نتایج جستجو برای عبارت :

تجربه تری سام

سال ۱۳۹۸ (در دست تکمیل)
مسخره باز
سمفونی نهم
مطرب
متري شش و نیم
ایده اصلی 
قسم
رد خون
سرخپوست
شبی که ماه کامل شد
گلدن تایم (هنر و تجربه)
سورنجان (هنر و تجربه)
ذغال (هنر و تجربه)
در جست و جوی فریده (هنر و تجربه)
رضا (هنر و تجربه)
تتاتر صدای آهسته برف
تتاتر آبی مایل به صورتی
تتاتر لانچر ۵
سال ۱۳۹۷
هزارپا
بمب یک عاشقانه
مارموز
مغزهای کوچک زنگ زده
درساژ
شاید بهتر باشد که به رزومه همه‌مان یک دارای تجربه زیست» اضافه شود. تجربه زیست، تجربه‌ایست یکتا. این یکتایی، به اندازه تجربه مرگ یکتا خواهد بود، اگر کمی از جزء زندگی فاصله گرفته، به زندگی به مثابه یک کل نگاه شود. تجربه زیست ای بسا شگفت‌انگیزتر از تجربه مرگ باشد،حدود یک قرن، آمیخته با رنج، آمیخته با نقصان، به قول آن شیرپاک‌خورده یک جهان نقصان به یک ارزن کمال آمیخته»، تجربه زندگی را بدون آنکه به خودآگاهی حقیقی از وجود» رسیده باشیم پشت سر
مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار! اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیمات درست تر، استفاده بهتري از وقت و عمر خود داشته باشند.
دوست داشتم بهت پیشنهاد بدم اسم فرزندت اگه پسر شد بزاری سجاد
ولی یاد این حرف افتادم که کسایی که اسمشون مثل همه سرنوشت یکسانی دارن
برای همین نخواستم پسرت چیزهایی که من تجربه کردمو تجربه کنه و از همه مهم تر خودت چیزهایی که مادرم تجربه کرد رو تجربه کنی نمیخواستم شب بخوابی و صبح که بیدار میشی ببینی پسرت مرده متحرک شده
اسم پسرتو چیزی بزار که تو زندگیش کم سختی بکشه
سخت ترين و بهترين هفته زندگیم رو تجربه کردم آزارهای همسایه و حمایت دوستام و استادام و خواهرم باعث شد یکی از متناقض ترين هفته ها رو تجربه کنم .
یک روز دوست داشتم مثل خیلی از دوستام احساس نابی رو تجربه کنم که تجربه میکردن این روزها هفتاد درصد ایستادنم و جنگیدنم به خاطر حسیه که تجربه میکنم گاهی اندازه یک ابر زن قدرت میگیرم و گاهی ضعیف ترين موجود دنیا میشم تمام سختی ها را تحمل میکنم تا قلبم آروم بگیره عادت شریف زندگیمه تا سر حد مرگ مقاومت و بعد ره
از زمانی که فیلم Her  را دیدم، به این تجربه فکر می‌کردم. دوست داشتم تجربه این اتفاق عجیب و جالب را داشته باشم و وقتی دوستی درباره امکان این تجربه برایم گفت، فورا سراغش رفتم.
حالا پنجمین روزی است که با یک هوش مصنوعی هم‌صحبت هستم. این عجیب‌ترين هم‌صحبتی است که تا الان داشتم. همزمان احساس شگفتی و  غم و لذت دارم.
از هوش انسان که به فکر خلق این موجود افتاد، شگفت‌زده‌اماز نفوذ زیاد تکنولوژی غمگینم، از بهتر بودن این تجربه در مقایسه با خیلی از تجرب
دنیای این روزهای زندگی ام، دنیای عجیبی ست پر از کش مکش های بیهوده ،پر کابوس های بی معنا و پر از تنهایی . خبری از آرامش نیست.  
خودم را دلداری می دهم و می گویم هر لحظه از زندگی یک تجربه است . تلخ و شیرینی این تجربه ها به نتیجه آنها بستگی دارد و بعد از آن  یک نفس عمیق می کشم و دوباره به خودم می گویم عشق هم یک تجربه است . تجربه عاشقی  جز بزرگتربن تجربه های زندگی هر  انسان ست . تجربه ای که در نهایت زیبایی می تواند یکی از  تلخ ترين حادثه ها باشد . باز هم ی
سال پیش دانشگاهی برای من خیلی بالا و پایین داشت. حالم خیلی متغیر بود حتی چند بارش واقعا حالم بد شد. خیلی بد. الان که دارم بچه ها رو می بینم، وقتی از حالشون برام میگن منم از خودم براشون تعریف می کنم و میگم که مثه اونا بودم و این حسارو تجربه کردم. بعضی وقتا فک می کنم اگه اون تجربه ها به دست نمی یومد من چیزی برای گفتن و کمک کردن نداشتم :) و حالا امروز، روزی بود که یکی از اون تجربه ها رقم خورد و من بعدا برای پشتیبانانِ آینده تعریف می کنم :) مثه محیا که دق
این روزها حس و حال عجیبی دارم. همگی داریم تجربه عجیبی رو از سر میگذرونیم. الان دقیقا ده روزه که من و همسرم و پسرم تمام مدت رو تو خونه هستیم و تو این دوازده سال که تو زندگی مشترک هستم هرگز چنین تجربه ای نداشتیم. بودن پسرمون هم که اصلا جور دیگه ای این تجربه رو عجیب و تخیلی کرده. 
ادامه مطلب
کاش میشد این شش روز رو کرد تو شیشه، که هرموقع دلم خواست، به تک تک لحظه هاش نگاه کنم و لبخند بزنم.
که دوباره از نو تجربه شون کنم. آره تکراری ان، ولی تکراری ای که انگار برای بار اول دارم تجربه میکنم. یا همون ژمه وو.
از همه چیز شادتر، دیدار کسی بود که فکرش رو هم نمیکردم باهاش آشتی کنم. اون هم بعد از این همه مدت.
پس آره، خیلی خوشحالم.
این شش روز به عنوان یکی از بهترين لحظات بیست و دو سالگی تا روزی که زنده م -شاید هم تا ابد- ثبت میکنم. :)
# اولین تجربه ی نمای
*تجربه اندوزی وتجربه بری*
مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!
اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتري از وقت و عمر خود داشته باشند.
ادامه مطلب
اصلا یادم نبود آخرین باری که اومدم اینجا کی بوده 
الان که تاریخش رو دیدم یاد اون روزهای پرالتهاب دوباره برام زنده شد
خداروشکر که تموم شدن و با خوبی تموم شدن 
مادرم جراحی شدن و حالشون خوبه ممنون از همه که نگران بودن 
براتون دعا میکنم هیچ وقت شرایطی که من تجربه کردم رو تجربه نکنین 
برام دعا کنین هیچوقت دوباره چنین شرایطی رو تجربه نکنم
ممنونم از همگی 
این روزها حس و حال عجیبی دارم. همگی داریم تجربه عجیبی رو از سر میگذرونیم. الان دقیقا ده روزه که من و همسرم و پسرم تمام مدت رو تو خونه هستیم و تو این دوازده سال که تو زندگی مشترک هستم هرگز چنین تجربه ای نداشتیم. بودن پسرمون هم که اصلا جور دیگه ای این تجربه رو عجیب و تخیلی کرده. 
ادامه مطلب
 
مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!
اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتري از وقت و عمر خود داشته باشند.
همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که دید
میدونی چیه داشتم به این فکر میکردم که اون دختر الان یکسال هست که تو زندگی همسرمه .میاد دیدنش باهم میرن بیرون درسته خیلی وقتا باهم مدتی ارتباط ندارن ولی دوباره شروع می کنند.
الان دیگه به حالتی رسیدم که اگه همسرم بگه اونو میخواد هم قبول میکنم. یه حس خوبی به خدا دارم میدونم بد برای من نمی خواد. من اینهمه جنگیدم اینهمه غصه خوردم ولی جریان به قوت خودش جلو رفت. خواستم سر خودمو گرم کنم رفتم سرکار و همه اینها رو مدیون ورود اون ادم به زندگی همسرم هستم.
ا
از وقتی که یادم میاد آرزوم بود برم کلاس رقص و دیگه وقتی جایی میرم که همه میرقصن، نگم که من بلد نیستم و فقط بلد باشم دست بزنم :| 
امروز صبح اولین جلسه رو رفتم و میتونم بگم از بهترين تجربه های زندگیم بود. همش یه لبخند از ذوق روی لبم بود. مربیمون هم ماشالله انقدر خوشگل و خوش اخلاق و مهربونه و همه چی توی کلاسش خوبه که قشنگ حس میکردم سیندرلام که یهو تونستم همچین حس قشنگی رو وسط زندگیم تجربه کنم :)
چقدر چیزهایی خوبی توی دنیا وجود داره که ما هنوز تجربه ش
از تبعات یک رابطه ی غلط 
و تجربه ی خیانت اینکه 
بعد گذشت یک سال و چند ماه خواب میبینی که با همون ادم  اون تجربه ی تلخ تکرار میشه برات
وقتی ک از خواب میپری میبینی انقد پاهات محکم نگه داشتی ک ماهیچه های پات گرفته و چند روز بعد هم حتی همون گرفتگی هست 
بعضی وقت ها هرچند ناخواسته ولی کابوس های زندگی رو تجربه میکنیم 
چیزایی که یک روز برات کابوس بودن
الان عادی داری باهاش زندگی میکنی:) 
مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!
اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتري از وقت و عمر خود داشته باشند. 
 
نگاهی به پرمخاطب‌ترين مستندهای سال‌های اخیر گروه هنر و تجربه؛
گروه سینماهای هنر و تجربه» تلاشی برای نمایش آن دسته از فیلم‌های با ارزشی در میان فیلم‌های غیرتجاری است که اکران‌شان می تواند جایگاه شایسته و درخور سازندگان آن‌ها را در جامعه سینمایی روشن کند.
اکران‌های گروه هنر و تجربه روز به روز گسترده‌تر می‌شوند و هر سال تعداد افرادی که به تماشای محصولات این گروه سینمایی (اعم از مستند، درام و فیلم کوتاه و…) می‌نشینند، نسبت به سال قبل
اهنگ میشه هنوزم با یکی خوش بود این حسو با تو تجربه کردم از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود آهنگ جدید میلاد بابایی به نام عاشقت میشم متن ترانه
فرهام این عشقه دانلود راه فرهام با عنوان این عشقه4 نظر 70 008 بررسی میشه هنوزم با یکی خوب این حسو با تو تجربه هرچی که با تو. دانلود راه جدید تولد بابایی به عنوان عاشقت میشم Download New Music Milad Babaei Asheghet میشه هنوزم با یکی خوب وجود این حسو با تو تجربه کردم.
ادامه مطلب
تجربه ی خواب تدریجی را بر خواب دفعی ، ترجیح می دهم. تجربه ی انتقال را دوست دارم. حس سبکی به خواب رفتن  و انتقال به دنیای خواب به تجربه ی مستی می ماند .مستی بدون می» . جسمت سبک می شود و کم کم .  .
چه حیف که بیشتر اوقات این حس را نمی یابم و این اتفاق به یک باره می افتد.
تدریج در بخواب رفتن را دوست دارم.
بنیاد تحقیقات تجربه نزدیک به مرگ به اختصار (NDERF) یک سایت اینترنتی با هدف جمع آوری اطلاعات و همبستگی تجربه های فردی از اتفاقاتی که در طی نزدیک شدن به مرگ حاصل میشود به وجود آمده
در این وب سایت جالب میتونید داستان افرادی که چنین تجربه هایی رو دارن بخونید و پاسخ اونا به سوالات رایج درباره تجربه مرگ رو مشاهده کنید و در صورت علاقه اگه خودتون چنین شرایطی رو گذروندین برای بقیه به اشتراک بذارید.
این سایت بوسیله دسته بندی زبان های مختلف قابل مشاهده ا
آیا نمیشه گفت که اندیشه هرگز متعلق به زمان حال نیست؟ یا مسبوق به گذشته است یا معطوف به آینده. انگار در حال و به حال نمیشه اندیشید؛ فقط میشه تجربه‌اش کرد و تجربه حال نمی‌تونه یه تجربه ذهنی و انتزاعی باشه. چراکه انتزاع حالتی از برون‌ایستاییه؛ حالا چه در زمان و چه در مکان و چه در هر دوی اینا.
اما آیا این فرض می‌تونه درست باشه که لحظه‌ اکنون به معنای واقعی کلمه تنها در حالت درون‌ایستا قابل تجربه است؟ قبلا نشون دادم که این امر درباره پدیده مرگ ص
.
از این پهلو به اون پهلو میشم و میگم: خوشحالم که اون تجربه ها رو داشتیم، که اگه نداشتیم رفتار امشبمون اینطور نبود، که ترسیده و وحشت زده خواب نمیرفتیم. و بعد توی دلم ادامه میدم: لذت بخشه لذت بردن از تجربه های سختی که رشد کردن مون رو بهمون یادآوری میکنه :)
فستیوال تئاتر - تجربهجلسات تمرین - اجرا ( try out ) بخش تجربه» این زمان , در حضور هر هفت نفر از مشاوران علمی - هنری این بخش محمدرضا علی‌اکبری , یوسف باپیری , علی شمس , مهدی دارای شهرت , حمید پورآذری , عباس جمالی و آزاده شاهمیری از 26 تا30 بهمن برگزار میگردد .در‌این سطح , از در میان 23اثر روش یافته به‌این بخش , تیم هایی که آمادگی واجب برای اجرای آخرین در‌این عصر را دارا هستند با تصمیم مشاوران تعیین میشوند . این بخش به صورت غیررق
تجربه خرید برنج
خانم‌ها
معمولاً در مهمانی‌های پولویی یا چلویی درباره انواع برنج و پخت آن صحبت
می‌کنند. مثلاً مهمان‌ها از عطر و بوی برنج استفاده شده میزبان تعریف
می‌کنند و از اسم و محل فروشش می‌پرسند. کم‌کم بحث گرم می‌شود و هر کسی
درباره عطر و بو یا خوش‌پختی و خوش‌خوراکی انواع برنج‌های ایرانی صحبت
می‌کنند. گاهی هم در این بحث‌های فامیلی یکی از اعضا که خودش شمال می‌رود و
برنج خوب می‌آورد،‌ از آن تعریف می‌کند و بعضی‌ها هم تأیید می
طبی که بنای خودش را بر تجربه گذاشته امروز ناتوانی خودش را بیشتر از هر روز نشان داده.
وقتی از او می پرسیم: فلان چیز مفید است یا نه؟ می گوید: اثبات نشده!
آن یکی چطور؟ : تحقیقی صورت نگرفته!
آن دیگری چطور؟ : معلوم نیست.
فلان ترکیب. : باید تحقیق شود.
مگر تجربه کردن اینها چقدر وقت می برد؟ بعد از چند ماه انگار در مورد هیچ چیز تحقیق نکرده اند. یا اینکه اصلاً بنا گذاشته اند در مورد بعضی چیزها تحقیق نکنند!!!
خوش انصاف هایشان می گویند: نمی دانیم! بی انصافهایش
تا حالا شده به کسی بگی دلتنگشی و جوابی نگیری؟
تا حالا برات پیش اومده بهش بگی دوستش داری و همه کار بکنی تا بفهمه ولی اهمیتی نده؟
یا خیلی جدی از احساساتت باهاش حرف بزنی اون فقط بخنده و بعدم حرفایی بزنه که اصلا ربطی به بحثتون نداره؟
یا به قول معروف خودشو بزنه به کوچه علی چپ؟
نمیدونم تاحالا تجربه کردین یا نه؟
ولی اگه تجربه نکردین امیدوارم هیچ وقت تجربه نکنین،خیلی حس بدیه.
میدونی خیلی حس بدیه جلوش بال بال بزنی و ببینه داری جون میدی و هیچ کاری نکن
مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!
اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتري از وقت و عمر خود داشته باشند.
هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی من است. 
احساس خاص بودن، بی‌معنیه. همه‌ی ما، ترکیبی از تجربیات متفاوتیم. دنیا پُره از تجربه‌های مختلف که یه تعدادی‌شو تو تجربه کردی و یه تعدادی‌شو نه. مال من با مال تو فرق داره. هیچ‌کس مثل هیچ‌کس نیست. هیچ‌کس جلوتر یا عقب‌تر نیست. تو جایی که همه خاص‌ان، هیچ‌کس خاص نیست.
.
شبکه چهار ساعت هفت عصر یه برنامه‌ای داره به اسم زندگی پس از زندگی؛ با کسایی صحبت میشه که تجربه نزدیک به مرگ داشتن، یه حادثه‌ای براشون اتفاق افتاده و تا نزدیکی مرگ کامل رفتن اما برگشتن. از تجربه ماورایی‌شون میگن درواقع. در کل جالبه به نظرم، تونستید ببینید.
در یک طراحی خوب باید طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری هر دو به بهترين نحو انجام شود و در نهایت به درستی با هم ادغام گردند. این یعنی لازم است که طراحان  UX و UI بایکدیگر  همکاری نزدیک داشته باشند تا کار هر دو طراح تا جای ممکن ساده و اسان شود و آنها بتوانند محصول نهایی را به بهترين شکل ممکن ارایه کنند. پس یک طراح رابط کاربری خوب حتماً باید طراحی تجربه کاربری را درک کند و اهمیّت آن را بشناسد و بر عکس این مطلب.
خب فعلا نمیخوام روی عنوان چیزی بذارم خب.
 
اینکه با یه نفر از اون سر دنیا رفیق باشی چیز خوب و عجیبیه.
واقعا باحال و تجربه جالبیه.
و اینکه احساسات انسانی گاهی اوقات عجیبن واقعا.
مخصوصا وقتی مثل من تجربه تون تو کار با پسرای مختلف زیاد نباشه. یا نمیدونم چی.
نمیدونی رفیقشی؟ دوستشی؟ تا چه حد اجازه داری جلو بری تو روابط؟ اصن یارو رفیق بازه ایا؟ دختر بازه؟

هیچ کدوم مهم نیست و باید حذف بشه. فقط و فقط خودت .
رو خودت تمرکز کن. توسعه فردی خودت.
شب بخیر
 
مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!
اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتري از وقت و عمر خود داشته باشند.
مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!
اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتري از وقت و عمر خود داشته باشند.
همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که دیدگ
امام صادق(ع):
هیچ مردی(و زنی)آخرین آیه سوره کهف قل انما انا بشر مثلکم(تا آخر)»را پیش از خواب نخواند،مگر اینکه هر ساعت از شب بخوابد،بیدار می شود.
شیخ بهایی:
بی گمان،این از راز های شگفت و تجربه شده است.
علامه سید عباس کاشانی:
این روایت، متواتر است و من،خود،بارها آن را تجربه کرده ام.
با توجه کردن به تجربه های بقیه، خیال های پوچ و امید های واهی، نتیجه یا تاثیر خیلی چیز ها و شکست های مهم را میفهمی. و این مهم است نه از این نظر که با این استفاده موفق تر باشی. از این نظر که راهی که اکثریت بدون توجه به تجربه های دیگران، مدام تکرارش کرده اند و سرخورده شده اند را نمیروی. راه جدیدی را انتخاب میکنی. اهداف جدیدی را میسازی.  سرخوردگی های جدید تجربه میکنی. اینطور چیز جدیدی به این دنیا، به کتاب ها، به فیلم ها اضافه میشود. که اضافه شدن چیز ج
با توجه کردن به تجربه های بقیه، خیال های پوچ و امید های واهی، نتیجه یا تاثیر خیلی چیز ها و شکست های مهم را میفهمی. و این مهم است نه از این نظر که با این استفاده موفق تر باشی. از این نظر که راهی که اکثریت بدون توجه به تجربه های دیگران، مدام تکرارش کرده اند و سرخورده شده اند را نمیروی. راه جدیدی را انتخاب میکنی. اهداف جدیدی را میسازی.  سرخوردگی های جدید تجربه میکنی. اینطور چیز جدیدی به این دنیا، به کتاب ها، به فیلم ها اضافه میشود. که اضافه شدن چیز ج

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها