نتایج جستجو برای عبارت :

خواجه نصیرالدین نصیرالدین آمدم از گرمسیر

 
 

زندگینامه خواجه نصيرالدين طوسی
محمد بن حسن جهرودی طوسی مشهور به خواجه نصیر الدین طوسی در تاریخ ۱۵ جمادی الاول سال ۵۹۸ هجری قمری در طوس ولادت یافته است. او به تحصیل دانش علاقه زیادی داشت و از دوران جوانی در علوم ریاضی و نجوم و حکمت سرآمد شد و از دانشمندان معروف زمان خود گردید. طوسی یکی از سرشناس ترین و با نفوذترین چهره های تاریخ اسلامی است.
ادامه مطلب
پنجم اسفند ماه، روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس
 
5 اسفند، روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس
خواجه نصيرالدين طوسی شاعر، فیلسوف، متکلم، فقیه، دانشمند، ریاضی دان و منجم ایرانی سده هفتم است. به افتخار روز تولد این دانشمند بزرگ، پنجم اسفند به عنوان روز مهندس نام گذاری شده است.
روز مهندس
روز پنجم اسفند ماه در تقویم رسمی کشور ایران به عنوان روز بزرگداشت خواجه نصيرالدين طوسی و روز مهندس نام گذاری شده است.
 
خواجه نصیرال
در بغداد هر روز بسیار خبرها می رسید از ی، قتل و به ن در بلاد مسلمانان که همه از جانب مسلمانان بود.
روزی خواجه نصيرالدين مرا گفت: می دانی از بهر چیست که جماعت مسلمان از هر جماعت دیگر بیشتر گنه می کنند با آنکه دین خود را بسیار اخلاقی و بزرگمنش می دانند؟
من بدو گفتم:
بزرگوارا همانا من شاگرد توام و بسیار شادمان خواهم شد اگر ندانسته ای را بدانم.
خواجه نصيرالدين فرمود:
در اخلاق مسلمانی هر گاه به تو فرمانی می دهند، آن فرمان "امّا" و"اگر" دار
https://www.openstreetmap.org/user/دانلود گنج نامه احمد وزیر https://www.openstreetmap.org/user/دانلود کتاب گنج نامه احمد وزیر PDF https://www.openstreetmap.org/user/دانلود گنج نامه احمد وزیری https://www.openstreetmap.org/user/گنج نامه احمد وزیر pdf https://www.openstreetmap.org/user/گنج نامه احمد خان وزیر https://www.openstreetmap.org/user/دانلود کتاب گنج نامه احمد وزیر https://www.openstreetmap.org/user/دانلود رایگان گنج نامه احمد وزیر https://www.openstreetmap.org/user/دانلود رایگان گنج نامه احمد وزیری https://www.openstreetmap.org/user/دانلود کتاب گنج نامه احمد وزیری https
در بغداد هر روز بسیار خبرها می رسید از ی، قتل و به ن در بلاد مسلمانان که همه از جانب مسلمانان بود.
روزی خواجه نصيرالدين مرا گفت: می دانی از بهر چیست که جماعت مسلمان از هر جماعت دیگر بیشتر گنه می کنند با آنکه دین خود را بسیار اخلاقی و بزرگمنش می دانند؟
من بدو گفتم:
بزرگوارا همانا من شاگرد توام و بسیار شادمان خواهم شد اگر ندانسته ای را بدانم.
خواجه نصيرالدين فرمود:در اخلاق مسلمانی هر گاه به تو فرمانی می دهند، آن فرمان"اما" و"اگر" دارد.
جزوه بتن 1 دانشگاه خواجه نصیر
 
 
 
دانلودفایل
 
 
 
 
 
 
دانلود جزوه بتن 1 دانشگاه خواجه نصیر - بیست فایل
www.20file.org › book › دانلود-جزوه-بتن-1-دانشگاه-خواجه-نصیر
 
 
 
 
در جزوه طراحی سازه های بتن آرمه 1 دکتر سید بهرام بهشتی در دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی ارائه گردیده است، درس سازه های بتن آرمه 1 به صورت کامل شرح داده شده است.
 
 
جزوه بتن1 دانشگاه خواجه نصیر | مهندس | هر آنچه یک دانشجوی .
www.mohandes.org › جزوه-بتن1-دانشگاه-خواجه-نصیر
 
 
۲۷ دی ۱۳۹۲ - برای ا
 روز پنجم اسفند ماه در تقویم رسمی کشور ایران به عنوان روز بزرگداشت خواجه نصيرالدين توسی و روز مهندس نام گذاری شده است.ابو جعفر محمد بن محمد بن حسن توسی، مشهور به خواجه نصيرالدين در ۵ اسفند ۵۷۹ در توس دیده به جهان گشود. خواجه نصيرالدين توسی شاعر، فیلسوف، متکلم، فقیه، دانشمند، ریاضی دان و منجم ایرانی سده هفتم است و به افتخار روز تولد این دانشمند بزرگ پنجم اسفند به عنوان روز مهندس نام گذاری شده است.
به سلامتی تمام کسانی که مهندسی را درک کردند،
بیوگرافی بازیگران
حسین خواجه امیری
 
حسین خواجه امیری متولد ۱۱دی ۱۳۱۱ در خالدآباد نطنز در خانواده‌ای هنرمند به دنیا آمد. نام مستعار حسین خواجه امیری ، ایرج است. استاد ایرج پدر همایون خواجه امیری، هومن خواجه امیری و هاله خواجه امیری از همسر اول خود و توران صولت تاش و احسان خواجه‌امیری (خواننده و آهنگساز) و الیکا خواجه امیری (نوازنده) از همسر دوم خود می‌باشد.
برای ادامه بیوگرافی روی لینک زیر کلیک کنید
بیوگرافی ایرج خواجه امیری
Tags ایرج ایرج
به نام "او"
آمدم بنویسم از شنیده هایم.و سکوت چشمانش را شنیدم. آمدم بنویسم از شکست.و شکستم را سال ها پیش باور کرده بودم.آمدم بنویسم از بودن در حیات وحش.و هجوم وحشیانه خاطرات را چشیدم.آمدم بنویسم از کافه مارکوفو لطافت احساس مرا حیران کرد.آمدم بنویسم از "خودم".و چقدر این واژه نا آشناست.
"مسافر"
افضل الدین محمد بن حسین بن محمد مَرَقی کاشانی معروف به بابا افضل ( زاده نیمۀ اول قرن شش، فوت حدود ۶۱۰ ه.ق.)، فیلسوف و حکیم بزرگ ایرانی است که تعداد زیادی رباعی به او نسبت داده شده است. از جزئیات زندگی او تقریباً هیچ چیز روشنی در دست نیست، بر اساس قراین در اوایل قرن هفت مقارن حملۀ سراسری چنگیز به ایران زمین، بابا افضل در سنین پیری بوده است. خواجه نصيرالدين توسی گفته است که شخصی به نام کمال الدین محمد حاسب که از شاگردان بابا افضل کاشانی بوده است د
بازآمدم بازآمدم از پیش آن یار آمدم
در من نگر در من نگر بهر تو غمخوار آمدم
 
شاد آمدم شاد آمدم از جمله آزاد آمدم
چندین هزاران سال شد تا من به گفتار آمدم
 
آن جا روم آن جا روم بالا بدم بالا روم
بازم رهان بازم رهان کاین جا به زنهار آمدم
 
من مرغ لاهوتی بدم دیدی که ناسوتی شدم
دامش ندیدم ناگهان در وی گرفتار آمدم
 
من نور پاکم ای پسر نه مشت خاکم مختصر
آخر صدف من نیستم من در شهوار آمدم
 
ما را به چشم سر مبین ما را به چشم سر ببین
آن جا بیا ما را ببین کان جا س
زندگینامه خواجه نصیر الدین طوسی(ره)
محمدبن محمد بن حسن، ملقب به استاد البشر و عقل حادی عشر، معروف به خواجه نصيرالدين طوسی از اعاظیم رجال قرن هفتم است، ایشان درسال 597 هـ ق، در طوس متولد شد. در کودکی علوم نقلی را از پدرش و معقول را از نزد دایی خویش و ریاضیات را از محمد حاسب ریاضی دان معروف آن عصر فراگرفت. محمدحاسب آنگاه که از طوس هجرت می کرد به پدر خواجه گفت: من آنچه می دانستم به او آموختم و اکنون سؤالاتی می کند که پاسخش را نمی دانم.
محقق جوان طوسی
5 اسفند، روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس
روز مهندس
روز پنجم اسفند ماه در تقویم رسمی کشور ایران به عنوان روز بزرگداشت خواجه نصيرالدين طوسی و روز مهندس نام گذاری شده است.
 
خواجه نصيرالدين طوسی که بود؟
ابوجعفر محمدبن محمد معروف به خواجه نصيرالدين در 5 اسفند سال 597 ق در طوس به دنیا آمد. ابتدا علوم عقلی و نقلی و حکمت مشاء و سپس ریاضیات، فقه، فلسفه، نجوم و ادبیات را آموخت و در علوم روز به استادی تمام رسید.
 
خواجه نصيرالدين چند سال پس
خواجه ای نزول خوار و لاشی از ظریفی جهاندیده پرسید، ای شیخ از میان حیوانات درنده عالم ، از کدام بیشتر کراهت داری و چسبانده ای و او را دشمن ترین به آدمی میدانی.ظریف سر بر آورد و گفت : به راستی می خواهی بدانی ؟؟؟ خواجه گفت : آری !ظریف گفت : توعه کصکش را !!
برای اجاره آپارتمان مبله با ما در تماس باشید. به جرات می توان گفت که ایران از نظر علمی دارای رتبه ی بالایی در جهان می باشد و این موضوع روز به روز در حال افزایش نیز می باشد.
دانشگاه های شاخص ایران عموما در تهران واقع شده اند که هر ساله رتبه های برتر در آزمون سراسری موق به وارد شدن به این دانشگاه ها می شوند.
از این دانشگاه ها می توان به دانشگاه تهران، خوارزمی، علامه، شهید بهشتی، صنعت نفت(با مرکزیت آبادان)، خواجه نصیر و… اشاره کرد. اکنون به معرفی
 
درویشی تنگدست، به در خانه توانگری رفت و گفت: شنیده‌ام مالی در راه خدا نذر کرده‌ای که به درویشان دهی، من نیز درویشم. خواجه گفت: من نذر کوران کرده‌ام، تو کور نیستی. پس درویش تاملی کرد و گفت: ای خواجه، کور حقیقی منم که درگاه خدای کریم را گذاشته، به در خانه چون تو، گدائی آمده‌ام. این را بگفت و روانه شد. خواجه متأثر گشته، از دنبال وی شتافت و هر چه کوشید که چیزی به وی دهد، قبول نکرد…
 
پاورپوینت زندگینامه خواجه نصيرالدين طوسی
پاورپوینت زندگینامه خواجه نصيرالدين طوسی شامل 51 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد .
مشخصات فایل

تعداد صفحات
51

حجم
4318 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
علوم انسانی

توضیحات کامل
پاورپوینت زندگینامه خواجه نصيرالدين طوسی
 
پاورپوینت زندگینامه خواجه نصيرالدين طوسی شامل 51 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپو
متقاضیان ورود به دوره‌های دکتری بدون آزمون دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسی تا ۹ اردیبهشت‌ماه فرصت دارند در این دوره‌ها ثبت‌نام کنند.
متقاضیان پذیرش دوره‌های دکتری از روز دوشنبه ۲۵ فروردین ۹۹ می‌توانستند نسبت به ثبت نام برای پذیرش در این دوره‌ها اقدام کنند و حداکثر مهلت ثبت نام برای این متقاضیان روز سه‌شنبه ۹ اردیبهشت‌ماه پایان می‌پذیرد.
همچنین متقاضیان مقطع دکتری بدون آزمون که در دانشگاه خواجه نصیر شاغل به تحصیل هستند، برای دریافت
نویسنده و محقق : اشکان ارشادی ، از کرمانشاه 
روزی خواجه نصيرالدين طوسی و ابوریحان و بوعلی به گشت و گذاری رفتند تا آنکه به آسیابانی رسیدند و به دعوت آسیابان ، تصمیم گرفتند که شب را بدانجا اتراق کنند. روز گذشت و به هنگام خواب رسید و آسیابان گفت : بزرگان ؛ امشب طوفان و باران شدید خواهد شد پس به درون بیایید و بیرون نخوابید.
ادامه مطلب
خواجه‌اى "غلامش" را میوه‌اى داد.
غلام میوه را گرفت و با "رغبت" تمام میخورد.خواجه، خوردن غلام را میدید و پیش خود گفت: کاشکى "نیمه‌اى" از آن میوه را خود می‌خوردم.
بدین رغبت و خوشى که غلام، میوه را میخورد، باید که "شیرین و مرغوب" باشد.
پس به غلام گفت: "یک نیمه" از آن به من ده که بس خوش میخورى.
غلام نیمه‌اى از آن میوه را به خواجه داد؛ اما چون خواجه قدرى از آن میوه خورد، آن را بسیار "تلخ یافت."
روى در هم کشید و غلام را "عتاب" کرد که چنین میوهاى را بدین تلخى
تا جمال تو بدیدم مست و مدهوش آمدم
عاشق لعل شکربارش گهر پوش آمدم
نامهٔ عشقت بخواندم عاشق دردت شدم
حلقهٔ زلفت بدیدم حلقه در گوش آمدم
سرخ رو از چشم بودم پیش ازین از خون دل
زردرو از سبزهٔ آن چشمهٔ نوش آمدم
شغبهٔ آن شکرستان شکربار ار شدم
فتنهٔ آن سنبلستان بناگوش آمدم
خواب خرگوشم بسی دادی ندانستم ولیک
هم به آخر در جوال خواب خرگوش آمدم
کی بگردانم ز تو از هر جفایی روی از آنک
تو جفا کیش آمدی و من وفا کوش آمدم
عشق تو کاندر میان جان من شد معتکف
کی فراموشش
بسم الله الرحمن الرحیم


بارالها! من ز افعالم پشیمان آمدم
سوی تو با حال زار و چشم گریان آمدم

ناامید از هر امیدم جز امید عفو تو
با صد امید ای امید ناامیدان آمدم

سر به زیر و شرمسار از کرده های زشت خویش
واقفی، خود با چه احوالی پریشان آمدم

نیست جز درگاه تو ما را پناه و ملجایی
ای پناه مستمندان عذرخواهان آمدم

سوخت جانم ز آتش عصیان و نادانی خود
ای کریم، العفو من با قلب سوزان آمدم

سوی تو روی نیاز آورده ام ای بی نیاز
با هزاران فقر بر درگاه سلطان آمدم

گ
درویشی تنگدست به در خانه توانگری رفت و گفت:شنیده ام مالی در راه خدا نذر کرده ای که به درویشان دهی، من نیز درویشم. خواجه گفت: من نذر کوران کرده ام تو کور نیستی.پس درویش تاملی کرد وگفت: ای خواجه کور حقیقی منم که درگاه خدای کریم را گذاشته به در خانه چون تو گدائی آمده ام. این را بگفت و روانه شد. خواجه متأثر گشته از دنبال وی شتافت و هر چه کوشید که چیزی به وی دهد قبول نکرد.)از او بخواه که دارد و میخواهد که از او بخواهی,از او مخواه که ندارد و می ترسد که از
ابو جعفر محمد بن محمد بن حسن توسی مشهور به خواجه نصيرالدين (زادهٔ شنبه ۵ اسفند ۵۷۹ در توس - درگذشتهٔ دوشنبه ۱۱ تیر ۶۵۳ در بغداد شاعر، همه‌چیزدان، فیلسوف، متکلم، فقیه، ستاره‌شناس، اندیشمند،ریاضیدان، منجم، پزشک و معمار ایرانی سده هفتم است. کنیه‌اش ابوجعفر» و
به القابی چون نصيرالدين»، محقق طوسی»، استاد البشر» و خواجه» شهرت دارد      
فعالیت‌های علمی

رساله‌ای در باب اسطرلاب از خواجه نصیر، اصفهان ۸۸۴ خورشیدی
وی سنت فلسفه مشایی را
برای اجاره آپارتمان مبله با ما در تماس باشید. به جرات می توان گفت که ایران از نظر علمی دارای رتبه ی بالایی در جهان می باشد و این موضوع روز به روز در حال افزایش نیز می باشد.

دانشگاه های شاخص ایران عموما در تهران واقع شده اند که هر ساله رتبه های برتر در آزمون سراسری موق به وارد شدن به این دانشگاه ها می شوند.
از این دانشگاه ها می توان به دانشگاه تهران، خوارزمی، علامه، شهید بهشتی، صنعت نفت(با مرکزیت آبادان)، خواجه نصیر و… اشاره کرد. اکنون به معرفی
*امشب در دل نوری دارم.»
اولین شبی که مادر شیخ‌فضل‌الله‌نوری فهمید بارداره!!
 ~~~~~~~~~~
*ﻪ ﻟﺤﻈﻪ ﻧﺎ ﻧﻨﻦ ﻣﻦ ﺭﺩ ﺷﻢ !
ﺑﺎﺑﺎ ﻃﺎﻫﺮ ﻋﺮﺎﻥ !
~~~~~~~~~~
*نه داداش چک قبول نمیکنم
سردار نقدی
 ~~~~~~~~~~
*بسه دیگه یکم چرت و پرت بگو بخندیم.
همسر اقای اندرزگو
  ~~~~~~~~~~
*نهههه،من این رنگیشو نمیخواستم
مادر خواجه نصيرالدين طوسی بعد از زایمان
             ~~~~~~~~~~
*کاش چوبی بودی
همسر حمید استیلیییی
   ~~~~~~~~~~
*قربون آقامون برم که هرچى چای میریزه تفاله نداره
همس
کتاب گریه ها و یاکریم ها: مجموعه ای داستانی از زندگی دانشمندان مسلمان
کتاب گریه ها و یاکریم هانویسنده: سعید هاشمیانتشارات مدرسه
بریده کتاب:
خواجهکاغذی را که برای او فرستاده بودند باز کرد و شروع کرد به خواندن. نامه سؤال علمی نبود، مسئله مذهبی هم نبود، فقط فحش بود. طرف هرچه فحش بلد بود ریخته بود توی کاغذ و برای خواجه فرستاده بود. ای سگ، ای پدرسگ!…”ببین خوش انصاف چه فحش هایی هم نوشته! بابا اقلاً یک فحش بهتر می دادی!” همان لحظه کاغذی برداشت و
سرکار خانم پوپک خواجه امیری یکی از هنرمندان مطرح کشوری در رشته ی عکاسی است . این هنرمند خالدآبادی از خانواده ی هنرمند پرور خواجه امیری پا به عرصه ی هنر گذاشته و در رشته ی عکاسی درخششی بی نظیر داشته است . خانم خواجه امیری هم اکنون به عنوان عکاس حرفه ای با رومه ها و سایت های معتبر داخلی و خارجی همکاری دارد . از جمله نشریات داخلی به رومه ی همشهری و از خبرگزاری های معتبر خارجی به دویچه وله ی آلمان می توان اشاره کرد که آثار این هنرمند را متشر م
ابو جعفر محمد بن محمد بن حسن توسی مشهور
به خواجه نصيرالدين (زادهٔ ۵ اسفند ۵۷۹ در توس - درگذشتهٔ ۱۱ تیر ۶۵۳ دربغداد) شاعر، فیلسوف، متکلم، فقیه، دانشمند، اندیشمند، ریاضیدان و منجم
ایرانیسده هفتم است. کنیه‌اش ابوجعفر» و به القابی چون نصرالدین»، محقق طوسی»،
استاد البشر» و خواجه» شهرت دارد

وی سنت فلسفه مشایی را که پس از ابن سینا
در ایران رو به افول گذاشته بود، بار دیگر احیا کرد. وی مجموعه آرا و دیدگاه‌های کلامیشیعه
را در کتاب تجرید الاعتق
نگاهی کوتاه به زندگی و خدمات خواجه نصيرالدين طوسی،
دانشمند بزرگ ایرانی
ابو جعفر نصيرالدين محمد بن حسن طوسی (ولادت 597 ـ وفات 672 هـ‌‌.ق)
که در بین فارسی‌زبانان به خواجه نصيرالدين طوسی شهرت دارد از علمای بزرگ ریاضی،
نجوم و حکمت ایران در قرن هفتم و نیز از وزراء آن عصر است. برای بزرگداشت مقام
والای این دانشمند ایرانی، روز پنجم اسفند مقارن با زادروز وی را گرامی می‌داریم.
 
وی فیلسوف، متکلم، فقیه، دانشمند، ریاضیدان و منجم ایرانی شیعه است
که به ال
دانلود آهنگ احسان خواجه امیری کجایی
ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی کجایی از احسان خواجه‌امیری با دو کیفیت اورجینال 128 و 320
Download New Music By Ehsan Khaje Amiri Called Kojaei

کجایی احسان خواجه امیری متن
باز یه بغضی گلومو گرفتهباز همون حس درده جداییمن امروز کجامو تو امروز کجاییحال تو بدتر از حال من نیستپشت این گریه خالی شدن نیستهمه درد دنیا یه شب درد من نیست♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
دانلود آهنگ احسان خواجه امیری کجایی با کیفیت 320
راست است اگر می گویند: جابر، میزبانی ست که مهمانانش را طبابت می کند، اما بی آنکه بدانند! و چنان شیرین میزبانی می کند که میهمان، وقتی که برخواست، عاشق شده است.»
این بار دوم است آمدمآمدم و باز مهمانت شدمبخاطر اخلاص عاشقانتمن نیز عاشقت شدم
ادامه مطلب
سرکار خانم پوپک خواجه امیری یکی از هنرمندان مطرح کشوری در رشته ی عکاسی است . این هنرمند خالدآبادی از خانواده ی هنرمند پرور خواجه امیری پا به عرصه ی هنر گذاشته و در رشته ی عکاسی درخششی بی نظیر داشته است . خانم خواجه امیری هم اکنون به عنوان عکاس حرفه ای با رومه ها و سایت های معتبر داخلی و خارجی همکاری دارد . از جمله نشریات داخلی به رومه ی همشهری و از خبرگزاری های معتبر خارجی به دویچه وله ی آلمان می توان اشاره کرد که آثار این هنرمند را متشر م
 
بررسی تطبیقی مفهوم عدالت از دیدگاه فارابی و خواجه نصیرالدّین طوسی
پژوهش مفهوم بنیادین عدالت، در تفکر هر اندیشمند ى در خور اهتمامى والاست
مشخصات فایل

تعداد صفحات
110

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
فقه و حقوق اسلامی

توضیحات کامل
پژوهش مفهوم بنیادین عدالت، در تفکر هر اندیشمند ى در خور اهتمامى والاست؛ زیرا بررسى این مقوله، مى تواند ما را با زوایاى متعددى از آراى آنها آشنا سازد. در حقیقت، مفهوم کانونى عدالت، داراى اهمیت
این دو بیت زیبا از خواجه نصيرالدين طوسی است:
افسوس که آنچه برده ام باختنی است
بشناخته ها تمام نشناختنی است…
برداشته ام هر آنچه باید بگذاشت…
بگذاشته ام هر آنچه برداشتنی است…
چه زیبا ترسیم کرده است یوم الحسره» را. و چه زیبا تصویر کرده است آنچه هدف و غایت زندگی است.
دنیا و مافیها نیست جز لعب و لهو». متاع دنیا بگذاشتنی است و معرفت و خداشناسی برداشتنی!
چقدر عجیب، بعد از مدّت‌ها آمده‌ام این‌جا و هنوز نوشته‌هام به نظرم جذّاب است. بعد از مدّت‌ها این احساس بهم دست داده. آخرین پست این‌جا برای تو بود بچّه. برای تو نوشته بودم و چقدر خوش‌حالم که این‌جا را با از تو نوشتن ترک کردم. اگر خدایی نکرده تو را نمی‌داشتم هیچ‌وقت نمی‌شد این‌جا را خواند.
آمدم بنویسم سال نو شده میوه‌ی دلم. سال نوت مبارک. آمدم بنویسم چقدر امید داشتم به امسال، چقدر امید بیش‌تری به سال آینده دارم که تو را دارم. آمدم بنویسم ک
کنگره ملی بزرگداشت خواجه اختیار منشی گنابادی روز پنج شنبه مورخ 9 اسفند ماه 1397 در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد.
برنامه های کلی همایش عبارت اند از:
حضور و سخنرانی اساتید خوشنویسی از سراسر کشور
برگزاری کارگاه های تخصصی
رونمایی از کتابهای آثار خواجه اختیار منشی
رونمایی از تندیس و تمبر خواجه اختیار منشی گنابادی
دبیرخانه همایش:
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گناباد
آدرس: گناباد – خیابان شهید شوریده – نبش شورید
با موزیکِ تو همراه باشید با آهنگ جدید: دانلود آهنگ خداحافظ ای شعر شبهای روشن به نام سلام آخر با صدای احسان خواجه امیری همراه متن ترانه و بهترین کیفیت
Download New Music BY :  Ehsan Khajehamiri  | Salame Akhar With Text And 2 Quality 320 And 128 On Musiceto
متن آهنگ سلام آخر احسان خواجه امیری
♬♬♬
سلام ای غروب غریبانه دلسلام ای طلوع سحرگاه رفتنسلام ای غم لحظه های جداییخداحافظ ای شعر شبهای روشنخداحافظ ای شعر شبهای روشنخداحافظ ای قصه عاشقانه
♬♬♬خداحافظ ای آبی روشن عشقخداحافظ ای عطر شع

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

فیلم و سریال سهمایه - بورس و سهام و سرمایه‌گذاری فروشگاه جواهرات خطی بر صفحۀ آسمان انشابیست ایمپلنت و زیبایی مجله روز دانستیهایی از دوران کودکی ونوجوانی اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان شیروان travel to iran فایل فروش