نتایج جستجو برای عبارت :

کتاب تفکرهشتم درسمهارت های تصمیم گیری PDF

کتاب هنر شفاف اندیشیدن یکی از کتاب هاي خوبیه که کمک می کنه تا تفکر منطقی در آدم قوت بگیره. تو این کتاب به 99 خطای شناختی که ذهن در تصميم گيري هاي مختلف ممکنه بهش دچار بشه پرداخته شده. البته که انسان نمیتونه به طور دفعی مانع خیلی از این خطاها بشه اما کمک اصلی کتاب به نظرم تو اینه که با موضوعاتی آدمو آشنا می کنه که تا حالا خیلی بهشون دقت نکرده.
ادامه مطلب
کتاب تصميم هاي جانی
تصميم هاي جانی یکی دیگر از کتاب هاي بسته اقتصاد دان کوچک است که درباره انتخاب و تصميم گيري است.
داستان این کتاب درباره پسربچه ای به اسم جانی است که باید برای کارهاي روزانه اش مانند رفتن به مهمانی یا شرکت در تولد، خرید کتاب یا توپ تصميم گيري کند و از بین آن ها یکی را انتخاب کند. او درباره کارهاي مختلفی که با آن روبه روست خوب فکر می کند و در نهايت از بین چیزهاي مختلف یکی را انتخاب می کند.
این کتاب نوشته جف فلاردو است و زهره میرج
فروشگاه کتاب شلفی (shelffee.com) از آن فروشگاه هايی است که طیف گسترده ای از کتاب را در خود جای داده است. در این فروشگاه اینترنتی کتاب دسته بندی هاي مختلفی ارائه شده است. کتاب رمان، کتاب تاریخی، کتاب نفیس، کتاب کلکسیونی، کتاب دانشگاهی، کتاب هنری، کتاب نمایشنامه، کتاب دست دوم و کتاب نو در این فروشگاه عرضه می شوند.
در این فروشگاه کتاب هاي خاص نیز عرضه می شوند. منظور از کتاب خاص همان کتاب هاي نایاب و کم یاب است. بسیاری از کتاب هايی که شاید فکرش را هم نکن
کتاب هنر شفاف اندیشیدن یکی از کتاب هاي خوبیه که کمک می کنه تا تفکر منطقی در آدم قوت بگیره. تو این کتاب به 99 خطای شناختی که ذهن در تصميم گيري هاي مختلف ممکنه بهش دچار بشه پرداخته شده. البته که انسان نمیتونه به طور دفعی مانع خیلی از این خطاها بشه اما کمک اصلی کتاب به نظرم تو اینه که با موضوعاتی آدمو آشنا می کنه که تا حالا خیلی بهشون دقت نکرده.
ادامه مطلب
کتاب هنر شفاف اندیشیدن یکی از کتاب هاي خوبیه که کمک می کنه تا تفکر منطقی در آدم قوت بگیره. تو این کتاب به 99 خطای شناختی که ذهن در تصميم گيري هاي مختلف ممکنه بهش دچار بشه پرداخته شده. البته که انسان نمیتونه به طور دفعی مانع خیلی از این خطاها بشه اما کمک اصلی کتاب به نظرم تو اینه که با موضوعاتی آدمو آشنا می کنه که تا حالا خیلی بهشون دقت نکرده.
ادامه مطلب
دانلود کتاب گنج یابی کتاب چشم طلاییدانلود کتاب گنج یابی کتاب گنج باستاندانلود کتاب گنج یابی کتاب جوغنهادانلود کتاب یابی کتاب میراث زریندانلود کتاب گنج یابی نمادها ونشانه هادانلود کتاب گنج یابی کتاب رمزیابدانلود کتاب گنج یابی کتب عربی ودستنویسمطالب متفرقهگاز طلا و راه مقابله با آنصدها عکستا حالا نرم افزار راهنمای نشانه هاي گنج یابی دیده اید؟
کتاب گنج یابی
۸. هنر شفاف اندیشیدن و هنر خوب زندگی کردن، رولف دوبلی
شماره ۸ در واقع دو کتاب از یک نویسنده است. هنر شفاف اندیشیدن و هنر خوب زندگی کردن نام دو کتابی است که توسط رولف دوبلی نوشته شده است و در واقع لیستی از مهارت‌ها و اشتباهات تصميمگيري و نکاتی در مورد بهتر فکر کردن است و شاید بتوانیم آن را یک جعبه ابزار جامع برای تصميمگيري بهتر بنامیم. این دو کتاب شامل فصل‌هاي کوتاهی هستند که با یک داستان سعی دارند به شما درس‌هاي مهمی را منتقل کنند. فصل‌
توزیع دو عنوان کتاب "مهارت هاي مسئله یابی و تصميم گيري" و "مهارت ها و قوانین کسب و کار" به عنوان منبع واحد آموزشی برای کلیه رشته ها با همکاری مرکز نشر دانشگاهی آغاز شده است.
کلیه دانشجویان و مدرسان محترم می توانند به طریق زیر به این کتاب ها دسترسی داشته باشند:
1- به صورت خرید اینترنتی کتاب از سامانه فروش مرکز نشر به آدرس www.iup.ac.ir
2- به صورت خرید حضوری از فروشگاه مرکزی نشر دانشگاهی واقع در خیابان انقلاب، چهاراره وصال شیرازی، روبروی سینما سپیده، ان
مدت زیادی است که اعلام شده کسانی که کتابهايشان را برای بررسی به من داده بودند ، آنها را از آقای رمضانی تحویل بگیرند ولی هنوز این افراد کتاب، کتاب کار ، یا دفترشان را از آقای رمضانی نگرفته اند!!
فردا سه شنبه مدرسه باز است و آقای رمضانی مدرسه تشریف دارند.
لطفا به این دوستان خبر بدهید:
آقایان :
رضایی (11- کتاب کار)  -  زنجانی نژاد (10ح کتاب)  -  رهبر (10ح کتاب، کتاب کار، دفتر)  -  میرشجاعی (کتاب کار، دفتر)
و یک کتاب بی نام  و تقریبا خالی! که نفهمیدم اصلا چر
حالا که کتاب خوان هاي بی پول تو وبم زیادن :دی  بذار دو تا سایت دیگه م معرفی کنم که اکثر کتاباشون با تخفیفی حدود پنجاه درصد می فروشن
البته به نظر میاد کتاباشون یه نمه قدیمی باشه و اینکه من خودم تا حالا خرید نکردم ازشون و نمیدونم قابل اعتمادن یا نه دیگه تصميم گيري با خودتون

http://ketabantakhfif.ir

http://takhfifkadehketab.com
دلم می خواد کسی رو پیدا کنم که 
اهل کتاب خوندنه و باهاش دوست شم
اهل کتاب خریدنه و باهاش دوست شم
اهل کتاب ورق زدنه و باهاش دوست شم
اهل کتاب نوشتنه و باهاش دوست شم
اهل شکار کردن کتاب هاي خوبه و باهاش دوست شم
با کتاب خون جماعت خیلی دوسته و باهاش دوست شم
از همون کودکی کتاب داستان هاي خوبی به دستم رسید و عاشق کتاب شدم، از نوجوانی شروع کردم به خوندن کتاب هاي سنگین و سطح بالا و حالا در جوانی یه کتابخوان حرفه ای هستم. خوشحالم که غرق دنیای کتاب ها شدم و 2 روز امسال رفتم نمایشگاه کتاب و 8 تا کتاب خریدم که دارم له له میزنم بخونمشون. 
آن روزها ، واپسین روزهاي سال 97، جرم سنگین وی کش رفتن کتاب میولوژی و ضروریات انگل شناسی از کتاب خانه بود. وی 4 کتاب ثبت شده داشت و مجاز به گرفتن کتاب جدیدی نبود . وی خیلی تشنه بود clinical biochemistry  را نیز بگیرد و ندادندش :/ وی دست به کار شد .
شما کاربران گرامی می توانید در این بخش ، جزوه و سوالات کتاب ارتقای مدیریت دانش در سازمان ها با بهره گيري از فناوری اطلاعات را با بهترین کیفیت از فروشگاه دریافت نمایید.
نسخه: پی دی اف با کیفیت بسیار بالا

دانلود فایل 
جزوه کتاب ارتقای مدیریت دانش در سازمان ها با بهره گيري از فناوری اطلاعات.جزوه کتاب ارتقای مدیریت دانش در سازمان ها با بهره گيري از فناوری اطلاعات
دارم یه کتاب می‌خونم تو فیدیبو. کتاب خوندن توی فیدیبو به مراتب راحت‌تره. دسترسی بهش آسون‌‌‌تره. راحت‌تر میشه گیرش آورد. حالا این کتاب چی هست که من می‌خونم؟ کتابِ خیلی باحال، که منو از همون اول جذب خودش کرد. اسم کتاب هست: "تاب آوری در کلاس درس: کمک به دانش‌آموزان با نیازهاي خاص". اگر هم از مولفش خواستید بدانید دکتر لیزا مداف هستن. خیلی با نویسنده کتاب آشنایی ندارم. ولی چیزی که من را به سمت کتاب کشاند، قطعا نویسنده‌ی کتاب نبود؛ بلکه عنوان کت
آنتونی رابینز را اکثر افرادی که علاقمند به پیشرفت شخصی و موفقیت هستند می شناسند. اگر هم کتابی از او نخوانده باشند حتما یک بار اسمش 
به گوششان خورده است. تونی رابینز یک سخنران انگیزشی، نویسنده و مشاور است. چندین کتاب از او به چاپ رسیده که تقریبا همگی جزء پرفروشترینها هستند.کتاب بسایر معروف وی در ایران کتاب " به سوی کامیابی" می باشد که در 5 جلد به چاپ رسیده است.
در فصل اول جلد دوم این کتاب تونی به مبحث تصميم گيري پرداخته است. تصميم گيري موضوعی است
توضیحات فایل:
پاورپوینت مهارت حل مساله و تصميم گيري
کاربران گرامی ،محتوای این فایل پاورپوینت جامع مهارت حل مساله و تصميم گيري می باشد که در ۵۶ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است.
اهداف آموزش
.۱یادگيري مراحل اساسی حل مسئله
.۲بدست آوردن راه حل برای مشکلات سخت و معماهاي زندگی
.۳حل تعارض ها
.۴یادگيري مراحل تصميم گيري
.۵انجام تصميم گيري هاي سخت
تصميم گيري در مورد موضوعات مهم زندگی
.۷شناخت عوامل موثر در تصميم گيري هاي شخصی
همه ما در زندگ
مشخصات کتاب
کتاب ملت عشق
نویسنده: الیف شافاک
مترجم: ارسلان فصیحی
انتشارات: ققنوس
تعداد صفحات: ۵۱۱

کتاب ملت عشق در ترکیه بیش از ۵۰۰ بار به چاپ رسیده و توانسته است عنوان پرفروش‌ترین کتاب تاریخ ترکیه را به دست آورد. این کتاب در ایران هم با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و تا به حال بیشتر از ۵۰ بار تجدید چاپ شده و توانسته است طرفداران زیادی پیدا کند
خلاصه داستان کتاب ملت عشق
این کتاب دو داستان را شامل می‌شود که به زیبایی در کنار هم و در یک کت
کتاب هفت پیکر سلیمانی از کتاب مفاتیح الجنان (آصف ابن برخیا)
مشخصات کتاب:
نام کتاب: هفت پیکر سلیمانی از کتاب مفاتیح الجنان
نام نویسنده: آصف ابن برخیا
تعداد صفحات: 310
فرمت کتاب: Pdf
نوع خطوط کتاب: خطی
حجم فایل: 146 مگابایت
قیمت در سایتهاي دیگر (جهت اطلاع): 10-18 هزار تومان

دانلود کتاب
کتاب یک غذاست؛ یک نوشیدنی روح است و چنانچه مقوّی باشد، روح را تقویت می کند.کتاب دریچه‏ یی است به سوی روشنایی و وسیله‏ی ارتباط و انتقال فرهنگ میان انسان‏ها و نسل‏ها. تجربه نشان داده است که کتاب و رونق چاپ کتاب موجب رونق بازار فرهنگ می‏شود و جامعه یی که فرهنگ مطالعه در آن رشد داشته، پیشرفت و ترقی نیز داشته است.
  افزایش ۵۰ درصدی بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب 
 ثبت‌نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن خرید کتاب از روز سه‌شنبه (۲۰ فروردین ماه) آغاز شده و تا پایان ۲۴ فروردین ماه به مدت ۵ روز ادامه خواهد داشت.
با تلاش‌ها و پی‍گيريهاي صورت گرفته یارانه خرید کتاب ۵۰ درصد افزایش پیدا کرده است. 
 بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب مبلغ ۱۵۰ هزار تومان است که از این مقدار سهم مشارکت دانشجویان و طلاب ۹۰ هزار تومان است و ۶۰ هزار تومان را نیز معاونت امو
نماشگاه هاي کتاب همیشه برای من یه فرصت بوده تا از کتاب هاي خوب بهره بگیرم، اما گاهی اوقات همین نمایشگاه ها با کتاب هاي بنجلی گه برای فروش می‌آورند فقط میخواهند که جیب مردم را خالی و جنس خود ر ابه فروش برسانند. لطفا دنبال کتاب هايی که موفقیت سه سوت را نشانه رفتند نباشید چون فقط باعث میشه که ذهن ما تنبل بار بیاد و اصلا دیگه چیزی بنام تلاش برایش معنایی پیدا نمیکند. 
لطفا در کتاب هم بدنبال بهترین ها باشید. 
اگه کتاب خوبی می‌شناسید که ارزش خوانده
سلام. امروز تصميم گرفتم که برای خودم یه چالش بزارم که طی این تابستون با اینکه برای خرید مانیتور دوم برای کامپیوترم کارم میکنم تصميم حداقل ۱۰ تا ۱۵ جلد کتاب بخونم و این رو به همه توصیه می کنم و بعد از خوندن هر کتاب طی فرصتی درباره ی کتاب در بلاگ پستی میزارم و در باره ی کتابی که خوندم یه چیز هايی میزارم که شاید یه نفر اون کتاب از نظرش جالب باشه و تصميم بگیره اون کتاب رو بخونه.
خب تا الان لیست کتاب هاي زیر رو تهیه کردم و قراره که اون هارو بخونم:
فقط
[یکم طولانیه، ولی به خوندنش می ارزه! :)) ]
خستگی تصميم» چیست؟ و چگونه از آن در امان باشیم؟
همان‌گونه که عضلات» ما بعد از کار کردن زیاد خسته می‌شوند، مغز» نیز بعد از تصميمگيريهاي متعدد در طول روز، چار خستگی می‌شود که به آن، خستگی تصميم (Decision fatigue) می‌گویند.
ما مدام در حال تصميمگيري هستیم و با هر تصميمی، یک‌قدم به خستگی تصميم» نزدیک می‌شویم. هر چند همه‌ی تصميم‌ها بزرگ و حیاتی نیستند ولی هر کدام‌شان، به سهم خود بخشی از انرژی مغزمان ر
بخش هايی از کتاب که دوست دارم در اینجا بنویسم شان:
"بسیاری از مردم مانند فراعنه  مصر در حال ساختن اهرام مصر هستند و اغلب تا آخر عمر درگیر ساخت آن هستند"
پی نوشت :
خواندن این کتاب دید من نسبت به دنیا را عوض کرد. خواندن این کتاب را توصیه می کنم.
سیستم هاي هوشمند، ما روزانه یک سری کارها را ه صورت روتین انجام می دهیم مانند: شناسایی چهره افراد تعیین شرایط خطرناک در هنگام رانندگی ، تصميم گيري در مورد خرید یا فروش سهام، خواندن دست نوشته ها، تشخیص بیماری ها و  حرکت هاي مطلوب در بازی هاي شطرنج همه این کارها توسط متخصصان انسانی صورت می گیرد. امکان طراحی سیستم هاي مصنوعی برای جایگزینی یا تکرار» متخصص انسانی وجود دارد. تعاریف بسیاری از سیستم هاي اطلاعاتی وجود دارد. همانند: یک سیستم اطلاعات
دانلود کتاب درسی اصول اندازه گيري الکتریکی هنرستان کتاب اصول اندازه گيري الکتریکی جهت تدریس دانش اموزان رشته الکتروتکنیک زمینه صنعت شاخه آموزش فنی و حرفه ای توسط آقای : فتح الله نظریان تالیف گردیده است. با … 
ادامه مطلب
این کتاب نقطه شروع برای هر برنامه درسی در سیستم هاي فازی در زمینه هاي علوم کامپیوتر، ریاضیات، کسب و کار / اقتصاد و مهندسی است. این مبانی شامل موارد زیر می شود: خوشه بندی فازی، شناسایی الگوی فازی، پایگاه داده فازی، پردازش تصویر فازی، محاسبات نرم، کاربرد فازی در تحقیقات عملیاتی، تصميم گيري فازی، سیستم هاي مبتنی بر قانون فازی، مدل سازی فازی، ریاضیات فازی. این تاب برای محققان طراحی نشده است، بلکه یک مبانی کامل و مورد نیاز برای مبتدی ها است که ت
یکی از لج آورترین جملاتی را که بزرگ و تیتر وار روی جلد بعضی از کتاب ها میخوانم این است:
این کتاب را نمی توانید روی زمین بگذارید
یکی نیست بگه روی زمین که هیچی ،یک دفعه می بینی که یک هفته گذشته و هنوز فصل دوم کتاب هستیم
ننویسد دیگه
کتاب ،وقتی کتاب هست که خودش خواننده را جذب کند نه اینکه با کلی تبلیغ و بیا این ور بازار جلب توجه کند
یک چیزایی مثل اون جمله که میگه گل آن است که خود ببوید نه انکه عطار بگوید
✅ قیمت کتاب هاي درسی سال تحصیلی 99- 98 
معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش آموزش و پرورش در بخشی از صحبت‌هايش به قیمت کتابهاي درسی پایه‌هاي مختلف اشاره کرد وگفت: دوره ابتدایی قیمت کتاب شانزده هزار و ۱۰۰ تومان، پایه دوم ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان بابت ۶ جلد کتاب، پایه سوم ۲۲ هزار و ۱۰۰ تومان بابت ۷جلد کتاب، پایه چهارم بابت ۷جلد کتاب ۲۲ هزارو ۶۰۰ تومان، پایه پنجم بابت ۷جلد کتاب ۲۲ هزارو ۶۰۰ تومان، پایه ششم بابت ۹جلد کتاب ۲۶ هزار و ۹۰۰ تومان و
کتاب روی ماه خدارا ببوس از مصطفی مستور 
تا الان به نصف کتاب رسیدم و با توجه به عنوان کتاب ،تفکرم اینگونه بود یه کتاب مثبت باشه ولی تا الان تو وضعیت مشکی داره حرکت میکنه و حس خوبی بهم نمیده ولی هنوز رسیدم به نصفش ببینم تا آخر چی میشه ،کتابیه که تو چند نقطه برات علامت سوال باز میکنه و هنوز جواب نداده.
اگه دوست داشتین کتاب معرفی کنید 
قبل از این که کتاب جدید شروع کنم تصميم دارم مقالهٔ مرگ مؤلف رو که نوشتهٔ رولان بارت هست و با ترجمهٔ فرزان سجودی دارم رو بخونم چون موقع نوشتن دفترمم رسیدم به اون جلسه از کلاسمون که این مقاله رو خوندیم برام یه مروری هم میشه و این که کتاب بعدی‌که قراره شروعش کنم داستان سارازین بااک رو هم داره هم تو مقاله راجع بهش نوشته هم فکر کنم تو کتاب. خلاصه که همین برم شروع کنم. 
آیت الله سبحانی می فرمود: اگر کسی بخواهد فرق بین روایات اهل بیت (ع) و روایات اهل سنت را در بحث خداشناسی ببیند و مقایسه کند به این دو کتاب توحیدی که نوشته شده است مراجعه کند: یکی کتاب توحید شیخ صدوق و دیگری کتاب توحید ابن خزیمه است. هر دو کتاب روایی بوده و استدلالی و عقلی نیستند و مولفان هر دو محدث بوده و در یک عصر می زیسته اند. در این مقایسه معلوم می شود که آن کجا و این کجا است. کتاب توحید مرحوم صدوق سراسر تنزیه است اما کتاب توحید خزیمه متاسفانه سر
کتاب بررسی وثاقت کتب آسمانی نوشته استاد حجت الاسلام و المسلمین دکتر عزیزخانی، عضو هیئت علمی دانشگاه توسط انتشارات لوح سبز چاپ شد.
در این کتاب نویسنده محترم به بررسی تطبیقی کتاب هاي آسمانی پرداخته و اعتبار آنها را مورد ارزیابی قرار داده است.
این کتاب در 120 صفحه و در قطع رقعی چاپ شده است. برای تهیه کتب بر روی عکس کتاب کلیک نمایید.
کتاب هاي آموزش تبلیغ نویسی بسیارند و شما میتوانید آنها را به راحتی در هر مکانی مطالعه کنید
اما شاید برای شما هم بهتر باشد بدانید این کتاب ها همه و همه یک چیز را نمیگویند بلکه با هم تفاوت هايی نیز دارند 
معروف ترین و بهترین کتاب آموزش تبلیغ نویسی کتاب ادبیات تبلیغ میباشد که تا کنون بیشترین افراد آن را در بین دیگر کتاب هاي موجود مطالعه کرده اند. 
توجه داشته باشید اسم این کتاب ادبیات تبلیغ میباشد. این کتابی است که هر انسان موفقی در زمینه تبلیغ ن
کتاب صوتی رؤیای امریکایینوشته: ایمبولو امبیوترجمه: سارا شجاعیقالب کتاب: رواییمدت زمان کتاب: حدود دو و نیم ساعتمنبع: نرم افزار ایران صداتاریخ شنیدن: بعد از ظهر روز پنج شنبه ۹۸/۰۲/۲۶موضوع: در مورد مهاجرت و شرایط زندگی در امریکا
دانلود کتاب حسابداری صنعتی 3 دکتر جمشید اسکندری
فرمت فایل :  pdf 
تعداد صفحات فایل : 170 صفحه 
توضیحات فایل
در این پست دانلود کتاب حسابداری صنعتی ۳ تالیف دکتر جمشید اسکندری (عضو هیت علمی دانشگاه ) با فرمت PDF شامل ۱۷۰ صفحه آماده دانلود شده است،در صورت نیاز می توانید این فایل را از فروشگاه خریداری و دانلود نمائید.
کتاب حسابداری صنعتی ۳ انتشارات فرشید، توسط جمشید اسکندری تالیف شده است.این کتاب در ۶ فصل جمع آوری شده است و قابل استفاده  برای دانشجوی
گاهی اوقات آدم که یک کتاب جدید رو شروع میکنه با خودش میگه چرا من زودتر سر این کتاب نرفتم. امروز بعد از خوندن سومین بخش از کتاب زمین انسان‌ها، بغض کردم که چی باعث شد که این کتاب رو بعد از خریدنش مدتها بزارم در قفسه کتاب و به سراغش نرم، یا اینکه چرا این کتاب رو سالها قبل تر از این ندیدم. با این حال میدونم اگه قرار بود این کتاب رو ۴ سال یا ۵ سال قبلتر از این میخوندم. جملاتش اینقدر تاثیرگذار تر نمیشد. مطمئنا نگاهی که امروز نسبت به زندگیم دارم باعث شد
یکی از علت هايی که دلم می‌خواد به خاطرش زودتر برم سر خونه زندگیم اینه که قفسه هاي کتاب خونه م دیگه جا نداره و داره ازش کتاب نشتی می‌کنه!
فکر کنم در حقیقت دلم می‌خواد برم سرِ کتاب‌خونه و زندگیم! :)

پ.ن: نه کتاب نه هیچ چیز دیگه ای به مثابه هوو نیست! ☺
همانا که یکی از باگ هاي زندگی امکان نداشتن زندگی توی کتاب هايیه که میخونی و عاشقشون میشی :دیتا حالا هزار تا کتاب خوندم و با این وجود هربار یکی ازم پرسیده 
اگر امکانش وجود داشت دوست داشتی توی کدوم کتاب زندگی کنی جوابم فقط یک چیز بوده :
کتاب چراغ ها را من خاموش میکنم از زویا پیرزاد 
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

ترجمه متون تخصصی
دانلود آهنگ
اسپریچو My secret life project اخبار amir.m.343 هوالحق گوگل کام papilfilm ایده پردازی لوله پلیکا محاسبات نرم