‌ها به هنگام فرود اضطراري خواهد پرداخت.
این نرم‌افزار " اوتولند"(Autoland) نام دارد و به عنوان بخشی از ابزارهای پرواز شرکت گارمین برای هواپیماهای کوچک در دسترس خواهد بود.
"اوتولند" فعالیت خلبان را زیرنظر خواهد گرفت و در صورت عدم
نمی‌دونم این روزها چمه! به گواه دو تا روانپزشک افسردگیه. بهم دارو دادن و من هیچ کدوم رو نخوردم. بقیه‌ی دوستانم که پزشکن تاکید کردند که تشخیص‌ها احتمالا اشتباهه و بهتره که دست نگه دارم. 
احساس سقوط می‌کنم. سقوط از همه چیز و همه کس. مغزم خسته است. عقل و احساسم قاطی شدند و خسته‌ام. سنگرهام یک به یک سقوط می‌کنند. چیزی برام باقی نمونده. می‌دونم که این روزها هم می‌گذرند و دوباره روزهای بهتر می‌آن. مگه میشه نیاد؟ مگه میشه تا همیشه در سیاهی و انتظا
نام فارسی: سقوط بر روی تو
ژانرها: درام، عاشقانه، کمدی
تعداد قسمت ها: 16
شبکه: Netflix، tvN
کشور: کره جنوبی
روزهای پخش: شنبه, یکشنبه
تاریخ پخش: ۲۳ آذر ۱۳۹۸
مدت زمان: 1 ساعت 10 دقیقه
عنوان بومی: 사랑의 불시착
دیگر اسامی: سقوط آزاد عشق , فرود بر روی تو , سقوط عاشقانه , فرود عشق , فرود اضطراري عشق , Salangui Bulsichag , Sarangui Bulsichag , Breakdown of Love , The Crash of Love , Love's Crash Landing , Love’s Emergency Landing , Emergency Love Landing , Sarangui Boolshichak , Emergency Lands of Love , Sarangui bulsichak , Crash Landing of Love , Love Crashes , Unsettling Lo
کارگ
می گویند وقتی که آدم دارد از بلندی سقوط می کند، عملکرد مغز خیلی سریع می شود. انگار که تخلیه ناگهانیِ انرژیِ جنبشی، نیرویی به ذهن آدم وارد می کند و چنان شتابی به آن می دهد که باعث می شود فکر کنی دنیای آن بیرون مثل فیلمی است که روی دور آهسته به نمایش درآمده است. 
 
 
از کتاب مردی به نام اُوِه نوشته فردریک بَکمن ترجمه فرشته افسری 
ادعای سقوط شهابسنگ در قائم‌شهر
شهاب‌سنگ البرز
"مناطقی در آوج، ابهر در استان زنجان و همچنین مجیدآباد و نظرآباد از برخورد شهاب‌سنگ با زمین دچار آسیب شده‌اند".
"سنگ نورانی در حوالی میدان آزادی تهران سقوط کرد".

شهاب‌سنگ‌ها قطعه جامدی از بقایای به جای مانده از جرم‌هایی مانند دنباله‌دارها، سیارک‌ها یا شهاب‌واره‌ها هستند که توانسته‌اند پس از گذر از اتمسفر و تحمل تأثیر آن، بر روی سطح زمین سقوط کنند. هنگامی که جرمی به جو وارد می‌شود، عو
دانلود آهنگ جدید سینا درخشنده سقوط
از موزیک من  ♫ دانلود اهنگ سقوط با صدای سینا درخشنده به همراه تکست و بهترین کیفیت ♫
شعر : علیرضا راشا | ملودی : علی تاجیک ، سینا درخشنده | تنظیم قطعه : امیر میلاد نیکزاد
 
متن آهنگ سقوط سینا درخشنده
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
ادامه مطلب
آفتاب نیوز: بخشی از لانگ آیلند B5 که هفته گذشته از آن چین بیرون آمد ، پس از یک مأموریت موفق به طور غیرقابل کنترل سقوط کرد و به سواحل موریتانی سقوط کرد. آب شروع به ریزش کرد.
این سواری در 55 مارس با وزن 849 تن ، 16 مارس از محل برگزاری ون چانگ در جزیره جنوبی هنان آغاز شد و هشت دقیقه بعد قایق کوچک ناشناس آن. در ارتفاع 8000 کیلومتری به سطح زمین برسیم.
رول 18 قسمت بسیار بزرگی از سنگ فضایی بزرگترین تعریف نشده در جو زمین در دهه گذشته است. بزرگترین موشک که تاکنون ب
                                                                    بسم الله الرحمن الرحیم
                                                                   إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
سانحه غم بار و تلخ سقوط هواپیمای مسافربری هواپیمایی اوکراین که منجر به جان باختن عده‌ای از هموطنان عزیز و اتباع خارجی شده است را به مردم عزیز ایران و خانواده‌های داغدار آنان تسلیت عرض نموده؛ از خداوند متعال برای درگذشتگان رحمت و م
دوباره سنگین می‌شوی. سقوط می‌کنی. آن‌قدر پایین که دوباره می‌توانی بشنوی: تیک تاک. عقربه‌ی ثانیه‌شمار با بی‌رحمی قدم برمی‌دارد و با هر قدم ثانیه‌ای می‌شکند. درست مثل شیشه‌ی امیدها و آرزوهایت. و در فاصله‌ی هر شکستن‌ای بیشتر سقوط می‌کنی. بیشتر و بیشتر. رهایی گاهی اوقات تباهی می‌آورد.
ادامه مطلب
ولی من مطمئنم بالاخره یه روزی از همین هبوط گاه با هم عروج می کنیم درست به زیر همون درختی که آدم و حوا ازش هبوط کردن به زمین. بهت قول می دم که خود خدا، سیب های اون درختو بهمون تعارف میکنه. اصلا از همین الآن گاز زدن ِ امنِ اون سیب های مصیبت بار رو بهت وعده میدم. میدونی ؟ من سخت به لحظه های آخر ِ این سقوط امیدوارم. به عروج ِ ته ِ این سقوط امیدوارم. حالا واستا و نگاه کن! 
ولی من مطمئنم بالاخره یه روزی از همین هبوط گاه با هم عروج می کنیم درست به زیر همون درختی که آدم و حوا ازش هبوط کردن به زمین. بهت قول می دم که خود خدا، سیب های اون درختو بهمون تعارف میکنه. اصلا از همین الآن گاز زدن ِ امنِ اون سیب های مصیبت بار رو بهت وعده میدم. میدونی ؟ من سخت به لحظه های آخر ِ این سقوط امیدوارم. به عروج ِ ته ِ این سقوط امیدوارم. حالا واستا و نگاه کن! 
گزارش کار آزمایشگاه فیزیک پایه؛ سقوط آزاد فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: docxتعداد صفحات: 5حجم فایل: 26 کیلوبایت قیمت: 3800 تومان
توضیحات:گزارش کار آزمایشگاه فیزیک پایه (1) با موضوع سقوط آزاد، در قالب فایل word و در حجم 5 صفحه.بخشی از متن:متداول ترین مثال برای حرکت با شتاب ثابت (تقریبا) ثابت، سقوط یک جسم به طرف زمین است گالیله دریافت که اجسام با جرم های مختلف، با شتاب یکسان (g) سقوط می کنند. ولی به علت تاثیر مقاومت هوا در سقوط آزاد ، اجسام مختلف ب
به نام خدای شنهای طبسمرور اخبار دلچسب اینروزهامسئول
عملیات‌ سیا علیه ایران، عراق و افغانستان(مایکل دی آندرا( آیت الله مایک)
قاتل سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ) در هواپیمای ساقط شده آمریکا کشته شد.سقوط هواپیمای آمریکا در عراقخبر حمله موشکی به آرامکوِ عربستاننابودی دو جنگنده آمریکا در افغانستانآزادی خان طومانتصمیم ترامپ بر خروج بخشی از نیروهایش از عراقاعتراف پنتاگون به مجروحیت ۵۰ آمریکایی درحمله موشکی سپاهآتش
گرفتن کشتی امارات سقوط
کدام گوشی بادوام‌تر است؟ گلکسی اس 20 اولترا یا آیفون 11 پرو مکس؟
به گزارش کالاسودا، کانال یوتیوبی PhoneBuff با 1.18 میلیون فالوور، به طور هم زمان این دو گوشی را مورد تست سقوط قرار داده تابه ما بگوید کدام گوشی بادوام‌تر است.
در 4 راند این دو گوشی مورد مقایسه تست سقوط قرار گرفتند که در نهایت گلکسی اس 20 اولترا 37 امتیاز و آیفون 11 پرو مکس نیز 35 امتیاز دریافت کردند.
با هم ویدئو را می‌بینیم.
 
ادامه مطلب.
اینکه مامور لانه جاسوسی روباه پیر ، در یک اقدام بی سابقه در ایران و شاید جهان شخصا به میدان تجمع اعتراض آمیز آمده و عکس و فیلم تهیه می کرده، خیلی جای دقت نظر دارد. آرزوی دشمن بر هم زدن امنیت کشور و سوریه سازیِ ایران است و حرکت در این مسیر کمک به دشمن و خیانت به خون شهدا به ویژه خون پاک سردار سلیمانی است.
پشت پرده سقوط هواپیماداحتمالا جنگ الکترونیک تروریست های آمریکایی است که در آینده مشخص می شود.
آخرین خبر و فیلم از سقوط هواپیما / تمام سرنشینان ایرانی و .https://www.rokna.net › حوادثآخرین خبر و فیلم از سقوط هواپیما / تمام سرنشینان ایرانی و اوکراینی جان باختند · خانه · حوادث. کدخبر: 532933 ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ ۰۸:۲۶:۵۳. 0. حوادث رکنا: رئیس سازمان امداد و .آخرین اخبار از حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی - میزان | خبر .https://khabarfarsi.com › .۱ ساعت پیش - به گفته کولیوند به نظر می رسد بخش عمده ای از مسافران جان باخته اند با این حال . احتمال زنده بودن سرنشینان هواپیمای اوکر
✨﷽‌✨
امام صادق (علیه السلام) فرمودند:
وقتی آدمی وارد قبر و برزخ شد برزخیان به دیدار او می‌شتابند و اندکی او را آرام می‌گذارند تا به خود آید زیرا از هول بزرگی گذشته و گردنه خسته کننده قبر، سؤال و فشار را پشت سر نهاده است،
سپس به او نزدیک شده از حال دوستان و یاران پرس وجو می‌کنند.
اگر در پاسخ بگوید فلانی هنوز در دنیاست امیدوار می‌شوند که بعد از مرگ به آنان بپیوندد
و اگر گفت قبلاً در گذشته،
گویند: سقوط کرد (یعنی گرفتار عذاب الهی شد) واگرنه او
شاید ندونید اما میگم که بدونید
در پی سقوط این هواپیما و اختلال در خطوط پروازی ایران بسیاری از کاروبارها دچار خسارت شدند!
به عنوان مثال ما تا زمانی که خطوط پروازی به روال عادی خودش برنگرده نمیتونیم محصولاتمون رو به کانادا و امریکا و اروپا ارسال کنیم.
نگین حالا وسط عزا فکر کاری!
فقط خواستم بگم اون اشتباه پست قبلی چطور میتونه چه حجم و جه گستره ای از آدمها و نقش ها رو دچار خسارت کنه! چه جانی چه مالی چه معنوی و  
نمودار سیکل های تجاری یک منحنی است پر از fluctuation و ups and downs که اگر خط رگرسیونش را پیدا کنی شیب اش مثبت است. این آپس اند دنز در اصل شامل رونق و رکود میشوند که در طول زمان پشت سرهم و به صورت یک circulation اتفاق می‌افتند.
زندگی واقعی هم دقیقا همینطور هست. روزی در اوج هستی و یک دفعه به قعر یک پرتگاه سقوط میکنی. هنگام سقوط گیج و منگی. الآن در حال سقوطم. نمیدانم نجات پیدا کنم یا نه ولی بهرحال دارم سقوط میکنم. و ارتفاع انقدر زیاد است که اگر به زمین برخورد کنم ت
نمودار سیکل های تجاری یک منحنی است پر از fluctuation و ups and downs که اگر خط رگرسیونش را پیدا کنی شیب اش مثبت است. این آپس اند دنز در اصل شامل رونق و رکود میشوند که در طول زمان پشت سرهم و به صورت یک circulation اتفاق می‌افتند.
زندگی واقعی هم دقیقا همینطور هست. روزی در اوج هستی و یک دفعه به قعر یک پرتگاه سقوط میکنی. هنگام سقوط گیج و منگی. الآن در حال سقوطم. نمیدانم نجات پیدا کنم یا نه ولی بهرحال دارم سقوط میکنم. و ارتفاع انقدر زیاد است که اگر به زمین برخورد کنم ت
دانلود آهنگ جدید سینا درخشنده سقوط
Download New Music Sina Derakhshande – Soghoot
سینا درخشنده سقوط
 
دانلود آهنگ جدید سینا درخشنده سقوط با لینک مستقیم
 
متن آهنگ سقوط از سینا درخشنده
 
انقد فکر تو پیرم کرده که جونی نمونده تو تنمتو زندگی کن اونی که …
دنیام با تو یه دفعه چه جذاب شد واست مردن توی دل من باب شدعکس چشمات توی دل من قاب شد ای وای از دست تودوست دارم دلبر شیرینم حالم خوبه پیش تو که میشینمدل میگیره تورو که نمیبینم ای وای از دست تو
+++
ترانه جدید و زیبای سقوط
ده اتفاق مهم در روز معامله قرن را مرور کنیم:
سقوط هواپیمای نظامی آمریکا در عراق. (اسپوتنیک به نقل از الفرات نیوز)
حمله حوثی های یمن به عربستان و از بین رفتن 17 تیپ و 20 گردان عربستان سعودی! تأیید حمله به آرامکو توسط عربستان!
نابودی 2 جنگنده آمریکایی در افغانستان: سقوط هواپیمای نظامی آمریکا و به هلاکت رسیدن آیت الله مایک/ سقوط هلیکوپتر آمریکا با شلیک مستقیم نیروهای طالبان (فیلم آن در فضای مجازی موجود است.)
آزادی خانتومان در سوریه پس از خیانت سازما
انسان، آهسته آهسته عقب نشینی می‌کند.!!
هیچکس یکباره معتاد نمی‌شودیکباره سقوط نمی‌کندیکباره وا نمی‌دهدیکباره خسته نمی‌شود، رنگ عوض نمی‌کند، تبدیل نمی‌شود و از دست نمی‌رود.


زندگی بسیار آهسته از شکل می‌افتدو تکرار خستگی بسیار موذیانه و پاورچین رخنه می‌کند.
قدم اول را، اگر به سوی حذف چیزهای خوب برداریم، شک مکن که قدم‌های بعدی را شتابان بر خواهیم داشت."
نادر_ابراهیمی
تمامی احتمالات سقوط بوئینگ ۷۳۷، موید عملیات CCD است/ چرا سازمان هوانوردی فدرال آمریکا درباره ورود پروازها به منطقه‌ی تهران» در روز حادثه هشدار داد؟
چرا سازمان هوانوردی فدرال آمریکا (FAA) پیش‌بینی نموده است که احتمال دارد هواپیماهای عبوری از آسمان تهران در سیستم‌های مربوطه به اشتباه شناسایی شوند؟!
ادامه مطلب
با توجه به تعویق لیگ برتر برای چند هفته، هنوز مشخص نیست چه پایانی در انتظار تیم ها خواهد بود. آستون ویلا در حال حاضر در رتبه نوزدهم قرار داشته و در آستانه سقوط است، اما رئیس این باشگاه مدعی شد جام قهرمانی را به لیورپول دهند و هیچی تیمی نیز سقوط نکند.
 
 
پیتارچ گفت: ما در آستون ویلا شروع به فکر کردن در مورد این موضوع می کنیم. اگر اوج کرونا در ماه می اتفاق بیفتد، هیچ کس در شرایطی که بازیکنان، مربیان و پرسنل گروه های بهداشتی این باشگاه هر روز بای
ریتم:                   گام: D
Dm                    Gm                                      Dm
وقتی که گل در نمیاد سواری اینور نمیاد کوه و بیابون چی چیه
Dm                      Gm                                    Dm
وقتی که بارون نمیاد ابر زمستون نمیاد این همه ناودون چی چیه 
Dm
حالا تو دست بی صدا دشنه ی ما شعر و غزل
C                                Gm            
قصه ی مرگ عاطفه خوابای خوب بغل بغل
Dm             
انگار با هم غریبه ایم خوبیه ما دشمنیه
C                                     
شیخی را گفتندی:
پوست کلفت ترین انسانهای سیاره کدامندی؟
شیخ قدرى بیاندیشیدندی سپس بفرمود:
اهالی ایران زمین
مریدی بپرسید: از چه رو یا شیخ؟
شیخ بگفتی:
سقوط هواپیما ✈️
آب نیترات دار
نان جوش شیرین دار
برنج آرسنیک دار
سبزیجات با فاضلاب
میوه ها با کود شیمیایی و سموم دوز بالا
لبنیات با روغن پالم
گوشت تاریخ مصرف گذشته
شیر تاریخ هنوز نیامده
مرغ هورمونی
آلودگی هوا
پارازیت〽️
مسکن مهر
پراید
سقوط هواپیما
زله ❌
و کماکان زنده اند و میخندند و جوک همی پ

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

فیلم و سریال پاورپوینت روش تدریس زبان فارسی محتوای خوب گفتار درمان دختری در شرف 20 سالگی اطلاعات عمومی • آی مگ | iMag • شهرک دانلود علیرضا کریمی سرزمین دانش علاوه تر کالا