محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

دریافت شماره حساب پرداخت 4

شماره حساب مدرسه جهت واریز شهریه
 
لطفا مبلغ شهریه خود را از این پس به شماره حساب 0225467098009 و یا به شماره شبا IR10017000000225467098009 نزد بانک ملی بنام رحیم خلیلی و جواد افسری واریز و یا حضوری با دستگاه کارتخوان مدرسه پرداخت کرده و حتما فیش را تحویل داده و رسید خود را دريافت کنید. 
 
لازم بذکر است که پرداخت شهریه فقط بصورت واریزی به حساب از طریق دستگاه کارتخوان و یا واریز به شماره حساب قابل قبول است ضمناً از پرداخت آن بصورت نقدی خوداری کنید . 
 
با تشکر
مد
شماره حساب مدرسه جهت واریز شهریه
لطفا مبلغ شهریه خود را از این پس به شماره حساب 0225367068006 نزد بانک ملی بنام رحیم خلیلی و جواد افسری واریز و یا حضوری با دستگاه کارتخوان مدرسه پرداخت کرده و حتما فیش را تحویل داده و رسید خود را دريافت کنید. 
لازم بذکر است که پرداخت شهریه فقط بصورت واریزی به حساب از طریق دستگاه کارتخوان و یا واریز به شماره حساب قابل قبول است ضمناً از پرداخت آن بصورت نقدی خوداری کنید . 
با تشکر
مدیریت دبیرستان نخبگان برتر
عملیات دريافت و پرداخت در نرم افزار صندوق فروشگاهی سیان
ثبت، کنترل و مدیریت عملیات دريافت و پرداخت و اطلاعات مالی بصورت یکپارچه و بهنگام، همواره از اهداف مهم و اساسی فروشگاه‌ها و شرکت‌های بازرگانی بوده است.
به عبارتی دیگر، مدیریت دقیق و حساب شدۀ اطلاعات مالی نظیر حساب‌های بانکی، صندوق، تنخواه و چک‌های دريافتی و پرداختی، یکی از دغدغه‌های مهم صاحبان مشاغل است.
چرا که، می‌توانند با مدیریت بهنگام حساب‌های مالی خود، موفقیّت بیشتری در مس
شاید شما بخواهید بدانید که یک شماره حساب مربوط به کدام بانک می باشد و یا مثلا زمانی که می خواهید پول نقد را به شماره حساب کسی واریز کنید اما فقط شماره کارت او را دارید و نیاز دارید تا بدانید که این شماره کارت مربوط که کدام بانک می باشد تا به همان بانک مراجعه کنید و پول را واریز کنید. در اینجا لیست پیش شماره کارتهای بانکها (6 رقم اول) را به همراه بانک مربوطه را مشاهده بفرمایید:
ادامه مطلب
 
 
برای دانلود این فیلم به سایت به لینک زیر مراجعه و به مبلغ 1000تومان به شماره حساب زیر بفرستید و بعدازریختن به حساب پیامک و بعداز۱۰ دقیقه برای شما رمزعبورارسال خواهد شد
اگه اطمینان ندارید فقط یک بار فقط یک بارامتحان کنید
شماره حساب
6273811149263102
قبل از پر کردن اطلاعات فرم فروش ارز روبل پی یر Payeer  ، به نکات مهم در زیر حتما" توجه نمایید : 
1 - در هنگام فروش ارز روبل پی یر در سایت Kasbruble دقت نمایید که به شماره حساب های معتبر سایت Kasbruble ارز روبل پاییر ارسال نمایید - در صورتمغایرت در ارسال ارز روبل پی یر به کیف پول های دیگر ، سایت Kasbruble هیچ گونه مسئولیتی ندارد . 
2 - زمان تسویه ریالی سایت KasbRuble بصورت جدول در زیر می باشد : 
3 - زمان تسویه ریالی پایا هر روز و بجز روزهای تعطیل در ساعات 16:30 الی 18:30 بعد
سلام!
امروز یه پیام برام اومد با این مضمون که یه حساب برای من تو بانک سپه افتتاح شده و من باید برم و کارت عابر رو بگیرم از بانک این در حالیه که من قبلا خودم یه حساب باز کرده بودم و شماره حساب رو تو فرم ها نوشته بودمنمیدونم چرا اینطوری شده و قضیه چیه؟
چرا پول بعضی بازیکنان استقلال پرداخت نشد؟
قرار بود مطالبات بازیکنانی مثل علی دشتی، فرشید اسماعیلی، ووریا غفوری، علی کریمی و . امروز به حساب آنها واریز شود و حتی مدیریت این باشگاه تمامی امور پرداخت مطالبات بازیکنان را انجام داد اما یک مشکل مانع از واریز پول به حساب بازیکنان شد.

به گزارش افکارنیوز، قرار بود مطالبات بازیکنانی مثل علی دشتی، فرشید اسماعیلی، ووریا غفوری، علی کریمی و . امروز به حساب آنها واریز شود و حتی مدیریت استقلال تمامی ا
تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1
تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1
ادامه مطلب
سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد: تاکنون مبلغ ۳۹۵۶ میلیارد تومان به حساب بیش از ۴۱ میلیون نفر از مشمولان طرح سهام عدالت که شماره شبای بانکی خود را اعلام کرده بودند، واریز شده است.
گسترش نیوز، در راستای اجرای مصوبات شورای‌عالی اجرای ت‌های کلی اصل (۴۴) قانون اساسی سازمان خصوصی‌سازی پس از راه‌اندازی سامانه الکترونیکی سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir اقدام به دريافت شماره شبای بانکی مشمولان از طریق سامانه مذکور کرد که بر این اساس فرآیند توزیع
ابتدا یک ماشین حساب آماده کنید تا با هم پیش رویم.ماشین حساب موبایل هم می شود.
۱.هفت رقم شماره ی تلفن خود را در نظربگیرید.منظور از هفت رقم ارقام بعد از کد مثلا 0912 یا 0935 یا. میباشد
۲.حالا سه رقم اول آن را وارد ماشین حساب کنید.یعنی اگر تلفن شما ۱۲۳۴۵۶۷ باشد ۱۲۳ را در ماشین حساب وارد کنید.


ادامه مطلب
فقط معرف افتتاح حساب در ، همه شعبه ها، دولتی ها و خصوصی ها ، در اسرع وقت و سریع ، در کلیه نقاط ، انجام کار فقط برای شخص متقاضی افتتاح حساب جاری صورت میگیرد ، بدون واسطه و دلال ، ، ،، لطفا به هیچ عنوان پیام ندهید و فقط با این شماره تماس بگیرید، وات ساپ:09120259536
فقط معرف افتتاح حساب در ، همه شعبه ها، دولتی ها و خصوصی ها ، در اسرع وقت و سریع ، در کلیه نقاط ، انجام کار فقط برای شخص متقاضی افتتاح حساب جاری صورت میگیرد ، بدون واسطه و دلال ، ، ،، لطفا به هیچ عنوان پیام ندهید و فقط با این شماره تماس بگیرید، وات ساپ:http://moshaverinnovintejarat.ir         09120259536
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا:
با توجه به پرداخت سهمیه سوخت و طرح حمایت معیشتی از خانواده‌ها، سودجویان به این سمت متمرکز شده و اقدام به فرستادن پیامک‌هایی جهت ثبت‌نام در این دو طرح کرده‌اند؛ در صورتی که دولت اعلام کرده است شماره حساب افراد را دارد و نیاز به ثبت‌نام نیست.
سودجویان در پیامکی که به افراد می‌فرستند طی لینکی از آنها درخواست می‌کنند وارد صفحه مربوطه شده و به منظور ثبت‌نام مقداری وجه را پرداخت کنند؛ اگرچه این مبلغ ناچیز و به م
نمای سایت بدین صورت میباشد
کاربران 
1-موجودی حساب
2-برداشت
3-تماس با ما
4-تنظیمات کاربر
5-خروج
در صفحه موجودی اطلاعات دستگاه زمان خرید شماره دستگاه قدرت دستگاه نمایش داده میشود
2در صفحه برداشت تمامی برداشتهای ریالی و بیت کویین شمانمایش داده میشود
4در تنظیمات کاربر شامل شماره حساب ریالی وبیت کویین میباشد
تنظیمات تغییر رمز حساب
  بانک مرکزی هیچ گونه درگاه پرداخت بانکی ندارد/ مردم اطلاعات حساب شان را افشا نکنند.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، برخی از هموطنان اخیرا پیامکی دريافت کرده اند با این مضمون که مهلت سرویس پیامک بانکی حساب شما به اتمام رسیده و هم اکنون بدون حضور در شعب بانک، سرویس اطلاع رسانی پیامکی حساب خود را با مراجعه به درگاه پرداخت بانک مرکزی با پرداخت ۵ هزار تومان به مدت دوسال تمدید کنید»،
ادامه مطلب
چنانچه در هنگام برگشت زدن چک، متوجه شدید که بخشی از وجه چک در حساب موجود است، ممکن است بانک صرفا اقدام به برگشت زدن چک نماید.
درچنین شرایطی به خاطر داشته باشید که مطابق ماده۵5 قانون صدور چک، حق دارید از بانک بخواهید، موجودی حساب را به شما پرداخت و برای مابقی مبلغ که پرداخت نشده، گواهی عدم پرداخت صادر نماید.
در این حالت، بانک، چک را از شما گرفته و گواهی عدم پرداخت بخشی از وجه چک، جانشین اصل چک خواهد بود.
صدور فاکتور خرید یا فروش و نحوۀ تسویه حساب در سیستم فروشگاهی سیان
 با توجه به اهمیت ثبت بهنگام و دقیق عملیات دريافت و پرداخت و رویدادهای مالی، در سیستم فروشگاهی سیان، سیستم خرید و فروش مستقیماً با سیستم دريافت و پرداخت در ارتباط بوده و پس از ثبت فاکتور، قبض مربوط به آن بطور اتوماتیک نیز صادر و به سیستم دريافت و پرداخت ارسال می‌گردد.
بدین معنی که، در نرم افزار سیستم فروشگاهی سیان، متناسب با صدور فاکتور خرید یا فروش، بلافاصله پنجرۀ قبض دریا
اینجانب   به شماره شناسنامه………………………صادره از……………………به نشانی …………………شرکت ثبت در………………خرید تعداد ………………….سهم با نام جدید » شرکت ……………………… (سهامی عام ) را از محل تقدم مرحله اول مذکور در این گواهی نامه حق خرید سهم جمعاً به مبلغ ……………… ریال تعهد نمودم و بدین منظور مبلغ …………………. ریال از کل بهای سهام فوق را به حساب شماره …………………. شرکت ……………… (سهامی عام) نزد بانک…………………شعبه ………………طی فیش با
دانلود جدیدترین ورژن اندروید نرم افزار همراه بانک ملت 1.1.9
شرح برنامه :بانک ملت در راستای خدمت رسانی به مشتریان خود و به منظور آسانتر کردن خدمات بانکداری الکترونیک اپلیکیشن همراه بانک ملت را از طریق سامانه اینترنت بانک ملت برای گوشی های جاوا، آندروید، ویندوز فون و آی او اس منتشر نموده است. شما با نصب برنامه همراه بانک می توانید با استفاده از اتصال اینترنت و یا بستر پیامکی از خدمات بانکداری الکترونیک بانک ملت بهره ببرید.چه خدماتی توسط نرم اف
 
- شماره حساب حقوق بازنشستگیتونه؟
- ببخشید؟
- لطفاً، شماره حساب حقوق بازنشستگیتون
-- یه حواله پول
- چیزی به این اسم وجود نداره
-- ولی الان گرفتمش
- فعلا که هیچی نیست
 خودتون ببینید
-- پس کی برگردم؟
- وقتی که براتون رسید جدید بفرستند
- خانم؟
 رسیدتون
-- کارتون اصلا نظم نداره!
 
شماره مجازی واتساپ …شماره مجازی چیست
شماره مجازی شماره های غیر واقعی و غیر حقیقی هستند که شما به کمک آن بدون استفاده از یک تلفن واقعی یا بدون استفاده از سیم کارت یک اپراتور می توانید از آن برای ساخت اکانت و حساب کاربری در برنامه های مختلف استفاده کنید. در حقیقت این شماره ها توسط برخی از شرکت ها در اختیار کاربران قرار می‌گیرند و بدون داشتن سیم کارت می توانند از آن استفاده کنند. معمولاً شماره های مجازی مربوط به دو کشور کانادا و آمریکا هستند
♦️هشدار
هشدار بانکی پلیس فتای ایران
هرگز عکس کارت بانکی تان را برای کسی نفرستید!
اگر می خواهید به کسی شماره کارت یا شماره حساب بانکی بدهید، هرگز عکس کارت بانکی تان را نفرستید.!
از طریق شماره CVV و تاریخ انقضای کارت و شماره کارت فقط در شش ثانیه تنها با استفاده از لپ تاپ و اتصال به اینترنت؛ کارت بانکی شما را هک می کنند و در اصطلاح عمل "فیشینگ" یا تخلیه حساب شما انجام می گیرد . 
سهام عدالت 3 اسفند تا اواخر اسفند به حساب هر نفر واریز می گردد ضمنا کسانی که شماره شبا حساب بانکی خود را ثبت نکرده اند با مراجعه یا به صورت غیر حضوری اقدام به ثبت نمایند.
مدارک لازم جهت ثبت شماره شبا 1- شماره شبا حساب بانکی 2- شماره تلفن همراه
سوالی اگه دارین در خدمتیم
 
چرا بیمه عمر؟
 
 
بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان
بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان طرح ممتاز و منحصر به فرد بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان، براساس مدل‌های شناخته شده جهانی طراحی گردیده است.
بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه سامان، نوعی بیمه مادام‌العمر است.
این بیمه نامه پوشش‌های ضمانت شده و قابل انعطاف با هزینه‌های مناسب را به شما ارائه میدهد.
 
ویژگیهای بیمه عمر و سرمایه گذاری:
 
* انتخاب سبد سرمایه گذاری بر اساس سود پرداختی( پرداخت سود قابل توجه
 
چرا بیمه عمر؟
 
 
بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان
بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان طرح ممتاز و منحصر به فرد بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان، براساس مدل‌های شناخته شده جهانی طراحی گردیده است.
بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه سامان، نوعی بیمه مادام‌العمر است.
این بیمه نامه پوشش‌های ضمانت شده و قابل انعطاف با هزینه‌های مناسب را به شما ارائه میدهد.
 
ویژگیهای بیمه عمر و سرمایه گذاری:
 
* انتخاب سبد سرمایه گذاری بر اساس سود پرداختی( پرداخت سود قابل توجه
در وام یک میلیونی که قرار است به حساب یارانه‌بگیران پرداخت شود دريافت اقساط از محل یارانه‌ای انجام خواهد شد که در هر ماه به حساب دريافت کنندگان واریز می‌شود؛ به عبارتی حساب یارانه، ضامن گیرنده این تسهیلات است و باید پاسخگوی مبلغ اقساط باشد.
با شرایطی که تاکنون برای پرداخت وام یک میلیونی تعریف شده، بازپرداخت این تسهیلات به صورت ۲۴ ماه است و در این حالت اقساط در هر ماه به حدود ۴۷ هزار تومان می رسد. بر این اساس با توجه به اینکه از بین ۲۳ میلیو
در تمامی مراحل انتخاب و خرید می توانید با شماره همراه ۰۹۱۳۱۰۷۸۵۳۵ تماس حاصل کنید و اطلاعات لازم را از کارشناس ما دريافت کنید. اطلاعاتی همچون سنگ مناسب برای هر نوع آب و هوا در کشور، سفارشی سازی آن با توجه به نیاز شما (برش،ابزار،.) نحوه ارسال سنگ با توجه به متراژ، هزینه حمل درب پروژه شما، نحوه پرداخت و تسویه صورت حساب مورد نظر شما و در آخر صدور فاکتور نهایی و زمان ارسال بار را جویا شوید.
هدیه های 5 هزار تومانی اپ #جیبی‌مو ، تمامی اپراتور ها!!!
#اپلیکیشن #جیبی‌مو
◀️ از طریق لینک زیر با وارد کردن شماره در اپ جیبی‌مو ثبت نام کنید.
ثبت نام
✅پس از ثبت شماره در لینک بالا اپ جیبی‌مو را دانلود و  فعال کنید،هنگام ورود اطلاعات شخصی را درست وارد کنید. 
▫️درصورت مشکل در نصب اپ، از گوگل پلی یا بازار  دانلود کنید.
بعد از ورود به اپ از قسمت افزایش موجودی با استفاده از کارت بانکی، موجود کیف پولتان را 1000 تومان افزایش دهیدتا در روز جمعه  5 هز
چگونه شماره شبا حساب بانکی خود را در لحظه به دست آوریم؟ شاید تابحال زیاد پیش آمده که برای واریز وجه نقد به حسابتان از شما شماره شبا خواسته شده باشد. به ویژه برای واریز سود سهام عدالت، یارانه ها، واریز مبلغ از سمت یک سازمان رسمی به هر عنوانی مانند حقوق، بازگشت وجه و … دريافت شماره شبا چگونه اتفاق می افتد و در هر بانک چطور میتوان آن را بدست آورد
منبع : وبلاگ ایران سرور
قابل توجه کلیه مشتریان  خریداران، فروشندگان وعزیزانیکه در راستای خرید وفروش انواع مرغ وتخم مرغ با شرکت هزارکوشان پایتخت همکاری دارند
باطلاع می‌رساند  شماره حساب وکارت اعلام شده ذیل برای شرکت معتبر میباشد 
 
 شماره کارت
۵۸۵۹۸۳۱۰۴۲۶۵۹۵۶
شماره حساب بانک تجارت
بنام خانم فاطمه زهرا فغانی لمراسکی
۴۰۴۵۹۱۸۷۱۳
آغاز واریز سود سهام عدالت از اسفند/ پرداخت سود تمام مشمولان
 
 
معاون واگذاری سهام و بنگاه‌های سازمان خصوصی سازی :
 
سعی ما این است از اوایل اسفند ماه پرداخت سود سهام عدالت را آغاز و تا پایان سال این سود را با تمامی مشمولان تسویه کنیم.
 
در سال ۹۵ به ازای هر سهم یک میلیون تومانی، ۱۵۰ هزار تومان سود پرداخت شده است و در سال ۹۶ هم به این میزان سهام ۱۷۵ هزار تومان سود تعلق گرفته است. بر این اساس پیش بینی می‌شود این رقم برای امسال بیشتر از سالهای گذش
بانک‌ها موظف‌اند مبلغ موجود در حساب را به دارنده‌ چک بپردازند و دارنده‌ چک، با قید مبلغ دريافت ‌شده پشت چک و تسلیم آن به بانک، گواهی‌ نامه‌ای مشتمل بر مشخصات چک و مبلغی که پرداخت شده از بانک دريافت می‌کند و چک نسبت به مبلغی که پرداخت ‌شده، بی‌محل محسوب و گواهی‌نامه بانک در این مورد برای دارنده‌چک، جانشین اصل چک خواهد بود و می‌توانید برای مبلغ کسری روند کار را ادامه دهید.بانک‌ها موظف‌اند مبلغ موجود در حساب را به دارنده‌ چک بپردازند
مرکزنیکوکاری امام جعفرصادق (ع) واقع در روستای میدان میشخاص -بخش سیوان استان ایلام
شماره حساب بانک ملی مرکز ( جهت واریز نذورات ، صدقات و کمک های نقدی مردم عزیز و فهیم کشور ایران) : 0112796441004
شماره شبا مرکز:IR100170000000112796441004
شماره تماس مدیراجرایی مرکز نیکوکاری مهندس حسین عبدالهی
کسب درآمد نامحدود با دعوت دوستان به سایت نشانت برای تمامی اپراتورها
#هردعوت10هزارتومان
 
✅ بدون هزینه و نیاز به لغو 
 
1-ابتدا از طریق لینک زیر وارد سایت بشید. 
 
برای ورود به سایت کلیک کنید
 
2-سپس روی سه تیکه بالایی = صفحه لمس کنید و گزینه عضویت رو بزنید و در صفحه بعد شماره همراه خود ، رمز عبور ( دلخواه ) ، تکرار رمز عبور و در اخر گزینه ثبت نام بزنید و کد ارسال شده به شماره خود رو تایید کنید.
 
3-بعد ادامه ( ویرایش پروفایل )، ایمیل خود و اکانت اینستا
در این پست به معرفی چندین کارگزار ارزی می پردازیم که می توانید در آنها حساب باز نموده و بر اساس تحلیلهای کما اقدام به خرید و فروش نمایید .
بروکر شماره یک   بروکر فورت  که به شما 35 دلار به صورت رایگان پرداخت می نماید . که تا پایان مارس 2019 فرصت دارید از آن استفاده نمایید. 
بروکر شماره دو  ول ترید میباشد که سالها با آن کار کرده ام و در برداشت سریع عمل می نماید . 
در این پست به معرفی چندین کارگزار ارزی می پردازیم که می توانید در آنها حساب باز نموده و بر اساس تحلیلهای ما اقدام به خرید و فروش نمایید .
بروکر شماره یک   بروکر فورت  که به شما 35 دلار به صورت رایگان پرداخت می نماید . که تا پایان مارس 2019 فرصت دارید از آن استفاده نمایید. 
بروکر شماره دو  ول ترید میباشد که سالها با آن کار کرده ام و در برداشت سریع عمل می نماید . 
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود جزوه سرویس و نگهداری خودرو وبلاگ شخصی Omid.Developer سواد علمی Anonymous نامه های پست نشده دُختر بآبآم خانه ای برای لونا babolyar خلاصه راهنمای بکارگیری استاندارد حسابداری شماره ۹