نتایج جستجو برای عبارت :

نمونه قولنامه بیع نامه قرارداد های خطی چاپی شهر قم

قولنامه خام ماشین (نمونه قولنامه و قرارداد فروش ماشین) خام و قابل ویرایش
فایل زیر در قالب دو صفحه قولنامه خام ماشین A4 و یا یک صفحه A3 (نمونه قولنامه و قرارداد فروش ماشین) خام و قابل ویرایش در قالب یک فایل WORD  و قابل ویرایش و پرینت میباشد دارای تمامی مفاد و موارد قانونی و تمامی بند ها برای فروش قانونی و سالم و بدون مشکل انواع ماشین سواری و سبک و سنگین. .
دریافت فایل ,قولنامه خام ماشین,برگه خام قولنامه ماشین,برگ خام قولنامه ماشین,فرم خام قولنامه
قرارداد حرفه ای اجاره یک باب نانوایی بین مالک و شاطر با فرمت ورد (WORD) و کاملا قابل ویرایش و تغییر در متن و اسامی بروز شده سال 1398 و لحاظ شدن تمامی موارد از جمله بیمه شاطر نحوه انجام کار ، حق فسخ ، چک یا سفته ضمانت ، دستمزد ، مالیات ، خسارت محل ، اختلافات ، نظافت و بهداشت و . در قرارداد

فرمت قرارداد: WORD
تعداد صفحات: 2 عدد برگه A4 

در
اکثر موارد این قرارداد ها بسیار ساده و دستی نوشته میشود که باعث مشکلات
زیادی در موقع اختلاف و شکایت میشود این قرارد
برخی
قولنامه را مرکب از قول و نامه می دانند یعنی قول مکتوب و بر این مبنا معتقدند به
موجب قولنامه نمی توان اام متعهد را به انجام تعهدش درخواست کرد و از طرف دیگر
مبایعه نامه را با استفاده از تعبیری که واژه بيع (خرید و فروش) در زبان حقوقی
دارد قرارداد خرید و فروش می دانند.قولنامه


 

گاهی
افراد قصد خرید یا فروش مالی را دارند، ولی مقدمات آن فراهم نیست، مثلاً خریدار
پول کافی ندارد و یا فروشنده باید نسبت به مفاصا (تصفیه) حساب هاي شهرداری و دارائی
و
نکات مهم درباره تنظیم قولنامه و مبایعه نامه:
از توان مالی خریدار برای پرداخت قیمت مورد معامله اطمینان حاصل نمایید و با شروطی که در قرارداد می آورید، حق فسخ معامله را در صورت عدم پرداخت وجه در موعد مقرر توسط خریدار با خسارت برای خود قائل شوید.
مورد معامله را قبل از دریافت حداقل دو سوم معامله به خریدار تحویل ندهید و فقط در صورتی سند را به نام وی منتقل کنید که تمام مبلغ معامله را دریافت کرده‎اید.
در صورتی که فروشنده در عیوب ملک آن را با خریدار ش
 
 
 
                      توصیه هايی قبل از خرید ملک قولنامه ای  
  توصیه هايی که قبل از خرید ملک قولنامه ای نباید فراموش کنیم عبارتند از :
 
اول باید از درست بودن مورد معامله آگاهی کامل پیدا کنید بعد برای خرید قول و قرار خود را مکتوب کنید و آنرا امضا کنید .
باید ملک مورد معامله در بانک یا جای دیگری رهن نباشد و از این موضوع اطمینان حاصل کنید .
اگر وکیلی از طرف مالک ، وکالت برای امضا قولنامه داشت ، باید اطمینان پیدا کنید که وکالت نامه وی برای فروش م
توصیه هايی که قبل از خرید ملک قولنامه ای نباید فراموش کنیم عبارتند از :

اول باید از درست بودن مورد معامله آگاهی کامل پیدا کنید بعد برای خرید قول و قرار خود را مکتوب کنید و آنرا امضا کنید .
باید ملک مورد معامله در بانک یا جای دیگری رهن نباشد و از این موضوع اطمینان حاصل کنید .
اگر وکیلی از طرف مالک ، وکالت برای امضا قولنامه داشت ، باید اطمینان پیدا کنید که وکالت نامه وی برای فروش ملک دارای اعتبار باشد .
اگر می خواهید ملک مشاعی که به ارث رسیده را خر
نمونه قرارداد طراحی و خرید آسانسور
دانلود نمونه قرارداد طراحی و خرید آسانسور ، در قالب فایل pdf و در 9 صفحه. موضوع قرارداد عبارتست از طراحی و خرید . دستگاه آسانسور کامل با مشخصات فنی پیوست کاملا وارداتی ساخت شرکت همراه با نصب و راه اندازی در محل کارگاه طبق مشخصات فنی ذکر شده در قرارداد . نمونه قرارداد طراحی و خرید آسانسورکه .
در مقاله ی وکیل پایه یک حقوقی و بررسی نکاتی درباره سند قولنامه می خواهیم تا قوانین و مقرراتی که در زمینه ی عقد قراردادهاي قولنامه ای وجود دارند را بررسی نماییم . نکته ای که شاید ندانید این است که اگر قولنامه ای بین دو نفر بسته شده باشد و در این بین شروطی آورده شده باشد و یکی از طرفین به شروط ضمن عقد در قولنامه توجه نکند و به آن عمل نکند ، فرد دیگر نمی تواند از وی در دادگاه شکایت کرده و حقی مطالبه نماید .

ادامه مطلب
در هنگام خرید خودروی دست دوم نکات بسیار مهمی وجود دارد که به صورت خلاصه به ۱۲ مورد از مهم ترین آنها اشاره می کنیم:
۱ بررسی کنید که خودرو مشکل سند نداشته باشد و سند به نام فروشنده باشدوتمام اسناد مالکیت خودرو را به کمک فردی متخصص بررسی کنید.
۲ قولنامه خرید به صورت بنگاهی تنظیم شود و در غیر اینصورت، سه نفر شاهد قولنامه را امضاء نمایند.
۳ در قولنامه صراحتا مشخص کنید که عوارض و مالیات‌ها را فروشنده پرداخت خواهد نمود.
۴ پرداخت تمامی جرائم و خلافی
مبایعه نامه سند عادی است که به  واسطه آن خریدار و فروشنده در خصوص مال مورد معامله با یکدیگر توافق  می‌کنند. مواردی همچون زمان و مکان تحویل مال و متقابلا نحوه‌ پرداخت مبلغ  در آن ذکر می‌شود.
  
مبایعه نامه سند عادی است که به  واسطه آن خریدار و فروشنده در خصوص مال مورد معامله با یکدیگر توافق  می‌کنند. مواردی همچون زمان و مکان تحویل مال و متقابلا نحوه‌ پرداخت مبلغ  در آن ذکر می‌شود. باید در نظر داشت که مبایعه نامه فقط مخصوص املاک نیست.  بلکه
سوالات حقوقی : فروش مال غیر
چگونه از کسی که ملک مرا بدون اطلاع من فروخته است شکایت کنم؟
کاربر: یه خونه چند سال پیش خریدم 70درصد پول را دادم و خونه در اختیار دوستم بود
چون من بچه اون شهر نبودم دوستم که فروشنده هم بود
ملک را بدون اجازه بابت بدهی باقیمانده از ملک فروخته شرایط داخل قولنامه این بوده
که من همه پول ملک را بدهم و فروشنده ملک را تحویل دهد
که نه من پولی دادم ونه فروشنده ملک را تحویل داده حالا من بعد 6 ماه خبر شدم
که ملک را فروخته آیا ملک
اگر روش هاي عقد قرارداد هاي الکترونیکی را مطالعه کرده باشید به طور قطع خواهید دید که روش بسیاری برای عقد قرارداد وجود دارد که در مراجع قضایی کشور ایران و خیلی از کشور هاي دنیا قابل قبول می باشد. اپوجی یکی از بهترین روش ها را از بین روش هاي گوناگون انتخاب کرده و طبق آن با مشتریان خود قرارداد الکترونیکی می بندد.
در ادامه شما میتوانید روش تشریحی عقد قرارداد الکترونیکی با اپوجی را مطالعه کنید.
اپوجی متن قرارداد مطابق توافق طرفین را تنظیم میکند.
حق فسخ اختیاری است که قانون‌گذار به دو طرف قرارداد داده‌است تا در صورت وجود شرایط مشخص بتوانند به قرارداد خود خاتمه دهند. به حق فسخ در اصطلاح حقوقی خیار فسخ یا شرط فسخ هم گفته شده‌است. به عبارت دیگر در حق فسخ یکی از طرفین قرارداد با اراده و آگاهی و به استناد حق حاصل از قانون، تصمیم به انحلال قرارداد می‌گیرد.
اعمال حق فسخ یکی از راههاي انحلال قرارداد است.
شورای عالی قضایی حذف اسناد عادی (قولنامه مسکن) را از معاملات ملکی کلید زد و دو سازمان زیر مجموعه خود را مکلف کرد تا در صورت نیاز به قانون در این زمینه، به تهیه لایحه برای حذف اسناد عادی از چرخه معاملات ملکی اقدام کنند.
 
اقدامی که در صورت نهايی شدن آن و تبدیل شدن به قانون، موجب از بین رفتن زمینه بسیاری از جرایم و کاهش تا ۵۰ درصدی دعاوی قضایی می شود و بساط پرونده هاي ی در فروش زمین و مسکن و واگذاری غیرقانونی یک ملک به چند نفر برچیده می ش
پیش نمایش
قرارداد اجاره نامه سایز A3
قرارداد اجاره نامه سایز A3 شبیه ترین قرارداد اجاره نامه به قرارداد اتحادیه املاک ایران اگر میخواهید یک قرارداد با رعایت تمامی مقررات اتحادیه و قانون اساسی داشته باشید این فایل را دانلود کنید. تمامی بند ها مشابه با مفاد قرارداد اتحادیه میباشد. این اجاره نامه برای .
دریافت فایل
قرارداد صلح سهم الشرکه شرکت.(با مسئولیت محدود)
ماده1:طرفین قرارداد
این قرارداد در تاریخ فی مابین فرزند . به شماره ملی. و شماره شناسنامه  . به نشانی.که از این پس در این قرارداد مصالح گویند از یک طرف و آقای . فرزند به شماره ملی وشماره شناسنامه.به نشانی
 
                                                               تنفیذ قولنامه               

قولنامه
/ مبایعه نامه چیست و چگونه می توان آنرا تنفیذ نمود؟
قولنامه / مبایعه نامه مدرکی است
که نشان می دهد خریدار ملک را در قبال پرداخت ثمن معامله به فروشنده ، از او  خریداری و تملک نموده است.
تنفیذ قولنامه عبارت است از تبدیل
قولنامه خرید ملک به سند مالکیت ملک توسط 
مشاور املاک
چگونه
می توان قولنامه را تنفیذ نمود؟
 اولین مرحله تنظیم قولنام
یک قرارداد بازرگانی به یک قرارداد اام آور قانونی، بین طرفین اشاره دارد که در آن موظف به انجام یا خودداری از انجام کارهاي خاص هستند. قراردادهاي بازرگانی را می توان به صورت شفاهی یا به صورت رسمی نوشت. انواع مختلفی از قراردادهاي بازرگانی وجود دارند که می توانند بین بخشهاي مختلف جامعه ی تجاری مانند خرده فروشی ، شرکت ها و صنعت یافت شوند. نمونه هايی از توافقنامه هاي تجاری عبارتند از :
صدور مجوز و توافقنامه هاي حق امتیاز
تامین مالی و قراردادهاي
 
شایع ترین سندی که بین معاملات مردم معموله مبایعه نامه یا قولنامه است این اسناد بسیار مهم هستند و در صورت اختلاف سطر به سطر و کلمه به کلمه انها در مراجع قضایی می تونه نتیجه دعوا رو به نفع و یا ضرر یک طرف تغییر بده !در خیلی از موارد خصوصا اوضاع و احوالی که قیمتها تغییرات ناگهانی داره  بعد از امضای قرارداد طرفی که تصور می کنه معامله انجام شده به نفعش نیست سعی می کنه به هر وسیله ممکن از بار تعهدات خودش شانه خالی کنه و معامله رو بهم بزنه.
یکی از ش
دانلود فرم قرارداد موسس با مربی پیش دبستانیفرمت فایل :WORD و قابل ویرایشتعداد صفحات : 4 صفحهشرح مختصر فایل
فرم قرار داد مربی و مدرس با موسس پیش دبستانی
این قراردادکاربین. ……………و آقای / خانم…………فرزند……………………دارای کدملی…………………… صادره از…………………….ساکن……………………….و شماره تلفن…………………باوضعیت تاهل………….که ازاین پس مربی نامیده میشد بابش دبستانی غیردولتی  به شرح زیر منعقد می گردد.
این فرم برای سال ۹۸ بروزرسانی شده است .
نمونه قرارداد اجاره مغازه نانوایی فرمت فایل دانلودی: .docxفرمت فایل اصلی: docتعداد صفحات: 2حجم فایل: 17 کیلوبایت قیمت: 15000 تومان 
دانلود نمونه قرارداد اجاره مغازه نانوایی،در قالب word و قابل ویرایش.توضیحات:قرارداد حرفه ای اجاره یک باب نانوایی بین مالک و شاطر با فرمت ورد (word) و کاملاً قابل ویرایش و تغییر در متن و اسامی بروز شده سال 1398 و لحاظ شدن تمامی موارد از جمله بیمه شاطر نحوه انجام کار، حق فسخ، چک یا سفته ضمانت، دستمزد، مالیات، خسارت محل، اختل
دانلود فایل تحقیق کمک پایان نامه ی حسابداری پیمانکاری
خرید و دانلود تحقیق کمک پایان نامه ی کارشناسی ارشد رشته هاي حسابداری و مدیریت مالیدانلود این فایل می تواند کمک ویژه ای به شما در تکمیل یک پایان نامه ی کامل و قابل قبول باشد ما در این فایل سعی کردیم به موضوعاتمتفاوت و بسیاری از نکات شغلی و مهارتی حسابداری پیمانکاری در جامعه بپردازیم به طوری که علاوه بر کمک در نوشتن پایان نامه ای دقیق وعالی جنبه ی آموزش فردی برای یک حسابدار یا مدیر مالی خ
پزوهش حقوق حق فسخ قرارداد در مقررات قانون مدنی ایران و بررسی مقررات تجارت بین الملل در این رابطه با فرمت ورد در 97 صفحه
فهرست حقوق حق فسخ قرارداد در مقررات قانون مدنی ایران
چکیده 1مقدمه 2الف) بیان مساله 2ب) سوابق مربوط 3د) سوالات اصلی و فرعی 4ح) فرضیه ها 5د) اهداف تحقیق 5ز) جنبه نوآوری و جدید بودن تحقیق 6ل) روش کار 6
حقوق حق فسخ قرارداد در مقررات قانون مدنی ایران
مدت عرفی حق فسخ
ماده فسخ قرارداد
فسخ معامله ملک از طرف فروشنده
آثار فسخ قرارداد
شرایط فس
جزوه فنی آیین نامه pdf رایگانبرای دانلود جزوه کلیک کنیدنمونه سوالات فنی آیین نامه رانندگی تضمین قبولی بدون خواندن کتاب نمونه سوالات فنی دانلود نمونه سوالات فنی آیین نامه رانندگی تضمین قبولی آزمون آیین نامه بدون نیاز خواندن کتاب .نامه تنها دقیقه مطالعه نمره  جزوه سوالات فنی آیین نامه آزمون آیین نامه راهنمایی رانندگی ایرانیان آگوست توسط مدیر تست درایو دستهبندی نشده بسته سوالات فنی آیین نامه جزوه سوالات .آیین نامه دانلود رایگان سوالات فنی
در تملک آپارتمان‌ها دو لفظ مشاعات و مشترکات با دو معنی استفاده میشود که رابطه بین این دو معنی عموم و خصوص مطلق میباشد.در واقع کلیه مشترکات مشاع میباشند، ولی همه مشاعات مشترک نیستند.
ماده ۲ قانون تملک آپارتمان‌ها بیان می‌کند: قسمت‌هاي مشترک مذکور در این قانون عبارت از قسمت‌هايی از ساختمان است که حق استفاده از آن منحصر به یک یا چند آپارتمان یا محل پیشه مخصوص نبوده و به کلیه مالکین به نسبت قسمت اختصاصی آن‌ها تعلق می‌گیرد به طور کلی قسمت‌ه
نمونه سوالات اصلی آیین نامه رانندگی (بسته طلایی)
با خواندن  نمونه سوالات آیین نامه رانندگی (بسته طلایی) نیاز به جزوه دیگری برای شرکت در آزمون آیین نامه ( اصلی) ندارید. این مجموعه از منابع بسیار معتبر جمع آوری شده که در آزمون هاي سال ۹۸ برگزار شده است، لازم به ذکر است پاسخنامه تمامی سوالات مشخص شده است. با خواند نمونه سوالات آیین نامه رانندگی با اطمینان و آمادگی کامل در آزمون آیین نامه رانندگی شرکت نمایید و قبول شوید. هنرجوی گرامی شما با خرید
نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم با جواب
جهت دانلود روی لینک زیر کلیک کنیدhttp://xn------3yexadbv1g5a5ojkmbtg82wak.com/%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C/

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=DQSIkWdsW0yxEjajBLZtrQAAAAAAAAAAAAMAABsdsKlUNzY3SUNCNzA3MTNDRlk5UFZGV0IyN1FCQi4u

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی رایگان پایه سوم جواب کامل سوال سپتامبر سایت سوال آیین نامه همواره سعی داشته است ارائه مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه متقاضیان گواهینامه رانندگی پای
 در صورت مطابقت نداشتن ساختمان احداث شده با شرایط و اوصاف مورد طرفین که در قرارداد پیش فروش قید شده است، در قانون پیش فروش ساختمان با وجود شرایطی به پیش خریدار حق فسخ قرارداد اعطا شده که این مقررات با مقررات قانون مدنی متفاوت است . برای نمونه در قانون مدنی ، اگر مساحت ساختمان فروخته شده کمتر از مقدار مندرج در قرارداد باشد، خریدار حق فسخ قرارداد را دارد و چنانچه مساحت بیشتر از مقدار مندرج در قرارداد باشد، گاهی فروشنده حق فسخ دارد (مواد 355،384و
قرارداد پیمانکاری سندی مکتوب می باشد که به جزئیات توافقات بین پیمانکار و مشتری می پردازد. قرارداد پیمانکاری شامل خدماتی است که پیمانکار ارائه می دهد. در تنظیم قرارداد پیمانکاری مواردی از قبیل مدت زمان انجام پروژه و جریمه هاي مورد نیاز ذکر می شود. قرارداد پیمانکاری مانند سایر قراردادها اام آور و قانونی است.
دانلود بیش از ۱۳۰۰ نمونه سوال استخدامی هوش و استعدادهاي تحصیلی با پاسخ نامه تستی
اکثر آزمون هاي استخدامی کشور دارای سوالاتی در زمینه هوش و استعدادهاي تحصیلی می باشند . بسته ای که جهت دانلود آماده گردیده حاوی بیش از ۱۳۰۰ نمونه سوال هوش و استعدادهاي تحصیلی همراه با پاسخ نامه تستی می باشد که با نازلترین قیمت ( یک دهم این نمونه سوالات با قیمت دو سه برابری در سایت هاي دیگر فروخته می شود ) جهت دانلود شما کارجویان عزیز آماده گردید است . امید است
 
بیمه شده کیست؟
شخصی حقیقی است که حیات، فوت و یا احتمال تحقق خطرات موضوع بیمه نامه برای وی موجب انعقاد قرارداد بیمه نامه می گردد و سن، وضع سلامتی و شغل وی ملاک محاسبه حق بیمه می باشد.بیمه شده می تواند در هر مرحله از مدت بیمه نامه نسبت به بازخرید بیمه نامه درخواست 
 
دانلود فرم قرارداد موسس با مربی پیش دبستانیفرمت فایل :WORD و قابل ویرایشتعداد صفحات : 4 صفحهشرح مختصر فایل
فرم قرار داد مربی و مدرس با موسس پیش دبستانی
این قراردادکاربین. ……………و آقای / خانم…………فرزند……………………دارای کدملی…………………… صادره از…………………….ساکن……………………….و شماره تلفن…………………باوضعیت تاهل………….که ازاین پس مربی نامیده میشد بابش دبستانی غیردولتی  به شرح زیر منعقد می گردد.
این فرم برای سال ۹۸ بروزرسانی شده است .
در برخی از قراردادها، مدت  قرارداد از جمله ارکان تشکیل دهنده آن محسوب می‎شود، مثل قراردادهايی که  موضوع آن عرضه خدمات یا انجام کار است و یا در قرارداد اجاره، که تاریخ از  جمله شرایط صحت و درستی آن است؛ به نحوی که اگر مدت اجاره معلوم نباشد،  قرارداد باطل است.
  
قرارداد ها و معاملات از مهم ترین  مباحث مسائل حقوقی هستند که هر فردی در طول زندگی با آن ها مواجه می‎شود.  بنابراین برای پیشگیری از مواجه با هر گونه مشکل لازم است که افراد جامعه  تا ح
آشنایی با برخی اصطلاحات
مبایعه نامه
مبایعه نامه به معنی قراردادی است که بین خریدار و فروشنده بسته می شود و به موجب آن ملکی خرید و فروش شده و توافقاتی به صورت مکتوب بین طرفین معامله شکل گرفته است. بر اساس این قرارداد هر یک از طرفین بایستی به توافقات انجام شده و ذکر شده در قرارداد پایبند باشد. باید توجه داشت که در صورت عدم تعهد هر یک از طرفین قرارداد، تعهدات ذکر شده و حقوق شخص مقابل، قابل پیگیری است.
 
 
قولنامه
قولنانه نیز بسیار مشابه مبایع
آشنایی با برخی اصطلاحات
مبایعه نامه
مبایعه نامه به معنی قراردادی است که بین خریدار و فروشنده بسته می شود و به موجب آن ملکی خرید و فروش شده و توافقاتی به صورت مکتوب بین طرفین معامله شکل گرفته است. بر اساس این قرارداد هر یک از طرفین بایستی به توافقات انجام شده و ذکر شده در قرارداد پایبند باشد. باید توجه داشت که در صورت عدم تعهد هر یک از طرفین قرارداد، تعهدات ذکر شده و حقوق شخص مقابل، قابل پیگیری است.
 
 
قولنامه
قولنانه نیز بسیار مشابه مبایع
لینک دانلود این پایان نامه ها (پایان نامه با موضوع توافق حقوقی)
  دانشگاه آزاد اسلامی وا حد رشت پایان نامه جهت ا خذ درجه کارشناسی ارشد M.A)) رشته حقوق خصوصی  موضوع: تحلیل طلاق توافقی (مطالعه در فقه امامیه و نظام حقوقی ایران)   تابستان 1394 (در فایل دانلودی نام نویسنده و استاد راهنما موجود است) تکه هايی از متن پایان نامه به عنوان نمونه : (ممکن است […]دانلود پایان نامه : ابعاد ی ـ حقوقی توافق ژنو و تأثیر آن بر برنامه هسته ای ایرانمتن کامل پایان نا
در نقل و انتقال خودرو  مانند  سایر معاملات، فروشنده و خریدار باید قرارداد داشته باشند که در آن طرف هاي  قرارداد، مشخصات کامل خودرو و زمان تنظیم سند به طور کامل و دقیق مشخص  شود. در این قرارداد باید کلیه نکاتی که منافع هر دو نفر ایجاب می‌کند و  نیز هر آنچه که ممکن است عدم درج آن در آینده باعث بروز اختلاف شود ذکر  گردد.
  
فک پلاک خودرو یکی از مراحلی است که در انتقال خودرو انجام می‌شود. و قوانین و ضوابط مخصوص به خود را دارد. به گزارش مجله دلتا ی
موسسه خیریه سگال

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

ترجمه متون تخصصی
دانلود آهنگ
فروشگاه صنایع دستی پینار حکم گپ فرست, استاد چت لیس, اول چت فرست فهم اقتصاد از دریچه نهادی ڪافـہ تنهایــــ☕ هفت شهر عشق فناوری آموزشی lifenet woorank تعمیرات آیفون تصویری22794286 تعمیر ایفون تکنما سـایه‌ی سفید