محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

تشریح طبقات بلوک دیاگرام تلویزیون رنگی file typepdf

دستگاه بلوک زنی
به فرآیند تولید بلوک سیمانی در اصطلاح بلوک زنی می گویند و به دستگاهی که برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه بلوک زنی گفته می شود. این دستگاه ها که برای تولید انواع بلوک از جمله بلوک سبک در کارگاه ها به کار می روند، در انواع مختلفی در بازار وجود دارند.
ادامه مطلب
معرفی برج صیاد 1
برج های صیاد توسط ستاد مشترک ارتش در 2 فاز جداگانه اجرا و ساخته شده است، در منطقه 22 شهرداری تهران و در شرق دریاچه چیتگر قرار دارد. برج صیاد1 دارای سند تک برگی بوده و جزو مجتمع های قدیمی ساز منطقه به حساب می آید که در اواخر سال 89 تکمیل و به مالکان تحویل داده شد. 
مشخصات برج صیاد 1
برج صیاد 1 شامل 9 بلوک مجزا بوده و دارای نمایی از سیمان شسته شده می باشد. بلوک های برج صیاد دارای 14 الی 17 طبقه در هر بلوک می باشد. بطوری که طبقات پایینی د
خرید و فروش آپارتمان در شهرک چیتگر
واحدهایی به متراژ ۹۸ ،۹۷، ۹۴ ، ۹۳، ۹۲ واقع در برج ارکیده شهرک چیتگر با مشخصاتی به شرح ذیل موجود می باشد :
۲ خوابه
پارکینگ
انباری
۳ لاین آسانسور
نوساز
معرفی برج ارکیده چیتگر
برج ارکیده یکی از بهترین برج های منطقه ۲۲ می باشد که دارای ۱۱ بلوک می باشد که ۵ بلوک آن توسط تعاونی شرکت بنیاد تعاون کل ارتش جمهوری اسلامی ایران ( بتاجا ) ساخته شده و الباقی توسط شرکت نبرد پی در حال ساخت می باشد . این برج در شهرک چیتگر پهنه c
برج صیاد 1
موقعیت مکانی، مشخصات و امکانات برج
برج های صیاد در 2 فاز جداگانه می باشد که توسط ستاد مشترک ارتش در منطقه 22 شهرداری تهران و در شرق دریاچه چیتگر اجرا و ساخته شده است. برج صیاد1 جزو مجتمع های قدیمی ساز منطقه به حساب می آید که در اواخر سال 89 تکمیل و به مالکان تحویل داده شد. 
برج صیاد 1 شامل 9 بلوک مجزا بوده و دارای نمایی از سیمان شسته شده می باشد. بلوک های برج صیاد دارای 14 الی 17 طبقه در هر بلوک می باشد. بطوری که طبقات پایینی در هر بلوک د
ما در این مقاله به بررسی مزایا و معایب بلوک لیکا می پردازیم تا بتوانید قبل از خرید از آنها مطلع شده و انتخاب آگاهانه ای داشته باشید.
کلمه لیکا از عبارت انگلیسی Light Expanded Clay Aggregate” گرفته شده است که به معنی دانه رس سبک منبسط شده” است. بلوک لیکا یکی از انواع بلوک های سیمانی هستند که از مخلوط کردن سبک دانه های لیکا یا همان پوکه های صنعتی لیکا با سیمان و آب تولید می شوند. این نوع بلوک ها در اندازه های 7 ، 10 ، 15 و 20 ساخته شده و به صورت دونه ای فروخته
در این مقاله، هر گونه اطلاعاتی که درباره بلوک لازم است بدانید را آورده ایم. در اینجا به بررسی انواع بلوک، ویژگی ها، کاربردها و مزایای و معایب هر کدام پرداخته ایم تا بتوانید با آگاهی خرید کنید.تاکنون دسته بندی های مختلفی برای انواع بلوک ارائه شده است ولی ما در اینجا از نظرات مهندسان و متخصصین تک سامان استفاده کرده ایم و یک دسته بندی جامع و کامل برای بلوک ارائه داده ایم. پس با گروه تک سامان هور همراه باشید.

ادامه مطلب
خرید و فروش آپارتمان در بهترین منطقه چیتگر  (برج ارکیده )
آپارتمانی به متراژ ۹۴ متر واقع در برج ارکیده چیتگر با مشخصاتی به شرح ذیل موجود می باشد :
۲ خوابه
پارکینگ
انباری
۳ لاین آسانسور
خوش نقشه و بدون پرتی
دارای چشم انداز جنگل
طراحی داخلی شیک
کابینت ممبران
نوساز
معرفی برج ارکیده چیتگر
برج ارکیده واقع در شهرک چیتگر بهترین منطقه چیتگر می باشد که دارای ۱۱ بلوک می باشد که ۵ بلوک آن توسط تعاونی شرکت بنیاد تعاون کل ارتش جمهوری اسلامی ایران ( بتاجا
این روزها بسیاری از افراد با توجه به نوسان قیمت بلوک سیمانی در بازار مصالح ساختمانی ترجیح می دهند با خرید دستگاه بلوک زنی، خود به تولید این محصول اقدام کنند. در این مقاله از وبسایت تک سامان قصد داریم در مورد کارکرد این دستگاه به همراه انواع آن و البته لیست قیمت دستگاه بلوک زنی صحبت کنیم.
دستگاه بلوک زنی چیست؟
دستگاه بلوک زنی در واقع دستگاهی است مناسب برای محیط زیست که از آن برای تولید بلوک سیمانی در انواع مختلف آن استفاده می شود. با توجه به
وزش باد نسبتا شدید در غروب روز یکشنبه 1398/3/5 علاوه بر قطعی برق بخشی از ساختمان بلوک دو و بلوک های مجاور، سبب پرتاب و شکستگی اشیاء پشت بام ساختمان من جمله آنتن های تلويزيونِ بعضی از ساکنین محترم شده است. لذا از ساکنین محترم خواهشمندیم نسبت به پیگیری وضعیت آنتن تلويزيون خود از طریق مدیریت ساختمان اقدام نمایند.
در صورت عدم پیگیری، تمامی اشیاء پخش شده در پشت بام من جمله آنتن ها، توسط کارگر تنظیف جمع آوری خواهد شد.
 
مدیریت ساختمان بلوک دو
شعر لیراوی در حماسه روزگاران از استاد ارجمند آقای امرالله خدری شاعر محلی سرای بلوک لیراوی یکی از بهترین شعرهای محلی است توسط ایشان سروده شده از دو قسمت تشکیل شده است
قسمت اول صحبت می‌کند از آرزوها ایده آل ها نوع دلبستگی بلوک لیراوی صحبت شد 
لیراوی ای بلوک بی نظیرم 
وایردام من او و خاکت بمیرم 
یعنی در ابتدا از شور و اشتیاق و وابستگی مردمان بلوک لیراوی به این به این دشت پهناور اشاره شده
و در قسمت دوم شعر اشاره می شود
لیراوی ای بلوک کهنه ی پیر .
معرفی برج صیاد 2
پس از برج صیاد1، مجموعه برج صیاد 2، دومین فاز اجرا شده از برج های صیاد شیرازی می باشد که درپاییز سال 94 تحویل مالکین گردید. این برج ها توسط تعاونی مسکن ستاد مشترک ارتش در منطقه 22 شهرداری تهران اجرا و ساخته شده است. مجتمع صیاد 2 در فاصله 500 متری از دریاچه چیتگر و در قسمت جنوبی آن قرار گرفته است که به لحاظ جایگیری در منطقه، شرایط خوبی از نظر موقعیت مکانی و همچنین آب و هوایی دارا است. 
مشخصات برج صیاد 2
این برج شامل 8 بلوک مجزا بوده ک
برج های پارلمان مجلس
این برج شخصی ساز که متعلق به نمایندگان مجلس دوره ششم شورای اسلامی می باشد، در بلوار طبیعت منطقه 22 و در مجاورت مجتمع تجاری ایران مال(بزرگترین مرکز تجاری خاورمیانه) واقع شده است، که شرایط ایده آلی برای ست در این مجموعه می باشد. 
مشخصات و امکانات برج های پارلمان مجلس
این برج که دارای سازه ای ضد زله می باشد، از بهترین متریال و طراحی زیبا برخوردار بوده و به عنوان برجی بسیار لوکس و مدرن شناخته می شود. این مجموعه 3 بلوک دوق
در پاسخ این سوال که بلوک سیمانی چیست؟ میتوان گفت بلوک سیمانی، از جمله مصالح بسیار کاربردی در حوزه ساخت و سازها می باشد. بلوک های سیمانی در واقع قطعانی هستند که در سایز ها و ابعاد مختلف تولید می شوند و با توجه به نوع کاربردی آن ها از مصالح متفاوت استفاده می کنند. معمولا از سیمان پرتلند و مصالح سنگی و آب برای بلوک های سیمانی استفاده می شود. 
پس از این که به صورت دقیق و کامل وزن و حجم اندازه گیری شد، مصالح را با یکدیگر مخلوط کرده و قالب گیری انجام
بلوک شیشه ای یکی از عناصر اصلی معماری محسوب می شود که علاوه بر جنبه دکوراتیو, کاربردهای متفاوتی دارد. مهندسین, معماران و طراحان معتبر از این عنصر برای دکوراتیو نمودن فضاهای مختلف ساختمان استفاده می کنند. بلوک یا آجر شیشه ای از اکریلیک و یا شیشه در اندازه های مختلف ساخته می شود و جایگزین مناسبی برای پنجره های سنتی در نظر گرفته شده است. این بلوک ها توسط ملات یا چسب به همراه جداکننده نصب می شوند.
یکی از کاربردهای شیشه بلوکی یا آجر شیشه ای استفاد
پاورپوینت (اسلاید) آسانسور و بالابر
دانلود پاورپوینت ارائه کلاسی درس تاسیسات رشته معماری با موضوع آسانسور و بالابر، در حجم 48 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات. آسانسور دستگاهی است دائمی که برای جا به جایی اشخاص یا کالا ،بین طبقات ساختمان بوده و در طبقات مشخصی عمل می نماید. دارای کابینی است که ساختار .
دستگاه بلوک زنی
به فرآیند تولید بلوک سیمانی در اصطلاح بلوک زنی می گویند و به دستگاهی که برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه بلوک زنی گفته می شود. این دستگاه ها که برای تولید انواع بلوک از جمله بلوک سبک در کارگاه ها به کار می روند، در انواع مختلفی در بازار وجود دارند.
انواع دستگاه بلوک زنی
دستگاه بلوک زن دستی
دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک
دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک
دستگاه بلوک زن تخم گذار

دستگاه بلوک زن تخم گذار
این دستگاه با ا
در این مقاله از وبسایت تک سامان هور تصمیم داریم به طور کامل در مورد دلایل اصلی ترجیح برای خرید بلوک برند تک سامان هور نسبت به سایر محصولات تیغه چینی صحبت کنیم. با ما همراه باشید تا بهتر محصول ما را بشناسید.
 
تاریخچه گروه تک سامان هور
گروه تولید بلوک استاندارد تک سامان هور در سال 1385 با شماره 273721 در تهران جهت فروش و بازاریابی محصولات بلوک سبک بتنی مانند بلوک سبک لیکا به ثبت رسیده است. در سال 1390 با توجه به تفکر تولیدی و تجربیات فراوان شرکت در ا
برج های سروناز
موقعیت مکانی و مشخصات برج ها
تعاونی مسکن امید دژبان در منطقه 22 شهرداری تهران، شمال میدان ساحل و شمال برج های خیام اقدام به ساخت و تحویل یک مجتمع مسی به نام سروناز کرد.
محل قرارگیری : شهرک گلستان(منطقه 22) – میدان ساحل – مجتمع مسی سروناز
 واحدهای این مجتمع دارای دید عالی از سمت جنوبی به سمت دریاچه چیتگر و از سمت شمالی به سمت کوهای عظیم البرز می باشد. یکی دیگر از ویژگی های عالی مجتمع، احداث واحدهای تجاری می باشد که در طبقا
در این مقاله، هر گونه اطلاعاتی که درباره بلوک لازم است بدانید را آورده ایم. در اینجا به بررسی انواع بلوک، ویژگی ها، کاربردها و مزایای و معایب هر کدام پرداخته ایم تا بتوانید با آگاهی خرید کنید.تاکنون دسته بندی های مختلفی برای انواع بلوک ارائه شده است ولی ما در اینجا از نظرات مهندسان و متخصصین تک سامان استفاده کرده ایم و یک دسته بندی جامع و کامل برای بلوک ارائه داده ایم. پس با گروه تک سامان هور همراه باشید.
انواع بلوک
در زیر درباره انواع مختلف
معرفی پروژه امام حسن مجتبی
پروژه امام حسن مجتبی یا پروژه چیتگر توسط تعاونی ستاد مشترک ارتش، در ضلع جنوب شرقی دریاچه چیتگر در منطقه 22 شهرداری تهران در حال ساخت می باشد و موقعیت مکانی بسیار خوبی از نظر دسترسی به بلوار امیرکبیر و بلوار کاشان و اتوبان همت و حکیم دارد.
مشخصات پروژه امام حسن مجتبی
این پروژه در قالب 4 بلوک 26 طبقه مشتمل بر 21 طبقه مسی و 4 طبقه به صورت منفی برای پارکینگ و انباری و یک طبقه لابی شیک در حال ساخت است.
طبقه همکف مشتمل بر
خرید بلوک یوگا با بهترین قیمت از مراکز فروش اینترنتی و نمایندگی برندهای برتر ایرانی و خارجی ممکن می باشد. برای اینکه یک خرید موفقی را تجربه کنید
از تجهیزات ورزش یوگا می توان به آجر و یا بلوک یوگا اشاره کرد که یکی از مومات این ورزش به حساب می آید. این وسیله ویژگی های منحصر به فردی دارد که در ادامه مفصل راجع به آن صحبت خواهیم کرد.
این وسیله مناسب برای ورزش هایی است که در آن حرکت های اصلاحی، تعادلی و … انجام می شود و بیشتر این حرکت ها مخصوص ورزش
بلوک بتن سبک که به اختصار CLC  نامیده میشودبرای اولین
بار در کشور آلمان تولید شد و هم اکنون با گذشت 30 سال از شروع تولید و
پیشرفت در تکنولوژی ساخت، در بش از 45 کشور پیشرفته در امر ساختمان استفاده
می شود. هم اکنون صدها خانه مسی، آپارتمان ،مدرسه، بیمارستان،ساختمان
اداری و کارخانه های صنعتی در سراسر جهان از CLC بهره می برند. این بلوک ها
از ترتیب سیمان و ماسه ریزدانه و حبابهای هوا در بخارخانه و طی دوره
نگهداری در انبار محصول در شرایط ویژه بدست
برج مسی پاریز
موقعیت مکانی و مشخصات برج ها
این برج ها در منطقه 22 شهرداری تهران در ضلع غربی دریاچه شهدای خلیج فارس و شمال جنگل چیتگر ( ما بین خیابان شهید حدادی و خیابان میر کمالی )  واقع شده است. برج های مسی پاریز متعلق به تعاونی مسکن کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعت نفت و صندوق بازنشستگی پس انداز کارکنان وزارت نفت میباشد که در سال ۱۳۹۰ مبادرت به خرید زمینی به مساحت ۷۷۲۳ متر مربع انجام داده اند. وضعیت مالکیت زمین : ۵۵% متعلق به ش
رادیاتورهای ایران رادیاتور
در طی روند تولید، 3 مرحله تست فشار، 2 مرحله تست رنگ و پس از یک مرحله تست شعله، با بالاترین کیفیت بسته بندی و به بازار عرضه می شوند.
رادیاتورهای آلومینیومی ایران رادیاتور، بصورت بلوک های 5 پره، 7 پره و 10 پره به بازار عرضه می شوند که در هنگام نصب باید توسط نصاب رادیاتور، 
مثلا با جمع کردن دو بلوک 5 پره ای و 10 پره ای، یک بلوک 15 پره ای ایجاد و نصب گردد و یا بلوک 5+7 پره با هم تشکیل بلوک 12 پره و دو تا 10 پره تشکیل بلوک 20 پره را بده
بلوک ها نوعی مصالح کاربردی در صنعت ساخت و ساز هستند که همواره از گذشته تا امروز مورد استفاده قرار گرفته اند. این بلوک ها از مواد مختلف و در ابعاد و اشکال متفاوت توسط کارخانه های تولید کننده ساخته و در حجم وسیع به بازار عرضه می شوند. 
بلوک های سفالی
بلوک سفالی به عنوان پر مصرف ترین نوع مصالح در دیوارهای ساختمانی متشکل از خاک رس و آب که به صورت قالب‌های سوراخدار در ابعاد مختلف تولید می‌شود. بلوک‌های سفالی همان آجر‌های رسی هستند که در بخش‌های
عناصر HTML (زبان نشانه گذاری Hypertext Markup Language) از لحاظ تاریخی به عنوان عناصر بلوک سطح یا عناصر درون خطی دسته بندی شدند. عناصر درون خطی هستند که فقط فضایی را محدود می کنند که توسط برچسب ها تعریف عنصر را، به جای شکستن جریان محتوای، اشغال می کنند. در این مقاله، ما عناصر درون خطی را بررسی خواهیم کرد و این که چگونه از عناصر بلوک سطح متفاوت است
درون خطی در مقابل عناصر سطح بلوک: تظاهرات بخش
ادامه مطلب
اگر در گروه بندی جامعه، واریانس بین طبقات کم ولی در داخل طبقات زیاد باشد(عکس نمونه گیری مطبق)، از روش نمونه گیری خوشه ای استفاده می شود . یعنی اگر در گروه بندی جامعه بین طبقات مختلف تفاوت زیادی وجود نداشته باشد، ولی بین افراد هر طبقه تفاوت زیادی وجود داشته باشد در این صورت از روش نمونه گیری خوشه ای بهره می گیریم در این جا هر طبقه را خوشه می نامند. بر عکس نمونه گیری تصادفی طبقه ای که در آن گروههای همگن هستند در نمونه گیری خوشه ای گروهها ناهمگن
یکی از مشکلاتی که آپارتمان نشینان با آن رو به رو هستند، سر و صدای راه رفتن طبقات بالایی می باشد. در گذشته ساختمان ها بدون عایق کاری ساخته می شدند بنابراین افرادی که در این آپارتمان ها ساکن هستند همواره با مشکل سر و صدای راه رفتن طبقه بالایی رو به رو هستند. استفاده از عایق صوتی بین طبقات مختلف باعث رفع این مشکل شده است.بیشتر افراد در هنگام خرید یک آپارتمان به زیبایی آن توجه می کنند و به عایق کاری آن بی توجه هستند. اما صدای که از طبقات بالایی وار
معرفی پروژه مسی دریا تعاونی مسکن صدا و سیما
این پروژه توسط تعاونی مسکن کارکنان صدا و سیما از اول اردیبهشت ۹۸ در خیابان 45 متری کاشان در منطقه 22 در حال اجرا می باشد. پروژه مسی تجاری دریا توسط تعاونی مسکن کارکنان صداوسیما در تاریخ ۱۷ شهریور ۹۷ از شرکت کشتیرانی و بنادر، در حالی که بیشتر از ۲۵% اسکلت اجرا شده بود خریداری شد. 
مشخصات پروژه دریا 
پروژه دریا در قالب دو بلوک a, b در حال اجرا می باشد که بلوک a یک برج 16 طبقه مسی می باشد که در هر طب
پروژه مسی دریا-تعاونی مسکن صدا و سیما
پروژه دریا در منطقه 22، در قالب دو بلوک a, b در حال اجرا می باشد که بلوک a یک برج 16 طبقه مسی می باشد که در هر طبقه آن 4 واحد تعریف شده و در مجموع 64 واحد دارد
بلوک b نیز یک برج 14 طبقه مسی در حال ساخت است ، که در هر طبقه 4 واحد قرار دارد و 56 واحد را شامل می شود.
در مجموع در این پروژه 120 واحد ساخته خواهد شد
هر برج دارای 4 طبقه منفی برای پارکینگ و انباری است و برای این پروژه 2500 متر فضای تجاری نیز در نظر گرفته شده ا
  طبقات مردم از نگاه  شیطان
شیطان به حضرت یحیی گفت : می خواهم تو را نصیحت کنم !
حضرت یحیی فرمود : من میل ندارم ولی می خواهم بدانم طبقات
مردم نزد شما چگونه اند .
شیطان گفت :‌مردم از نظر ما به سه دسته تقسیم می شوند :۱) عده ای مانند شما معصومند ، ار آنها مایوسیم و می دانیم که
نیرنگ ما در آنها اثر نمی کند
۲) دسته ای هم بر عکس در پیش ما شبیه توپی هستند که به
هر طرف می خواهیم می گردانیم
۳) دسته ای هم هستند که از دست انها رنج می بریم ؛ زیرا فریب
می خورند ؛ ولی
برج های احرار
موقعیت مکانی، مشخصات و امکانات برج ها
برج های احرارامان در منطقه 22 شهرداری تهران در بزرگراه همت غرب، شهرک گلستان، میدان دریاچه قرار گرفته و به دست تعاونی مسکن آزادگان در قسمت شمالی دریاچه چیتگر احداث شده است. تعدادی از واحد های موجود در بلوک ها به دلیل داشتن ویو بی نظیر و دائم به دریاچه چیتگر از خاصترین واحد های منطقه به شمار میروند. برج های احرار با وجود گذشت 2 سال از زمان ساخت هنوز هم جزو بهترین برج های منطقه به شمار میر
خرید آپارتمان، تهران منطقه 5، شهرک اکباتان- فاز 2- بلوک 6
قیمت2,500,000,000 توماندو میلیارد و پانصد میلیون
مشخصات ملک
مساحت: 187 متر
 
تعداد اتاق: 3
 
وضعیت بنا: 20 سال ساخت
 
طبقه: 7
پارکینگ  دارد انباری  دارد آسانسور  دارد وام  ندارد
توضیحات
یک واحد آپارتمان سه خوابه 187 متر- دو طرف دید دوبلکس تیپ ه1 نورگیر و آفتابگیر بازسازی شده راه پله کار چوب کف سرامیک کابینت MDF دو خط تلفن دارد آنتن مرکزی دارای پارکینگ و انباری نزدیک آسانسور - طبقه منفی یک امتیاز
پروژه مروارید بهارستان
مو قعیت مکانی و مشخصات پروژه
پروژه مسی مروارید بهارستان که مربوط به کارکنان مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی می باشد در  مرواریدشهر، منطقه 22 شهرداری تهران قرار دارد و از موقعیت مکانی بسیار مناسبی در منطقه برخوردار است. پروژه بهارستان شامل برجی ۳۰ طبقه می باشد که در انتهای بزرگراه همت غرب، بلوار پژوهش، خیابان دانش، بعد از میدان دانش، خیابان اردستانی، مجموعه آتی شهر، تقاطع اول سمت چپ، خیابان سراوان، بعد از ش
بلوک بتن سبک که به اختصار CLC  نامیده میشودبرای اولین
بار در کشور آلمان تولید شد و هم اکنون با گذشت 30 سال از شروع تولید و
پیشرفت در تکنولوژی ساخت، در بش از 45 کشور پیشرفته در امر ساختمان استفاده
می شود. هم اکنون صدها خانه مسی، آپارتمان ،مدرسه، بیمارستان،ساختمان
اداری و کارخانه های صنعتی در سراسر جهان از CLC بهره می برند. این بلوک ها
از ترتیب سیمان و ماسه ریزدانه و حبابهای هوا در بخارخانه و طی دوره
نگهداری در انبار محصول در شرایط ویژه بدست
فوم بتن به بتنی میگویند که  با کاربری بالا در صنعت ساختمان سازی که می توان با رعایت اصول تولیدی و به کارگیری مناسب، از آن در پروژه های ساختمانی استفاده نمود. امروزه در بیشتر کشور ها مورد استفاده قرار می گیرد. این بتن علاوه بر داشتن خواص معمولی بتن در حد مطلوب، دارای ویژگی های دیگری نظیر وزن مخصوص کم و مقاومت فشاری مطلوب نیز می باشد.
فوم بتن پوششی سبک و بسیار مقاوم که برای مصارف گوناگون در صنعت ساختمان مورد استفاده میباشد. فوم بتن ترکیب از س
معرفی برج های پارلمان
برج های پارلمان که در منطقه 22 و در ضلع شمال غربی دریاچه خلیج فارس قرار دارد متعلق به نمایندگان مجلس دوره ششم شورای اسلامی می باشد و یکی از لوکس ترین برج های این منطقه می باشد. این مجموعه به سبب قرارگیری در موقعیتی بسیار مناسب در منطقه 22، به بزرگراه شهید خرازی، اتوبان حکیم و بزرگراههای تهران-کرج ، آزادگان، شهید لشگری و فتح دسترسی خوبی دارد. علاوه بر این برج های پارلمان در مجاورت مجتمع ایران مال قرار گرفته که بر مزایا و د
موسسه خیریه سگال
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
علی ویسی کلینیک مددکاری اجتمای آیندگان I AM EHSAN MAJDI موبیگو هوم سرویز سامانه هوشمند درخواست خدمات اجاره خودرو روی لـــانه ی بنفش قدرت چیزی که به دنبالش میگردید هیئت متوسلین به امام رضا(ع)کرمان روگا