نتایج جستجو برای عبارت :

ياکريم فک کنم تو داري با من دشمني

از اشتباهات رایج و بی اساسی که به طب ایرانی نسبت می دهند، می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

دشمنی با لبنیات
دشمنی با چای
دشمنی با  قند و شکر
استفاده افراطی از دم‌نوش‌ها مخصوصاً زنجبیل و بابونه
استفاده از کاسنی در تمام دوران بارداری برای پیشگیری از زردی نوزاد
معجزه سیر و لیموترش
استفاده از روغن دنبه و روغن حیوانی برای همۀ افراد و در همۀ غذاها
دشمنی با مرغ
هر روز صبح ناشتا دو لیوان آب ناشتا برای پاک‌سازی
قبلاً نیز در مورد باورهای غلط پیرامون
دانلود آهنگ غریبم مردم از این دربدری فکر کنم ای یا کریم تو .
 
partblog.ir/./دانلود+آهنگ+غریبم+مردم+از+این+دربدری+فکر+کنم+ای+یا+کریم+تو+د.
 
دانلود آهنگ غریبم مردم از این دربدری فکر کنم ای یا کریم تو داری با من دشمنی ؟ . داری با من دشمنی,دانلود اهنگ فک کنم ای یاکریم تو با من داری دشمنی,دانلود آهنگ کردی من .
فک کنم ای یاکریم تو داری با من دشمنی - پارت بلاگ partblog.ir/post/فک+کنم+ای+یاکریم+تو+داری+با+من+دشمنی/
 

دانلود آهنگ غریبم مردم از این دربدری فکر کنم ای
فرازی از بیانات امام خامنه ای در دیدار مردم قم
 دشمنی نظام استکباری غرب و آمریکا با این پدیده‌ی نوظهورِ روبه‌رشد (پدیده انقلاب اسلامی) یک امر طبیعی است؛ [بعضی‌ها] تعجّب نکنند. بعضی‌ها به نظر من خودشان را به نفهمی میزنند -شاید هم جور دیگر است- [میگویند] چرا شما فلان حرف را زدید که آمریکا با شما دشمن بشود»؛ خیال میکنند دشمنی آمریکا به خاطر فلان فرمایش امام یا فلان حرف فلان مسئول است. 
ادامه مطلب
متاسفانه بین دوستان صمیمی ام هم دشمنی و حسادت به ترکها مشهوده. دوستی دارم که ترک همدان است و زنش اهل ایلام. شاید روستاهای آن. می گوید که بچه شان ترک نیست. بچه ی من کرده. می گوید: می خواهد یه دختر کرد چشم آبی واسش پیدا کنه که نژادمون خوب بمونه! از دختره پرسیدن کجایی هستی؟ گفت من چند رگه ام. ترک هستم شمالی هستم کردم هستم. ولی ما کردیم. گفت: گفت خوبه. ما با شمالی و کردا مشکلی نداریم!
اینکه آدم صبح ها به زمین و زمان ایراد بگیرد و فحش بدهد و به این و آن بابت زود بیدار شدن غر بزند یا اینکه همان اول صبح از اوضاع بد زندگی بگوید که هنر نکرده !
اگر هنر دارد ، با آواز یاکریم ها و طلوع خورشید و جنب جوش مردم کیف کند و از داغی دلپذیر چای حرف بزند . 
شدت دشمنی عمر بن خطاب با خاندان نبوت صلوات الله علیهم
عالم بزرگ شیعه، محدث جلیل القدر عماد الدین طبری رضوان الله علیه در کتاب شریف کامل بهائی آورده است که امیر المومنین علیه السلام فرمودند:
ما عادی احد قوماً اشد من معادات عمر لاهل بیت الرسول صلی الله علیه و آله.
هیچ کس با هیچ قومی به شدت عمر با اهل بیت پیامبر (صلی الله علیه و آله) دشمنی نورزید.
کامل بهائی، تألیف عماد الدین طبری، صفحه ۳۵۳
3/ رهبر انقلاب: مسئولان، دوست و دشمن را بشناسند و فریب نخورند. دشمن گاهی دندان نشان میدهد، گاهی مشت میزند و گاهی لبخند؛ اینها فرقی ندارند. در دلهای نجس و سرشار از کینه آنها نسبت به اسلام و جمهوری اسلامی دشمنی» است/ دشمنی آمریکا که آشکار است؛ اروپاییها هم امروز خدعه میکنند. مسئولان مواظب باشند فریب نخورند. به نام اینکه حالا یک کاری بکنیم، کشور را دچار مشکل نکنند؛ بدانند دست خدا بالای دستهاست.
الا که در سپه ملک عشق سرداریبرادر حسنینی و فخر داداریاگر تو شافی بهداری حسین باشیچه باصفاست به درمانگه تو بیماریبه محفلی که تمامی مه رخان جمعندبرای یوسف مصری تو دردسر داریاگر زمین خدا گهگدار میلرزدزِ ترس لحظه ای باشد که تیغ برداریهزار رستم دستان غلام دربارتزبانزد همه ای بس که تو جگر داریستون دین خدا گر نماز باشد و بسخدا به دست تو داده که تو نگه داریعلی اکبر و قاسم به رزم شاگردتتو نیز مدرک شاگردی از پدر داریلقب چو ماه بنی هاشم و چو شیر عرببن
قبل النوم یعطر الفص بالعطر المناسب له مثلا (( العقیق الکبدی )) یعطر بدهن الورد وتقول وانت على طهاره اسم الله الکریم (( یاکریم )) بعدد اسم الحجر (( 280 )) لأن ع = 70 ق = 100 ی = 10 ق = 100 وتقسم المجموع على 10 فی الحاصل 28 مرة تقول بعدها (( انه من سلیمان وانه بسم الله الرحمن الرحیم*الا تعلوا علی واتونی مسلمین )) وتختم بقولک اقسمت علیکم یاخدام هذا الحجر أن تأتونی وتُعَرِفونی بانفسکم فی أجملِ صُوَرِکُم الواحا 2 العجل 2 الساعة 2 وتنام على جانبک الایمن وتجعل الحجر
ملتهای
غربی با ایران دشمنی ندارند البته تبلیغات ایران‌هراسی و اسلام‌هراسی
میشود لکن آنجایی که حقیقت برای مردم روشن بشود ملت‌ها نه فقط با جمهوری
اسلامی دشمنی ندارند بلکه چنین حرکتی را میپسندند، آن کس که دشمن است
قدرتمندانِ ظالمند، فراعنه‌ی عالمند.
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
نقل یک روایت و چند نتیجه دردناک
اهل سقیفه در کتاب المستدرک علی الصحیحین روایتی قریب به این مضمون از قول حیان اسدی نقل میکنندج(سوم)که مولا میفرمایند
پیامبررحمت صل الله علیه وآله وسلم به من فرمودند یاعلی
بعد از من امت من در حالی به تو خیانت میکنند که تو بر اساس دین و سنت من زندگی می‌کنی و محاسنت از خون سرت رنگین میشود،وهرکس تورا دوست داشته باشد مرا دوست داشته وهر که تورادشمن دارد مرادش
و من آنم که به شوقتسر مجنون دارمو تو آنی که به لب شهد عسل گون داریمن به تکرار بگویم که تو را میخواهمتو به بازار نیاییکه هزار عاشق دلخون داریتو بگو بر چه مدار استبه گرد تو طواف دائمای که در بارگهت این همه مجنون داریگفتمش من نگرانمکه از آغوش تو یک آن نرومگفت این هزل مگوتا که به شعرت دل دلخون داری
رسول خدا (ص) فرمودند:
The messenger of Allah "Muhammad" (peace be upon him and his descendants) said:
زمین پر از ستم و دشمنی می شود وبه درستی مردی از اهل بیت من قیام خواهد کرد تا زمین را از عدل و داد پر کند چنانکه پر از دشمنی و ستم شده باشد.
The world will be full of oppression and hostility, and then definitely a man of my family (Ahl Ol Bait) will arise to fill the earth by justice as it is filled with oppression and hostility
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: ملتهای غربی با ایران دشمنی ندارند البته تبلیغات ایران‌هراسی و اسلام‌هراسی میشود لکن آنجایی که حقیقت برای مردم روشن بشود ملت‌ها نه فقط با جمهوری اسلامی دشمنی ندارند بلکه چنین حرکتی را میپسندند، آن کس که دشمن است قدرتمندانِ ظالمند، فراعنه‌ی عالمند.» ۱۳۹۷/۱۰/۱۹پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب لوح فرعون امروز» را منتشر می‌کند.
                  
دو قدم تا صبح: ویژه نامه امام مهربانی
معرفی:
دینِ نصفه نیمه می شود: هیچ،اگر، هم دوستی با دوستان خدا و هم دشمنی با دشمنان خدا باشد ، می شود دین …دو قدم تا صبحقدم اول: دوستیقدم دوم: دشمنی
 
بریده کتاب(۱):
ناگهان دیدم که آقای بزرگواری در بیابان، کنار من راه می رود. اول خیلی تعجب کردم ومقداری هم ترسیدم ولی وقتی دیدم او با کمال ملاطفت و مهربانی اسم مرا می برد و می گوید:ناراحت نباش، خدا تو را می بخشد.» و چند کلمه دیگر در این رابطه به من فرمود، قلبم آرام
امروز شنبه است. ساعت شیش صبح هم هست. هوا بدجوری خوب است. بذار توصیفش کنم.
توده ابری سیاه بالایِ سرم هست و صدای گنجشک‌ها به گوش می‌رسد. البته موسی‌‌کو‌تقی (یاکریم) هم رویِ سیم‌هایِ برق نشسته بود و همان آواز معروفش را سر می‌داد. نم‌نم‌ی باران بر رویِ موزائیک‌هایِ حیاط می‌نشیند. سرم را تا آنجا که امکان دارد به آسمان خم می‌کنم. دهانم ناخودآگاه باز می‌شود.
عجب صبحِ شنبه‌ای شده است. خورشید با نورِ نچندان محکمِ طلائی رنگش، یادآور تلاش در این
امروز شنبه است. ساعت شیش صبح هم هست. هوا بدجوری خوب است. بذار توصیفش کنم.
توده ابری سیاه بالایِ سرم هست و صدای گنجشک‌ها به گوش می‌رسد. البته موسی‌‌کو‌تقی (یاکریم) هم رویِ سیم‌هایِ برق نشسته بود و همان آواز معروفش را سر می‌داد. نم‌نم‌ی باران بر رویِ موزائیک‌هایِ حیاط می‌نشیند. سرم را تا آنجا که امکان دارد رو به آسمان بلند می‌کنم. دهانم ناخودآگاه باز می‌شود.
عجب صبحِ شنبه‌ای شده است. خورشید با نورِ نچندان محکمِ طلائی رنگش، یادآور تلاش در
تشبیهی است که در آن " مشبه " و "مشبه به"
به هم اضافه شده باشند و در این صورت ادات تشبیه و وجه شبه ، محذوف است . به این گونه تشبیه در علم بیان ، تشبیه بلیغ می گویند .
اضافه ی تشبیهی، یک ترکیب اضافی( مضاف + نقش نمای اضافه + مضاف الیه ) است که در آن بین مضاف و مضاف الیه رابطه ی شباهت و همانندی وجود دارد.
مثال :
چراغ دانش: دانش مانند چراغ روشنگر است.
دانش: مشبه
چراغ: مشبه به
مانند:ادات تشبیه
روشنگر: وجه شبه 
در این تشبیه ادات و وجه شبه حذف شده
می ماند مشبه و مش
اوّلاً تهاجم حدّاکثری دشمن، به بسیج حدّاکثری نیروها احتیاج دارد. امروز تهاجم دشمن حدّاکثری است؛ یعنی از همه‌ی امکانات و وسایلشان دارند استفاده میکنند؛ در درجه‌ی اوّل آمریکایی‌ها، در حاشیه و ذیل آنها صهیونیست‌ها یعنی حکومت صهیونیستی؛ و در کنار و پشت سر آنها هم عموماً غربی‌ها و همه‌ی اروپایی‌ها. حالا الان مثلاً فرض کنید در اروپا منع خرید نفت بعضی از کشورهای اروپا هم از طرف آمریکا برداشته شده امّا از ما نفت نمیخرند؛ خب این دشمنی است دیگ
شدت دشمنی بنی امیه با امیر المومنین علیه السلام
ذهبی از علمای بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
قال أبو عبد الرحمن المقرئ كانت بنو أمیة إذا سمعوا بمولود اسمه علی قتلوه فبلغ ذلك رباحا فغیر اسم ابنه.
ابو عبد الرحمن المقری گفت: بنی امیه اینگونه بودند که هر وقت می‌شنیدند نوزادی اسمش علی است او را می‌کشتند؛ تا اینکه خبر به رباح رسید، پس او اسم فرزندش را که علی بود تغییر داد.
سیر اعلام النبلاء، تالیف ذهبی، جلد ۵، صفحه ۱۰۲، چاپ موسسة الرسالة
احبب حبیبک هوناً ما عسی ان ی بغیضک یوماً ما و ابغض بغیضک هوناً ما عسی ان ی حبیبک یوماً ما.(5)ترجمه :دوست دار دوست خود را دوست داشتنی بنرمی و مدارا - مراد آنکه افراط در محبت او مکن و او را بر جمیع اسرار خود مطلع مگردان - شاید آنکه گردد دشمن تو روزی از روزها و دشمنی کن با دشمن خود دشمنی به رفق و ملایمت - حاصل آنکه جای صلح باقی بگذار نه آنکه انواع دشمنی را با او بکار بری و از هر گونه فحش و بدگوئی بمیان آوری - شاید که او بگردد دوست تو روزی از روزها و
یکی از اموری که در ازمنة قدیم از رواج بسیار زیادی برخوردار بوده و بسیار مورد توجه مردم قرار می‌گرفته سحر و جادو است که اکنون نیز در بین مردم ما دیده می‌شود و بسیاری از مردم اثرات آن را در زندگی خود مشاهده می‌کنند و به دنبال علاج آن هستند. به عنوان مثال گاهی شاهد دشمنی بین زن و شوهر یا ایجاد محبت بین دو شخص غریبه یا ایجاد دشمنی بین دو دوست هستیم.

ادامه مطلب
فرزندم 
در مکتب ولایت برای رشد روحت ، مثل رشد جسمی ات، دوران امیری داری. بعدش دوران اسیری و تربیتی داری. و ان شا الله بعدش دوران وزیری داری. و اگر قابل بشی دوران اب شدن یا ام شدن هم داری.
بدون که نه در جمال و نوازش دوران امیری باید توقف کنی.
نه در جلال و تشر دوران اسیری.
و نه وقتی در دوران وزارت به اختیارت خیلی احترام میذارن و تو رو صاحب رای میدونن.
همه اینها باید باشه اما اگر در اون جلوات غرق بشی متوقف میشی.
همواره سخن امام بزرگوار ما، رضوان‌الله‌تعالی‌علیه این بود که دشمنی استکبار نه با ما که در حقیقت با اسلام و قرآن است. این نکته‌ای است که باید همه‌ی مسلمانان عالم به آن توجه کنند. کسانی که امروز با جمهوری اسلامی، در میدان[های مختلف] درگیری دارند، کسانی هستند که دشمنی خود را با اسلام علنی کرده و نشان داده‌اند.
فصل اول: مبانی، خصوصیات و مواجهات انقلاب اسلامی ایران 
جمهوری اسلامی یک نفی با خود دارد، یک اثبات.نفی استثمار، نفی سلطه‌پذیری، نفی تحقیر ملت به وسیله‌ی قدرتهای ی دنیا، نفی وابستگی ی، نفی نفوذ و دخالت قدرتهای مسلط دنیا در کشور، نفی سکولاریسم اخلاقی؛ اباحیگری؛ اینها را جمهوری اسلامی قاطع نفی می‌کند.یک چیزهائی را هم اثبات می‌کند. اثبات هویت ملی، هویت ایرانی، اثبات ارزشهای اسلامی، دفاع از مظلومان جهان، تلاش برای دست پیدا کردن بر قله‌های دانش؛ نه فقط دنباله‌روی در مسئله‌ی دانش، و فت
متن آهنگ آتش رضا بهرام
من پریشان شده ی موی پریشان توام کفر اگر نیست بگویم که مسلمان تواممن گرفتار تو و موی سیاه تو شدم من سرکش به خدا رام و به راه تو شدموای من هر نفست معجزه ای تازه کنم عشق آمد که مرا با تو هم اندازه کندمن که آتش شده ام به که تو دریا داری بی سبب نیست که در ساحل من جا داریماه کامل شده ای چشم حسودانت کور آنچه خوبان همه دارند تو یک جا داریآنچه خوبان همه دارند تو یک جا داری
ادامه مطلب
متن آهنگ آتش رضا بهرام
من پریشان شده ی موی پریشان توام کفر اگر نیست بگویم که مسلمان تواممن گرفتار تو و موی سیاه تو شدم من سرکش به خدا رام و به راه تو شدموای من هر نفست معجزه ای تازه کنم عشق آمد که مرا با تو هم اندازه کندمن که آتش شده ام به که تو دریا داری بی سبب نیست که در ساحل من جا داریماه کامل شده ای چشم حسودانت کور آنچه خوبان همه دارند تو یک جا داریآنچه خوبان همه دارند تو یک جا داری
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
توی صحبت‌ها گویا بعضی‌ها منتظر هستند، یک رسانه از صبح تا شب دروغ‌های شاخ‌دار بگوید تا طرف بگوید آن رسانه، ضد دین و ضد بشریت و ضد مسیر هدایت است.
در حالی که انتظار این موضوع، کمی نفهمیدن صورت مسئله است.
اگر کسی بخواهد دشمنی کند، نمی‌آید صبح تا شب دروغ بگوید. بلکه حتی دروغش را در میان الحان و کلی آب و تاب و کلی اعتماد به نفس، پنهان می‌کند. این خیلی مهم است.
وقتی حق و باطل را کسی به هم آمیخت و فضا را غبارآلود کرد و شایعه‌ه
سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرد ه‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام
                ✨ ضحی 1-2 ✨
 افسوس که هر کس را به سوی تو فرستادم تا به تو بگویم دوستت دارم و راهی پیش پایت بگذارم او را به سخره گرفتی.
                   ✨  یس 30 ✨
 و هیچ پیامی از پیام‌هایم به تو نرسید مگر از آن روی گردانیدی.
                    ✨ انعام 4 ✨ 
 و با خشم رفتی و فکر کردی هرگز بر تو قدرتی نداشته ام                 
              ✨  انبیا 87 ✨ 
سلام
الان ساعت ۰۰:۱۸ بامداد هست!
نمیدونم چقدر به تایم ابراز وجود هر پرنده دقت کردید ( منظورم تایمی هست که سر و صدا میکنن)
مثلا من دقت کردم خروس ها صبح خیییلی خییلی زود و بعد از اون حدودای ۱۰ صبح قوقولی میکنن
یاکریم ها حدودای۶_ ۷ صبح که آفتاب میزنه تو تخم چشم آدم و حرص آدمو در میاره بق بقو میکنن
و کلاغ ها وقتی صداشون در میاد که نماز صبح قضا شده یا داره دیگه قضا میشه کم کم 
و
الان تو این موقع شب یه دسته کلاغ اطراف خونمون خیییلی قارقار میکردن
خیلی
نمی دونم چرا این جمله ها رو خیلی می شنوم!!! 
- چرا یه جوری آدمو نگاه می کنی انگار داری مسخره می کنی؟ 
- چرا یه جوری حرف می زنی انگار داری مسخره می کنی؟ 
- چرا یه جوری چت می کنی انگار داری مسخره می کنی؟ 
- چرا منو مسخره می کنی؟ 
- چرا خندیدی؟ 
- و ‌.! 
حالا بیا قسم و آیه که به جان خودم مسخره نمی کنم. مدل نگاه کردنم همین شکلیه
یکی از بازخوردهای جالبی است 

+ اینو چند شب پیش میخواستم بنویسم اما فشار امتحانات نمیزاشت
:/
گاهی وقتا میسوزیولی باورت نمیشه.
چون ی سیگار به تنهایی نمیسوزه
ی بنزین به تنهایی آتیش نمیگیره
یه آدم بدون قلب نفس نمیکشه.
چون ی غذای ساده هم بدون هیچی درست نمیشه.
اون وقتا حق داری اگه باورت نشه.حق داری اگه باورت نشه که داری تموم میشی
حق داری که نبینی خیلی وقته آتیش به جونت انداخته شده
حق داری که هیچی رو ندیده باشی
حق داری.
Reza Bahram
Atash
#RezaBahram
من پریشان شده ی
موی پریشان توام
کفر اگر نیست بگویم
که مسلمان توام
من گرفتار تو و 
موی سیاه تو شدم
من سرکش به خدا 
رام و به راه تو شدم
وای من هر نفست 
معجزه ای تازه کنم 
عشق آمد که مرا 
با تو هم اندازه کند
من که آتش شده ام به 
که تو دریا داری 
بی سبب نیست که در 
ساحل من جا داری
ماه کامل شده ای 
چشم حسودانت کور 
آنچه خوبان همه دارند
 تو یک جا داری
آنچه خوبان همه دارند
 تو یک جا داری 
لحن زیبای تو و 
چشم سیاهت ای وای
 دلربایی و دل آرا
کالای ایرانی مصرف کنیم. تصمیم بگیریم؛ مؤسّسات بزرگ، خود دولت، دیگران، همه تصمیم بگیرند که از کالای [ایرانی حمایت کنند]. ما تعصّب علیه دیگران نداریم، نمی‌خواهیم دشمنی کنیم؛ ما می‌خواهیم فرزند خودمان، جوان خودمان و کارگر خودمان را وادار کنیم به کار؛ می‌خواهیم او را سرگرم اشتغال کنیم، می‌خواهیم او را از مضرّات بیکاری نجات بدهیم. بیکاری خیلی مضرّات دارد؛ مضرّات اجتماعی دارد، مضرّات امنیّتی دارد، مضرّات اخلاقی دارد، انواع و اقسام مضرّات د
بنام اکرم الکرما

برکت نان بخاطر حسن است، شاطران از قدیم می گویند
تاجران بزرگ،صبح به صبح، زیر لب "یاکریم" می گویند
سائل از شرم در زدن بیگاه، خادم از خا درگاه
بی نیازند، من نمی گویم! آفتاب و نسیم می گویند
نه دری داری و نه دربانی، نه پس هفت پرده پنهانی
زائران حاجتی اگر دارند به خودت مستقیم می گویند
مرقد ساده ی تماشایی! با تمام وجود تنهایی
از تو با این وجود می ترسند! نرده های ضخیم می گویند
خواستی تا بخاطر زهرا نگذارند خلق پا اینجا
پس تو هم یک م
حتّی اگر دریمکچر بالای سر خودت آویزان کنی باز هم خوابش را می بینی. همان روباهی که توی قلبت برایش خانه ساخته ای، ولی او در جایی خانه می کند که هفت یا هشت تا در داشته باشد تا هر زمان که خواست از یکی برود. حتّی اگر گیاهِ عنصل به پایش بریزی باز می رود. خیال می کنی حقیقت ندارد. همانی که متزورانه دوستت دارد. 
حتّی اگر از پشت خنجرش را با ضربه فرو کند، باز می خواهی اش. 
حتّی اگر به هر آنچه که دوست داری چشمِ طمع دوخته، هنوز دوستش داری‌.
انگار دچار سندرم اس
خیلی ساده است . حتی بچه های مهد کودکی این را میفهمند .
وقتی کسی را دوست داری نسبت به اون احساس مسئولیت میکنی .
اگر نکردی مطمئن باش که داری اداش را در میاری !
مگه میشه کسی را دوست داشت و حال و روزش ؛ سلامتیش ؛ امروز و فرداش ؛ مشکلاتش ؛ وضعیتش به هر لحاظ برات مهم نباشه ؟!
وقتی کسی را واقعا دوست داری حال و وضعیتش میشه حال و وضعیت خودت .
میشه دغدغه ات .
برای کمک و مهر و محبت همیشه آماده ای .
روح وحشی
+لطفا خودمون را گول نزنیم .
سه چیز در زندگی  یکبار به انسان داده می‌شود   
والدین ، جوانی ، شانس
سه چیز را هرگز نخور
غصه ، حرام ، حق
سه چیز باعث سقوط انسان است
غرور ، دشمنی ، جهل
سه چیز را باید افزایش داد
دانش ، دارائی ، درخت
سه چیز انسان را تباه میکند
حرص ، حسد ، حماقت
سه چیز رنج آور است
بیماری ، بی پولی ، بی مرامی
خدایا شکرت که مسیر را برام روشن میکنی، خدایا شکرت که پیشاپیش من قدم بر می داری و موانع را از سر راهم بر می داری. تو که هستی نقشه راه برام مشخصه، من قوی هستم، من باهوش هستم، من تحصیلکرده هستم، من دارای روابط رویایی هستم، من دارای شغل ایده آلی هستم، من سالم و سرحال هستم، من داری زیبایی ظاهر و باطن هستم، من راستگو هستم، من درستکار هستم، من بسیار مهربان و صبور هستم.
صدق و عدل از خصوصیات دعوت الهی
دعوت اسلام را باید با صراحت، با شجاعت، با صداقت، همراه با رکن اصلی دعوت اسلام - یعنی عدالت - در دنیا منتشر کرد. فرمود: و تمّت کلمة ربّک صدقا و عدلا»؛(۱) این دو تا، خصوصیات دعوت الهی است؛ خصوصیات کلمه‌ی ربوبی است: صدق و عدل»؛ صداقت و عدالت». مسلمانها این را باید در دنیا از خودشان نشان دهند. این، دلها را متوجه خواهد کرد؛ پیام اسلام را به دلها خواهد رساند. البته دشمنی‌ها هم وجود دارد و ادامه پیدا خواهد کرد. باید در
سلام عزیز دلم
احوالت چطوره؟
خیلی وقت بود با بزرگیات حرف نزده بودم :)
می‌دونی بابا یه وقتایی احتمالا من می‌بینم که تو داری تو خلوت خودت گریه می‌کنی و خب این چیز طبیعیه! حتی خیلی خیلی بزرگتر از تو هم گریه می‌کنن و خب البته که گریه داریم تا گریه :)
یه وقتایی گریه برای دلتنگیای کوچیکه یه وقتایی برای غرای کوچیک و بزرگ و یه وقتاییم برای روضه که این آخری از همشون مهمتر و بهتر و قشنگتر و با ارزش تره!
ولی به خودم گفتم هر وقت دیدم داری گریه می‌کنی اول از
شان بیلی، رئیس بخش فیلم والت دیزنی رسما ساخت ریبوت فیلم Pirates of the Caribbean بدون حضور جانی دپ را تایید و اعلام کرد.
پس از
کاهش موفقیت‌های قسمت‌های آخر فیلم Pirates of the Caribbean (ان دریایی
کارائیب)، شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه کمپانی والت دیزنی به دنبال
ساخت یک ریبوت از این مجموعه محبوب و پر طرفدار است. طبق این شایعات جانی
دپ، بازیگر نقش جک اسپارو در هر ۵ قسمت فیلم ان دریایی کارائیب، قرار
نیست در ریبوت این مجموعه بازگردد و یک شخصیت کاملا جدید
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

ترجمه متون تخصصی
دانلود آهنگ
گروه تولیدی زبرا ضیاء سخن کوتاه باید والسلام تبلیغات در تلگرام مشاوره|تدریس|بازاریابی|گردشگری|دیجیتال|مارکتینگ|رویال ریپورتر اجق وجق !! شکیبا سروری [{hp.hack}] دکوراسیون ایرانی