نتایج جستجو برای عبارت :

منتخبین مردمی

 درخشش دانشکده علوم قرآنی مراغه
در مسابقات حفظ غیر حضوری قرآن کریم
منتخبين مسابقه حفظ غیر حضوری قرآن کریم در دانشکده­ های علوم قرآنی، توسط معاونت فرهنگی دانشگاه اعلام شد.
این مسابقه در دوبخش کتبی و شفاهی برگزار و از تعداد 454 نفر متقاضی شرکت در  مسابقه، تعداد 187 نفر در آزمون کتبی حد نصاب لازم را کسب و جهت شرکت در آزمون شفاهی به دانشکده های علوم قرآنی معرفی شدند. پس از برگزاری دو آزمون مذکور تعداد 101 نفر به عنوان منتخب این مسابقه برگزیده شدند.
1/ رهبر انقلاب در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی: ملت عزیز ما بخاطر سیل دچار گرفتاری و خسارات است که امید داریم ان شاءالله مسئولین با پشتیبانی عظیم مردمي بتوانند بار سنگین این حادثه را از مردم ایران بردارند/ تلاش مردمي در این قضیه بسیار خوب بود. این روح همبستگی و حالت بسیج شوندگی استثنائی است/ کارهای اصلی بعد از این است. ویرانی ها و تخریب خانه ها و مزارع باید جبران شود و خواهد شد.
شهردار
تیران گفت: شورا به‌عنوان مردمي‌ترین نهادی که از اراده مردم برخواسته است،
زبان گویای آنان در مقابل مسئولان و نهادهای مختلف است و به‌نوعی وکلای
مردم محسوب می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان؛ پیمان شکرزاده شهردار شهر تیران طی پیامی روز نهم اردیبهشت‌ماه روز شورا را تبرک گفت.
متن پیام شهردار تیران به شرح ذیل می‌باشد:
بسم‌الله ا
هفت سین نوروز 98 با باران رحمت خداوند، 8 سین شد و سین آخر را نه از سیل خروشان و بی رحمی که خانمان برانداز شد بلکه از سیل مهربانی مردمي از آن خود کرد که غیرتی به شکوه تمام سرزمین زیبای ایرانمان داشت.سالها بود از خشکسالی و کمبود آب در اکثر نقاط سرزمینم، مردم به بالای بلندی رفته و دست به دعا برمی داشتند ولی امسال همه چیز عکس بود و چیزی که شایان تر بود پریشانی مردمي بود که زندگیشان روی آب بود، دست رنج سالها تلاششان، دست رنج جوانیشان.
ولی هنوز هم خدا
غم مخور گر حاکمی می شود                                                 شکوه ز بی کفایتی دوران می شود
غم مخور خزانه خالی کرده است                                                  غم بخور مردمي بی خرد پرورده است
مردمان چشم بسته پای بقچه رفته اند                                          بی خیال زعلم و عالم دوران رسته اند
مردمي که بهر ان دست می زنند                                            حق شکوه و ناله زخود پر می زنند
مردمان با دست زدندحناق گیرند                     
مراسم یادواره شهیدان ابراهیم هادی، ابراهیم عشریه و محمدرضا شفیعی در روز چهارشنبه مورخه ۲۲ خردادماه ۹۸، ساعت ۱۷:۴۵ در مصلای قدس شهر مقدس قم با حضور خانواده های معظم شهدا، دانشجویان، طلاب، دانش آموزان و عموم مردم برگزار می گردد.
✔بزرگواران لطف فرمایند در فضای مجازی، کانال ها، گروه ها، رسانه ها و همه جا تبلیغات و اطلاع رسانی نمایند.
شهید داه نابودی اسرائیل
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر
با موافقت آقا نیروهای جهادی جان‌باخته در حادثه گمیشان شهید خدمت» محسوب می‌شوند.
با موافقت رهبر انقلاب، نیروهای جهادی مردمي جانباخته در حادثه واژگونی قایق در شهر گمیشان شهید خدمت» محسوب می‌شوند. جانباختگان این حادثه شامل تعدادی از امدادگران اهل سنت نیز بوده‌اند.
           
شهید خدمت

حضرت آیت‌الله ‌ای با درخواست نماینده ولی فقیه در استان گلستان برای شهید خدمت» اعلام شدن امدادرسانان جهادگر مردمي جانباخته در حادثه واژگونی قایق
فرم شماره 8
به نام خدا
صورتجلسه‌ی انتخابات شورای دانش‌آموزی
استان چهارمحال و بختیاری ناحیه 2 شهرکرد مدرسه‌ی دخترانه هاتف کیان
انتخابات شورای دانش‌آموزی در روز چهارشنبه تاریخ1/8/97 رأس ساعت  9با حضور کلیه‌ی اعضای اجرایی شروع و در ساعت10 خاتمه یافت.
اسامی منتخبين

ردیف
نام و نام خانوادگی(منتخبين)
تعداد آراء
عضو اصلی یا علی‌البدل

1
ستاره علیرضایی
48
اصلی

2
مریم ساعدی
47
اصلی

3
مهسا اسماعیل زاده
46
اصلی

4
زینب ساعدی
40
اصلی

5
ملیکا علی بابایی
38
اصل
هر کسی که دغدغه مردم را دارد، باید کاری کند که مردم به ایمان، تبعیت و اطاعت قلبی کشانده شوند، مردم ایران، مردمي مؤمن، دین باور، معتقد به مبانی و برای فداکاری در این راه آماده‌اند، بنا بر این کسانی که می‌خواهند مردم یک نقش عملی و عینی داشته باشند و حکومت الهی با جنبه مردمي توأم شود، باید جاذبه‌ها و زیبایی‌های این مسأله را از نظر عقل و منطق بشری تبیین کنند و مردم را برای حضور در صحنه به شوق آورند. مردم نیز با ایفاء نقش واقعی خود، همواره ناصر
در ادامه ی اکران های مردمي فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد ساخته نرگس آبیار ، سومین اکران مردمي فیلم در سینما آزادی تهران با حضور بازیگران فیلم برگزار شد .
در ادامه تصاویر الناز شاکردوست را در این مراسم مشاهده خواهید نمود .
ادامه مطلب
ملاقات ۹۵ نفر از مردم شهرستان زرند با رئیس کل دادگستری استان کرمان‎

- مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان کرمان گفت: رییس کل دادگستری استان کرمان در سفر به شهرستان زرند که با همراهی معاون منابع انسانی، رئیس حفاظت اطلاعات و مسئول ارزشیابی و نظارت قضات دادگستری استان کرمان صورت گرفت با ۹۵ نفر از شهروندان زرندی ملاقات کرد.
 
مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان کرمان گفت: رییس کل دادگستری استان کرمان در سفر به شهرستان زرند که با
۱. فرقی ندارد کجا هستید، با مردمي که با آنها ملاقات می‌کنید وارد گفتگو شوید

با مردمي که همراه شما در صف صندوق فروشگاه قرار دارند، آدم‌هایی که در محل کار، کنار آب‌سرد‌کن هستند یا هم‌کلاسی‌هایتان که در راهرو‌ی مدرسه می‌چرخند، صحبت کنید. یک راه خوب برای اجتماعی شدن، سپری کردن زمان بیشتری از وقت خود با مردم است.
ادامه مطلب
▪️ جمهوری اسلامی یعنی نظام مردمي، نظام مستقل، نظام مبتنی بر ارزش‌های اصیل، نظام مبتنی بر آزادی فکر و عدالت اجتماعی -  نسل‌های قبل ملت ایران تلاش کردند و خدای متعال هم این هدیه الهی را به آن‌ها داد؛ یعنی یک نظام مردمي که پایه‌های آن بر ضدیت با فساد و انحراف و کجروی و وابستگی نهاده شده است. این هدیه را باید نگه داشت. این‌طور نیست که اگر خدا به قومی نعمت داد، آن قوم خاطرجمع باشند که این نعمت برای آن‌ها خواهد ماند.!!
ادامه مطلب
سی و یک نما - ظهر امروز اکران مردمي فیلم " شبی که ماه کامل شد" با حضور نرگس آبیار کارگردان و الناز شاکردوست، هوتن شکیبا،فرشته صدر عرفایی، شبنم مقدمی، پدرام شریفی بازیگران و محمدحسین قاسمی تهیه کننده ی فیلم همراه استقبال گرم مردمي برگزار شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
برپایی ۲۰ کانون به منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمي
به سیل‌زدگان، از تامین کمک نقدی و غیر نقدی  توسط این پایگاه‌ها در مساجد روستایی بخش مرکزی کاشمر  ادامه مطلب
جمع آوری بیش از 25 میلیارد و سیصد میلیون ریال کمک مردمي در بازار بزرگ ایران
بیش از 25 میلیارد و سیصد میلیون ریال کمک‎های مردمي در گردهمایی اکران فیلم تختی برای مردم سیل زده کشورمان جمع آوری و تحویل سازمان هلال احمر شد.به گزارش روابط عمومی بازار بزرگ ایران مراسم گردهمایی ورزشکاران، هنرمندان، پیش کسوتان، قهرمانان المپیک، خیّران و نیکوکاران، تجار و کسبه بازار بزرگ ایران برای کمک به هموطنان سیل زده امروز (چهارشنبه) با حضور سیدرضا صالحی امیری
هنوز هستند کودکانی که بعلت فقرمالی از آموزش قرآن بازمانده اند.اما شما می توانید باپیوستن به پویش مردمي حمایت از قرآن آموزان بی بضاعت آنها را حمایت کنید.جهت مشارکت در این طرح می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره حساب ۳۴۰۱۵۱۵۵۶۳۱و یا شماره کارت   ۵۰۴۱۷۲۷۰۱۰۰۲۱۶۷۱  به نام موسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین میبد واریز فرماید و مراتب این کار خیر و خداپسندانه را به شماره تلفن موسسه 03536227576 اطلاع دهید.بدیهی است تشریک مساعی ارزشمند شما عزیزان روزه
دولت نشان داد که آخرین کمک برای مقابله با سیل است متاسفانه بعضی مسئولان فقط جلوی دوربین شو اجراء می کنند ؟
از سپاه و بسیج ارتش باید تشکر کرد با وجود حمایت همه جانبه با وجود کمبود بودجه بهتر از دولت ظاهر شدند.
حتی نیروهای هلال احمر بخصوص در رده های پایین و داو طلبان بسیار تلاش گر ظاهر شدند.
اما دولت نتوانست انسجام و تدارکات عملیاتی به اجراء بگذارد؟
اما یک نکته فراموش شده حرکت مردمي شهرهای تحت محاصره و خطر است.
باید نیروهای محلی با تشکیل گروه ه
دیدار جمعی از فعالان ی ، اجتماعی و فرهنگی با فرماندار تکاب در چند سال اخیر که فرمانداران متفاوتی سکان این شهر را در دست داشته اند بارها جلساتی با عناوین مختلف همچون نشست های مردمي ،اندیشمندان و نخبگان و فعالان فرهنگی و اجتماعی و یا کارگروه هایی برای توسعه و پیشرفت شهر تکاب تشکیل شده است که جای بسی امید بوده و هست که شهر تکاب این همه فعال ی،اجتماعی و فرهنگی دارد که همیشه به فکر توسعه شهر هستند اما به راستی این دیدارها و نشست ها چ
امسال هم سینا سعیدی خادم خالدی توانست با کسب آرای دانش آموزان به عنوان نفر دوم وارد شورای دانش آموزی گردد . پس از رای گیری منتخبين دانش آموزان سینا را به عنوان رئیس شورای دانش آموزی معرفی کردند . شورای دانش آموزی دبیرستان آیت اله طالقانی خالدآباد برای دو سال پیاپی رتبه ی اول استان را در کارنامه دارد . سال گذشته نیز سینا به عنوان نفر اول معرفی شد و ریاست شورای دانش آموزی را در سال گذشته بر عهده داشت . سال گذشته در کنار سینا متولی دیگری نیز حضور
مردمي که در حال خفه شدن در فقر اقتصادی هستند اما از آن بدتر خفه شدنشان در فقر فرهنگیست با این تفاوت که فقر اقتصادی را لمس می کنند و فقر فرهنگی را خیر!
اما به عقیده من فقر اقتصادی آن قدر آدم ها را قوی بار می آورد که متوجه فقر فرهنگی ای که بر سرشان آوار شده هم بشوند.
در روز یکشنبه 97/12/12 جلسه مشارکت مردمي با حضور همکاران اداره و مدیران مراکزهای غیردولتی این شهرستان برگزار گردید ،جناب آقای ریاست اداره ضمن خوشامدگویی به حاضرین در جلسه  و قدر دانی از زحمات مدیران برای مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی بیان کردند با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 97 و تامین سبدکالا برای مددجویان تحت پوشش این شهرستان نیازمند همکاری بیشتر خیرین و همکاران برای تامین مایحتاج این قشر از جامعه هدف می باشد و خاطر نشا
اکران مردمي فیلم سینمایی ژن خوک چهارشنبه شب، چهاردهم فروردین ۹۸ با حضور سعید سهیلی، هادی حجازی‌فر، سینا مهراد، صبا سهیلی و سایر عوامل این فیلم در پردیس سینمایی بازار بزرگ ایران برگزار و مورد استقبال گسترده هنر دوستان قرار گرفت."رضا کیشمیش" و "عماد گربه" شخصیت‌های اصلی ژن خوک» هستند که هادی حجازی‌فر و سینا مهراد نقش آنها را ایفا می‌کنند.همچنین نازنین بیاتی، بهرنگ علوی، صبا سهیلی، قربان نجفی، علیرضا مهران، شهین تسلیمی، مهدی دانایی مقدم
انتخابات شورای دانش آموزی همه
ساله در هفته اول آبان ماه  در تمامی مدارس ابتدایی از پایه سوم به بالا،
متوسطه اول و دوم اعم از مدارس شهری، روستایی، استثنایی دخترانه و پسرانه
دولتی و  غیر دولتی به صورت همزمان برگزار  می شود.
ترکیب منتخبين شوراهای دانش
آموزی متناسب با جمعیت دانش آموزان در مدارس بین ۵ تا ۱۱ نفر تشکیل و به
عنوان بازوی می مدرسه به صورت رسمی،  همزمان با روز نوجوان و سالروز
شهادت نوجوان بسیجی شهید فهمیده فعالیت رسمی خود را
باید اقرار کنم که صدماتی که در دوران انتخابات به روابط افراد به ویژه منتخبين هیات مدیره وارد شده همچنان درحال ایجاد تلفات در وقت و انرژی این نهاد است و متاسفانه مجالی برای ارایه و بررسی طرح های جدید برای صنف نیست! 
همچنین متاسفانه موضوع حسابرسی مجدد سنوات گذشته همچنان انجام نشده و موضوع رفت و آمده اعضای هیات مدیره به اتاق اصناف است. 
با این وجود برگزاری دوره های آموزشی به نحوی در سالن طبقه سوم صورت پذیرفته و بر اساس قراردادی که دیروز به صور
ماریای خوبم اکنون یک سال و چند قرن است که تو را ندیده ام و دستهایم دستهای تو را نبوسیده اند و لبهایم لبهایت را نوازش نکرده اند، مهربان زیبا رویم من به نسیمی که عطر موهای تو را احساس میکند حسادت میکنم و به مردمي که نفس می کشند هوایی را که به نفس های تو آغشته شده به دیده ی نفرت می نگرم.
در شب میلاد حضرت زهرا(س)،مراسم تجلیل باشکوه
مردمي از شهردار آب پخش در حسینیه حضرت علی اکبر(ع)محله بهرام آباد شهر برگزار شد.
به گزارش سفیر جنوب؛ در شب میلاد حضرت فاطمه
زهرا(س)،مراسم تجلیل مردمي از شهردار آب پخش با حضور گسترده اقشار مختلف مردم در حسینیه
حضرت علی اکبر(ع) محله بهرام آباد شهر آب پخش برگزار شد.


همه مردم آمده بودند؛زن و مرد،پیر و
جوان،نوجوانان و جوانان؛آمدند و از اولین بانوی شهردار استان در شب میلاد حضرت
فاطمه و در آستانه روز زن تج
زندگی با مسالمت در کنار یکدیگر
و احترام به قانون از برنامه‌های ویژه دولت تدبیر و امید است و پایه گذاری
این امر در مدرسه خواهد بود و شورای دانش آموزی می‌تواند در این مسیر حرکت
کند.   امسال در ۵ هزار مدرسه سطح
استان انتخابات شورای دانش آموزی در تمام مقاطع تحصیلی برگزار شد و ارزیابی
از شوراهای دانش آموزی و معرفی شوراهای برتر و تشکیل کرسی های آزاد اندیشی
و مجامع بحث و گفتگو از منتخبين شوراهای دانش آموزی بصورت قطبی در چند
منطقه و ناحیه آموزش
احسان نژاد راه یافته با ارای مردمي به فینال قسمت اول عصر جدید
-------------------------------
زهرا بیرامی هم از قسمت دوم، با رای مردمي به فینال راه یافته
-------------------------------
سید سالار میرکریمی هم از قسمت سوم عصر جدید با ارای مردمي به فینال راه یافته
--------------------------------------
گروه دختران نینجا هم با ارای مردمي به فینال مسابقه عصر جدید راه یافته اند


#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }
تخلفات بنی صدر به قدری بود که مرحوم شهاب الدین اشراقی، نمایندۀ آقای بنی صدر هم طی نامه‌ای، استعفای خود را از نمایندگی وی اعلام نمود. تعطیل شدن برخی از مطبوعات آشوب طلب توسط دادستانی، حمایت مردمي را در پی داشت و برخورد مردم ایلام با بنی صدر در ممانعت آنان از ورود وی به این شهر با شعار "مرگ بر منافق" و. موجب شد تا امام او را از فرماندهی کل قوا برکنار نماید. و مجلس در پی این حرکت بنا بر وظیفۀ قانونی، رأی به عدم کفایت ی بنی صدر داد و امام هم بن
روزگارم سخت ودنیایم پرازاندوه است
دردلم درد و غم و دغدغه ها انبوه است
سالهاست امرادی حال و روزم خوب نیست
هیچ چیز زندگی برای من مطلوب نیست
همچو من آزرده از دنیای خود بسیار است
مردمي که زندگی برایشان غمبار است
بی گمان بودن در اینجا خود دلیل حال ماست
هرکه اینجاست بی گمان از آنچه بیند نست
البته در هر جهنم عده ای هم راضیند
آن جماعت که در آن در حال یکه تازیند
عده ای کین نابسامانی از آنان حاکم است
این سیاهی ارمغان حاکمانی ظالم است
اکثریت مرد
هرگاه زله کشوری رانابودمینمودوباخاک یکسان میکردماننداین بود که کل اقتصادوت آن کشور وابسته به خارج شود.ازداروگرفته تا بهداشت توالتهای یک کشورزله زده نیازبه پول و هزینه داشت.
پول نقش کلیدی دراقتصادداشت.نحس ترین نقطه پس ازکشورژاپن گویی سرپل ذهاب در ایران بود.کشوری که باتحریم وتهدیددونالدترامپ.گردوغباروزله متعدد پس لرزه های آن مواجه بود.برخی میگفتنددارندموشک آزمایش میکنندوسلاح دفاعی بدلیل تحریم آزمایش میکنند.هرچه بودقطعاهیچ
بیش از 25 میلیارد و سیصد میلیون ریال کمک‎های مردمي در
گردهمایی اکران فیلم تختی برای مردم سیل زده کشورمان جمع آوری و تحویل
سازمان هلال احمر شد.
به گزارش روابط عمومی بازار بزرگ ایران
مراسم گردهمایی ورزشکاران، هنرمندان، پیش کسوتان، قهرمانان المپیک،
خیّران و نیکوکاران، تجار و کسبه بازار بزرگ ایران برای کمک به هموطنان سیل
زده امروز (چهارشنبه) با حضور سیدرضا صالحی امیری
رئیس کمیته ملی المپیک، عبدالحمید معاون وزیر ورزش، علیرضا حیدری
به گزارش خبرگزاری حوزه»،
جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی در اطلاعیه ای با اعلام راه های کمک نقدی و
غیرنقدی مردم نوع دوست کشورمان به سیل زدگان، اعلام کرد که تا صبح روز
هفتم فروردین، بیش از ۸۴ میلیارد ریال کمک های مردمي دریافت شده است.
در اطلاعیه جمعیت هلال احمر آمده است:
1- هموطنان نوع دوست کشورمان در صورت تمایل از مسیر های زیر همچنان می توانند به سیل زدگان کمک نمایند:
شماره حساب ۹۹۹۹۹ به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها
کد دستوری # ۱۱۲۷۸۰* به هم
سُرنای گِلی زرند روی آنتن شبکه یک تلویزیون 
سُرنای گِلی زرند که یک هنر موسیقیایی اصیل زرندی است در جشنواره ثبت ملی سُرمه به روی آنتن شبکه یک خواهد رفت.
ندای زرند _ محمداسلامی رئیس میراث فرهنگی زرند با اشاره به اهمیت فرهنگ عامه و بومی هر منطقه در جذب گردشگری و رونق صنعت گردشگری گفت: ضمن آئینی در روستای شاه آباد سبلوئیه زرند بخشی از قابلیتهای دیده نشده شهرستان در قالب جشنواره و مراسم رونمایی از دومین تقویم جشنواره های زرند رسانه ای خواهد شد .
یکی از رسالت های امداد مردمي آیین مهر، تهیه لوازم تحریر کودکان مناطق محروم و بی بضاعت است. در این راستا برای 3 سال متوالی توفیق خدمت به 250 کودک این سرزمین با کمک شما مردم فهیم امکان پذیر شده است. همه ساله پیش از شروع سال تحصیلی، با کمک خیرین محترم، و شناسایی خانواده ها و کودکان محروم، از مقطع ابتدایی تا دانشگاه، و با کمک و همیاری داوطلبان گرامی، لوازم مورد نیاز (با توجه به مقطع کودکان) تهیه شده و در اختیار آنان قرار میگیرد.امید است که در سالیان
در این ایّام ملّت عزیز ما به خاطر حوادث سیل دچار گرفتاری است و در
بخشی از موارد، مردم مصیبت‌زده‌اند؛ تلفات جانی یا خسارات، که امیدواریم
ان‌شاءالله به توفیق الهی، به کمک پروردگار، مسئولین محترم با پشتیبانی‌های
عظیم مردمي که بحمدالله تا امروز وجود داشته است، بتوانند بار سنگین این
حادثه را از دوش مردم ایران بردارند.
بحمدالله تلاش مردمي در این قضیّه تلاش خیلی خوبی بود. این، بار اوّل هم
نیست؛ در همه‌ی حوادث طبیعی و بلایای طبیعی، ملّت ایر
علیرغم مشکلات زیاد سیل زدگان و نیاز به همدلی و همراهی با آنان، تنها کاری که فرقه رجوی برایشان می کند، نمک روی زخمشان زدن است. از شایعه سازی های خجالت آور پیرامون بیخیالی مسئولین و غارت کمک های مردمي گرفته تا سرکوبگر نشان دادن حضور رزمندگان حشدالشعبی، حزب الله و فاطمیون در مناطق سیل زده.
کمک های سپاه پاسداران و البته ارتش و سایر ارگان های نظامی و دولتی به سیل زدگان و حضورشان از ساعات اولیه ی آب گرفتگی مناطق آسیب دیده از سیل، غیرقابل انکار است
کلام بشر از گفتگو درباره شخصیت حضرت علی علیه السلام قاصر است، کسی که پیامبراکرم صلی الله علیه و آله به وصف او فرمود: "اگر دریاها مرکب و درختان قلم شوند، انسانها نگارشگر وجن ها شمارشگر باشند، هرگز نتوانند فضائل تو را بشمارند یا علی."مناقب خوارزمی ص235
در پرتو عنایات خداوند متعال و در ظل توجهات  حضرت بقیه اللّه الاعظم حجه بن الحسن العسکری عجل الله تعالی فرجه الشریف پروژه برگزاری کنگره مردمي چهاردهمین قرن شهادت امام علی (ع) با هدف آشنایی بهتر با
مجلس دانش آموزی با مدیریت
سازمان دانش آموز ی است که منتخبين شورا در یک پروسه زمانی دوساله انتخاب
شده و به عنوان مشاورین مدیرکل  آموزش و پرورش استان منصوب و نقش می
دارند. علوه بر این دانش آموزان مجلس در جلساتی منظم در قالب مجلس دانش
آموزی برگزار می کنند و طرح و لوایح پیشنهادی خود را به مسئولین آموزش و
پرورش ارئه می دهند. در واقع مجلس دانش آموزی یک نهاد صنفی و می و پل
میان قشر دانش آموز و مدیران تصمیم گیرنده در دستگاه آموزش و پرورش ک
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

ترجمه متون تخصصی
دانلود آهنگ
ناخدا هیچکس زندگی زیبا و رویایی دانلود کتاب آموزش تربیت سگ به زبان فارسی اموزش های کامپیوتر مشاوره تلفنی تحصیلی نهمین اندیشمند(وبلاگ رسمی سایت ریاضی هشتم) دانلود فایل های علمی تکنولوژیست های جراحی دانلود فایل های کمیاب