محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

ویسگون.مناطق محروم

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، سخنگوی سازمان ساتبا گفت: در هفته پایانی اسفندماه سال جاری520 سامانه پنج کیلووات خورشیدی در 125 روستای مناطق محروم جنوب استان کرمان به بهره‌برداری می‌رسد و انرژی تولیدی این واحدها به شبکه برق کشور متصل خواهد شد.

متن کامل خبر: بهره‌برداری از 520 نیروگاه خورشیدی خانگی در مناطق محروم کرمان
به استناد سایت آزمون های حقوقی دینا زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان جذب عمومی منصب قضا سال ۱۳۹۸ ؛ ویژه خدمت در مناطق محروم اعلام شد . محل خدمت در مناطق محروم عبارتند از استان‌های : کرمان ، سیستان و بلوچستان ، بوشهر ، خوزستان ، کردستان و هرمزگان . برای مشاهده جزئیات خبر اعلام زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان جذب عمومی منصب قضاسال 1398 ، ویژه مناطق محروم می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :
 
www.heyvalaw.com/web/news/view/39/اعلام-زمان-و-مکان-مصاحبه-پذیرفته-
 
بخشدار چلو اندیکا گفت: پذیرش رایگان بیماران با حضور یک گروه جهادی پزشکی در این بخش آغاز شد.
سعید بلدی امروز چهارشنبه اظهار داشت:این گروه جهادی شامل دانپزشک، متخصص اطفال، داخلی، ن، چشم، قلب و فیزیوتراپی هستند.
وی افزود: گروه داندانپزشک این گروه جهادی از ۲۵شهریور تا جمعه ۲۷شهریور به بیماران در مرکز بهداشت و درمان زاووت خدمات رایگان ارایه می دهند.
بخشدار چلو ادامه داد: پزشکان متخصص این گروه جهادی نیز روز جمعه ۲۷ شهریور بیماران را در دبیر
پس از انقلاب با روی کار آمدن تکنوکرات ها و لیبرال ها ( دولت به اصطلاح سازندگی هاشمی رفسنجانی و طرز تفکر مهدی و) به بهانه صرفه جویی در هزینه ها ، نهاد انقلابی و محروم زدا (جهادسازندگی) از مناطق محروم منحل و در سایر وزارت خانه وظیفه اش در حقیقت نه ادغام بلکه گم شد.
آمریکا این فرصت را افزایش فاصله طبقاتی و جداسازی دولت از مناطق محروم نشین کشور قلمداد نمود و در این فاصله دمید. با تدبیر حضرت امام ای (مدضلله العالی) در سال  1397 بسیج سازند
مدیرکل دفتر امور گلخانه‎ها، گیاهان داروئی و قارچ خوراکی گفت: ساکنان مناطق محروم برای پرورش قارچ تسهیلات می‎گیرند.
به گزارش ایسنا، غلامرضا تقوی با اشاره به حمایت‎های مختلف وزارت جهاد کشاورزی برای احداث واحدهای پرورش قارچاظهار کرد: تامین منابع مالی، صدور مجوزهای فنی و حمایت از متقاضی تا صدور پروانه و تامین و ارتقاء دانش فنی از جمله حمایت‎های وزارت برای احداث این واحدها است.
وی با اشاره به اینکه احداث واحدهای قارچ خوراکی تحت پوشش تامین
سلام رفقا
همون طور که اطلاع دارید ما یه گروه جهادی داریم بنام گروه جهادی صابر که از شهر کرج سازماندهی میشه، ماموریت گروه ما آبرسانی به روستاهای مرزی و محروم از جمله خراسان شمالی به سمت مرز ترکمنستان که محل فعالیت کنونی ماست.
ما با احداث چاه آب و ایجاد اتاقک های مخازن و لوله کشی و انشعاب تا درب خانه ی مردمان روستایی به لطف خدا موفق شدیم تا حالا پنج روستای محروم را صاحب آب شرب بهداشتی کنیم.
ادامه مطلب
رضا »، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در آبادان، از اجرای بیش از 40 پروژه جهادی در مناطق محروم آبادان خبر داد و گفت: این پروژه ها به همت گروه جهادی انصارالمهدی (عج) این شهرستان انجام شده است.
 
مسئول گروه جهادی انصارالمهدی (عج) آبادان، تصریح کرد: به همت نیروهای جهادی پروژه های دیگری نیز در دهه مبارک فجر به مرحله اجرایی خواهد رسید.
 
وی به حضور نیروهای جوان مومن و انقلابی در گروه های جهادی به صورت داوطلبانه اشاره کرد و ادامه داد: ای
اینطور که من متوجه شدم ایران جز کشورای رتبه اول در فرار مغزهاست
متاسفانه نخبه های علمی و ورزشی کشور به بهانه های ازادی و شاد زندگی کردن و رفاه بیشتر و امکانات وتا به یه جای می رسند می زارن و میرن
صد البتع گفتن نداره از مرگ دلخراش هموطنان خشمگین و ناراحتم ولی از این موج فرار بیشتر
بخصوص پیام یکی از دکترها به همسرش قلبم را آشوب کرد
 
"ایران جنگ شده خدا روشکر دارین بر می گردین و"یه همچین محتوی داشت
کشور بدکشور مزخرف.مسئولین بی کفایت .امکان
امروز روز آخر کاروان سلامت مناطق سیل زده بود
دوباره سوار مینی بوس شدیم و رفتیم سمت روستا. نسبت به روزای قبل تعداد مریضا خیلی بیشتر بود. از سوتیایی که جلو ترم بالاییامون دادم نگم دیگه:/ اون از پنی سیلین بچه که رفتم بزنم سفت شد همش پاشید تو صورتم و از رگ پیرزنه که بعد اینکه گرفتم موقع وصل کردن ست سرم کلی خون ریخت رو تخت:[ انگاری که بار اولم باشه شبیه دست و پا چلفتیا شده بودم
هفت روز رفتیم مناطق محروم و واقعا اگه هفت روز دیگه هم بود میرفتم. عالی بود
3501 قائم مقام محترم مرکز آموزش قوه قضائیه، /50/57-0555/03755/ براساس مجوز شماره 0555بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان دانشگاهی و حوزوی در استانهای کرمان،هرمزگان و سیستان و بلوچستانکه متقاضی ثبت نام و شرکت در جذب تصدّی منصب قضاء در سال 3501 می باشند می رساند، ثبت نام منحصراًبه صورت اینترنتی از طریق سایت دادگستری استان کرمان به نشانی dadgostari-kr.ir از روز شنبه مورخ3501 پایان می پذیرد. /50/ 3501/50/50 آغاز و در روز پنجشنبه مورخ 03لذا کلیه داوطلبانی که متقاضی خدمت در منا
دکتر بشیر خالقی  بوسیله ایرنا گفت: وضعیت عرضه خدمات درمانی در مملکت بهداشت و درمان درون کشور به خصوص در حوزه استفاده از پزشک اشتراکی با چالش جلوه گر شده است. وی اظهار کرد: درحالی که درون برخی از مناطق با هبوط پزشک رک هستیم درعین حال در فدایی مناطق سرزمین کثرت پزشکان خویشتن جریان ساز شده است. پاسبان مردم خلخال و کوثر در کمیسیون شورای اسلامی بابیان اینکه توزیع عادلانه پزشک بهینه راهکار برای انتظام اصولی خدمات رسانی به بیماران درون حوزه بهدا
تا کسی نباشه که بهتر از آدم بنویسه، آدم به نوشته‌های الکی خودش راضی می‌شه. شما بلدید خوب نوشتن رو. بهترین نوشته‌هاتون رو بنویسید. ما رو از کیف کردن محروم نکنید. ما رو از یاد گرفتن از محضرتون محروم نکنید. شهر خالی‌ست ز عشاق ولی بنویسید شما. ما رو قابل بدونید.
بدون تعارف این هفته ۲۰:۳۰ مصاحبه با یک آقای دکتری بود ۳۷ ساله 
که از یک منطقه محروم سمپاد قبول شده بود و بعدش دانشگاه و الان ۸ امین سال جراح مغز د اعصاب بودنش بود و بیش از ۷۰۰۰ ۸۰۰۰ هزار عمل انجام داده بود و بیشتر از نصفش بدون گرفتن هزینه . گفت پس اندازش ۷ میلیونه و هنوز مستاجره و ۴ تا هم بچه داره !
همیشه میره مناطق محروم و رایگان ویزیت میکنه و اونایی نیاز به عمل دارن میاره تهران و رایگان عملشون میکنه . چقدر سعی میکرد چیزی نگه ! همش میگفت من از م
نمایندگی بیمه رازی در حمایت وهمکاری طرح کمپین یاوران از تمامی افرادی که قصد یاوری (حمایت) از کودکان بی سرپرست و بد سرپرست نقاط محروم کشور را دارند دعوت مینماید با ثبت نام در طرح بیمه آینده ساز بخشی از کمک ماهانه را صرف مایحتاج این کودکان و بخشی دیگر کمک را در حساب آینده ساز کودکان پس انداز کرده تا با یاری خداوند و شما عزیزان هم زندگی روزانه این گل های بهشتی تامین و هم آیندشان ساخته شود.جهت ثبت نام و شروع یاوری با شماره 44077251-021 تماس حاصل نمایید.
توسط جوانان نیکوکاری قلعه گنجی انجام شد؛توزیع ۴۰۰ ساندویچ گرم فلافل در مدارس روستاهای محروم بخش چاه دادخدا
 دو جوان نیکوکار قلعه گنجی با راه‌اندازی آشپزخانه سیار در یکی مدارس روستاهای محروم بخش چاه دادخدا قلعه گنج تعداد ۴۰۰ ساندویچ گرم بین دانش اموزان این  مدارس
ادامه مطلب
یکی از رسالت های امداد مردمی آیین مهر، تهیه لوازم تحریر کودکان مناطق محروم و بی بضاعت است. در این راستا برای 3 سال متوالی توفیق خدمت به 250 کودک این سرزمین با کمک شما مردم فهیم امکان پذیر شده است. همه ساله پیش از شروع سال تحصیلی، با کمک خیرین محترم، و شناسایی خانواده ها و کودکان محروم، از مقطع ابتدایی تا دانشگاه، و با کمک و همیاری داوطلبان گرامی، لوازم مورد نیاز (با توجه به مقطع کودکان) تهیه شده و در اختیار آنان قرار میگیرد.امید است که در سالیان
حادثه ای که دیروز در همدان رخ داد و یک طلبه ی مظلوم همدانی توسط یک فرد جانی و اوباش بصورت ناجوانمردانه به شهادت رسید واقعا جای تاسف داره.تاسف برای سلبریتی های پرمدعا و به ظاهر دلسوز مردم که به جای تشکر و قدردانی از فعالیت های خالصانه ی ون جهادی در مناطق سیل زده به اونها حمله میکنن و هر برچسبی که دلشون خواسته به این قشر مظلوم و بی ادعا زدند.
باید هم یک مشت اراذل و اوباش به خودشون جرئت بدند و اینطور وحشیانه و در روز روشن همچین جنایتی مرت
جهت ارتقای کیفیت آموزشی و تقویت بنیه علمی دانش آموزان منطقه محروم با مشارکت بنیاد مستضعفان
با سلام و احترام به استحضار می رساند جهت ارتقای کیفیت آموزشی و تقویت بنیه علمی دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم رشته های (علوم تجربی، ریاضی فیزیک، ادبیات و علوم انسانی)، به همین منظور دو مرحله آزمون پیشرفت تحصیلی با مشارکت بنیاد علوی در راستای طرح ارتقای علمی مناطق محر
ادامه مطلب
حجت الاسلام سلیمی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:لایحه حذف سهمیه‌های کنکور ایثارگران در کمیسیون آموزش مجلس رد شدعضو کمیسیون آموزش مجلس از رد لایحه دولت با موضوع حذف سهمیه‌های ایثارگری، قهرمانان ورزشی و مناطق محروم خبر داد.حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه ی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره لایحه ارسالی از سوی دولت مبنی بر حذف سهمیه‌های ایثارگری، قهرمانا
سرپرست پژوهشکده فرآوری مواد معدنی به طرح تولید پایلوت کاغذ معدنی از سنگ‌های کربنات اشاره کرد و گفت: این طرح یک طرح خود کارفرمایی است  که به صورت پایلوت تولید شده و گزارش آن را به دولت نیز فرستاده‌ایم.بسته بندی که جز پر هزینه ترین مراحل تولید هر محصولی هست حال آن محصول چاپ سررسید باشد یا تقویم رومیزی.
به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، وی با بیان اینکه در صورت کمک صندوق توسعه، راه‌اندازی صنعتی این خط آغاز می‌شود، اظهار کرد: تولید ک
آتش به اختیار گروه های جهادی در خدمت رسانی به مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر

در این اردوی جهادی یک روزه دو پزشک عمومی ، پرستار و چند مربی آموزشی در بخش های مختلف حضور داشتند که 227 نفر از نظر دندان پزشکی، 128 نفر در بخش اطفال، 200 نفر در بخش آموزش و 65 نفر در بخش چشم پزشکی مراجعه کردند همچنین 430 بسته بهداشتی بین مردم این منطقه توزیع شد.
به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، کهگیلویه و بویراحمد مناطق محروم زیادی دارد که با توجه به
حادثه ای که دیروز در همدان رخ داد و یک طلبه ی مظلوم همدانی توسط یک فرد جانی و اوباش بصورت ناجوانمردانه به شهادت رسید واقعا جای تاسف داره.تاسف برای سلبریتی های پرمدعا و به ظاهر دلسوز مردم که به جای تشکر و قدردانی از فعالیت های خالصانه ی ون جهادی در مناطق سیل زده به اونها حمله میکنن و هر برچسبی که دلشون خواسته به این قشر مظلوم و بی ادعا زدند.
باید هم یک مشت اراذل و اوباش به خودشون جرئت بدند و اینطور وحشیانه و در روز روشن همچین جنایتی مرت
یکی از رسالت های امداد مردمی آیین مهر، تهیه لوازم تحریر کودکان مناطق محروم و بی بضاعت است. در این راستا برای 3 سال متوالی توفیق خدمت به 250 کودک این سرزمین با کمک شما مردم فهیم امکان پذیر شده است. همه ساله پیش از شروع سال تحصیلی، با کمک خیرین محترم، و شناسایی خانواده ها و کودکان محروم، از مقطع ابتدایی تا دانشگاه، و با کمک و همیاری داوطلبان گرامی، لوازم مورد نیاز (با توجه به مقطع کودکان) تهیه شده و در اختیار آنان قرار میگیرد.
امید است که در سالیا
به گزارش خبرگزاری برنا، از بیست‌وپنجم آبان‌ماه سال جاری اینترنت خطوط تلفن‌ثابت و اینترنت خطوط تلفن‌همراه در سراسری کشور قطع شد.
پس از گذشت 5 روز از قطع کامل اینترنت در کشور، یک مقام مسئول در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از آغاز اتصال تدریجی اینترنت خطوط تلفن ثابت در کشور خبر داد.
دوم آبان آذر ماه نیز خبر اتصال اینترنت مشترکان تلفن ثابت پایتخت داده شد.
پیگیری ها از وزارت ارتباطات درباره آخرین وضعیت اینترنت استان‌های کشور نشان از اتصا
شمال شهر تهران مناطق زیادی از تهران را در بر می گیرد . مناطق 1 و 3 از مناطق 22 گانه تهران جزء شمال تهران محسوب می شود .
اقدسیه ، تجریش ، چیذر ، دزاشیب ، ونک ، دروس و . جزء مناطق شمال تهران به حساب می آیند .
شرکت وانت بار ایرانکس برای خدمت رسانی به اهالی محترم مناطق شمالی تهران اقدام به ایجاد واحد باربری در این مناطق کرده است تا همشهریان بتوانند وسایل و کالاهای خود را با نرخ مناسب و با کیفیت بالا جابه جا کنند .
این مجموعه حتی در روزهای تعطیل به مشتری
گفتگوی بی واسطه نماینده رهبر انقلاب با مردم ماهشهر
حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی که به همراه برخی از معاونان خود ظهر امروز در شهرک طالقانی ماهشهر حضور پیدا کرده بود با مردم این منطقه دیدار و پای درد دل آنان نشست.
  قرار است وی از مناطق مختلف این شهرک دیدار کرده و پس از گفت‌وگو با مردم این منطقه، خواسته‌ها و گفته‌های آنان را به محضر رهبر معظم انقلاب منتقل نماید.
شهرک طالقانی یکی از مناطق محروم ماهشهر به شمار می‌رود که ح
فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، باشگاه ماشین‌سازی تبریز را از 3 پنجره نقل و انتقالات محروم کرد.
به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) رای خود را در خصوص پرونده لوسیانو پریرا مندز بازیکن سابق باشگاه ماشین‌سازی تبریز به شرح زیر اعلام کرد:
تیم ماشین‌سازی تبریز از ثبت قرارداد بازیکنان جدید (داخلی و بین‌المللی) از ابتدای شروع اولین پنجره نقل و انتقالات نیم‌فصل 99-98 (زمستانی) به مدت 3 پنجره نقل و انتقالات متوالی محروم اس
رسولخدا ص. فرمود نرمی میمنت دارد و خشونت نحوست 5 امام باقر ع فر،مود خدای عزوجل ملایم است وملایمت را دوست دارد و پاداش که بملایمت  مبدهد بخشونت وسختگیری نمیدهد  رسولخدا ص فرمود نرمی روی هرچه گذاشته شد انرا زینت داد واز هرچه برداشته شدزشتش  ساحت
 7 پیغمبر ص فرمود در نرمی زیادیوبرکت است وهر که ار نرمی محروم شد از خیر محروم گشت 
محروم کیست؟
چند روزی است که به همراه گروه جهادی مان به روستایی جدید آمده ایم. در جمع بازی بچه ها، پسرک پرشور و پرشیطنت، گرم بازی است. راحت بگویم: کمپوت انرژی! اصلا بیگانه است با خستگی. خودش هم انگار می‌داند که قرار است سوژه امروز دفتر خاطرات اردوهای جهادی ام باشد!
آخر ، وقتی روی خاک‌ها نشسته ام و با شوق به بازی بچه‎ها نگاه می‌کنم، نفس‌ن می‌آید کنارم.
- اجازه! اسم روستای ما محرومه! واسه همین به ما هم میگن بچه های محروم

بغض می‌کنم.
- کی این
رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی مساجد از برنامه‌های این نهاد در بیست و هفتمین هفته کتاب خبرداد و گفت: پویش مردمی نذر کتاب»، طرح اهدای کتاب به کتابخانه‌های روستایی و مناطق محروم، نذر کتاب در گردش و . در این هفته انجام می‌شود.
ادامه مطلب
برنامه ویسگون (Wisgoon) یک شبکه اجتماعی ایرانی است و این امکان را فراهم آورده تا کاربران بتوانند تصاویر مورد علاقه خود را با استفاده از این برنامه به اشتراک بگذارند. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی برنامه ویسگون (Wisgoon) بپردازیم.
ادامه مطلب
مناطق دیدنی بلژیک | مناطق دیدنی فرانسه | مناطق دیدنی ارمنستان

مناطق دیدنی گرجستان | مناطق دیدنی ترکیه | مناطق دیدنی ایتالیا

کشورهای اروپایی دارای مناطق دیدنی زیادی هستند که با کمک تورهای ثنا سفر گشت می توانید به اروپا سفر کنید و مناطق دیدنی آنها را ببینید و همینطور می توانید به مراکز خرید بروید و خرید های خود را انجام دهید. ثنا سفر گشت همیشه و همه جا در کنار شماست.
‍ دیدار با کپرنشینان با تشریفات کاروانی!
                                                                                                     سید جلال فیاضی
سرانجام آقای خاص دولت تدبیر و امید تصمیم گرفته است بجای برنامه ریزی در طبقه دهم سازمان برنامه و بودجه، در جمع کپر نشینان مناطق محروم حضور یابد . نوبخت می گوید: همواره این پرسش برای خود بنده بوده است که چطور میتوانم در تهران و در طبقه دهم ساختمانی بنشینم و کوه را نگاه کنم و برای این مردم کپرنشین مناطق محر
با پیگیری‌های مدیرکل کمیته امداد استان کرمان ساخت مسکن برای اهالی محروم پیر خوشاب از توابع بخش جازموریان رودبار جنوب آغاز شد.به گزارش سایت خبری کمیته امداد، یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در سفر به شهرستان رودبار جنوب از آغاز ساخت مسکن برای اهالی منطقه محروم پیر خوشاب خبر داد و گفت: با پیگیرهای انجام‌شده پس از واگذاری زمین توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان
ادامه مطلب
مناطق دیدنی آنکارا | مناطق دیدنی آنتالیا | مناطق دیدنی آلانیا | مناطق دیدنی پاریس | مناطق دیدنی مارسی

مناطق دیدنی فلورانس | مناطق دیدنی بارسلونا | مناطق دیدنی مادرید | مناطق دیدنی هلسینکی

مناطق دیدنی موناکو | مناطق دیدنی فنلاند | مناطق دیدنی بلغارستان | مناطق دیدنی اسپانیا | دیدنی های بروکسل
 
از آنجایی که آنکارا پایتخت کشور ترکیه است و دومین شهر بزرگ بعد از استانبول محسوب می شود، میراث تاریخی و بناهایی با قدمت چند قرن را دارا می باشد که هر کد
#مارکا_26_بهمن
راموس در جستجوی یک جنجال
شاید به خاطر کارت زرد عمدی، یک جلسه بیشتر محروم شود
یوفا بر اساس حرفهایش بر اساس بازی و دقیقه و نتیجه بازی در زمان کارت زردش، پرونده ای را گشوده است
آنها رفتارش را غیرورزشی می دانند
لالیگا می خواهد به خاطر اشاره دست بیل، بازیکن وی را محروم کند
اگرچه آب ماده ای مغذی محسوب نمی شود، ولی یکی از ارکان حفظ حیات هر جاندار است. بخش عمده ای از سلول ها و بافت های حیوانات از آب تشکیل شده است. حیوان محروم از آب سریع تر از حیوانی که از مواد غذایی محروم شده باشد می میرد. وجود آب برای حفظ تعادل مایعات بدن، دفع مواد زاید، حفظ تعادل صحیح یون ها، کمک به هضم، جذب و سوخت و ساز موادغذایی ضروری است، همچنین بسیاری از فعل و انفعالات شیمیایی که آنزیم ها در آن دخالت می کنند در محیط مایع صورت می گیرند.
مقاله کام
روستای نیان از توابع شهرستان بجستان خراسان رضوی   در دولتهای یازدهم و دوازدهم هیچ گونه خدمت رسانی نشده باقیمانده  جاده روستای نیان یک متر هم آسفالت نشده  با توجه به اینکه مسئولین شهرستان بجستان  آمدند از نزدیک مشکلات روستا را مشاهده کردن و قول دادن اما عملی نشد . ۱- جاده روستا ۲ -مخزن آب  ۳-تفویض  لوله های اب روستای نیان  و چندین مشکل دیگر . مسئول گرامی  چرا به فکر مناطق محروم  شهرستان نیستید . بعد از چهل سال از انقلاب . اخه تا کی . الهم عجل لول
موسسه خیریه سگال
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
روش درمان بواسیر با لیزر معلمی از جنس اینده پویا احمدی ماجراهای من وکامپیوتر خلاصه سوره ها از تفسیر المیزان برای آزمون ارشد الهیات وبلاگ تفریحی سرگرمی لبخند سبز کنگاور نیوز فروش انواع لباس خواب زنانه فانتزی و کاستوم زنانه و شورت فانتزی وحشی و رمان آقـــــآیــــــ... سر بهـ هوا